Лама_мама• 28 ноября 2024
Чому ніхто не пише про Ту???
Багато летить😯😥
Мамзелькіна• 28 ноября 2024
Ответ дляКапитанша
Удалено администрацией...
Ms. Скромность• 28 ноября 2024
Ответ дляНе зви чайна
Прям трагедия.Деньги на ЖК квартиру есть,на аренду паркингов есть,на дорогую машину есть.Значит дома сидите или документы имейте при себе ,а не шугаться то полиции,то военных.
Удалено администрацией...
Всіх підсаджую• 28 ноября 2024
Ответ дляПишущаяся
Ми ходимо на роботу.
Візьміть і наразі пройдіться по школам. То тоді будете молоти.
Ахах, я там працюю. То ви фігню не розповідайте.
Капитанша• 28 ноября 2024
Ответ дляМамзелькіна
Удалено администрацией...
Амбасадор щастя• 28 ноября 2024
Ответ дляКапитанша
Удалено администрацией...
Маю натхнення• 28 ноября 2024
Ответ дляDumky
Ви про що пишете? Не всю Україну бомблять. Села взагалі не вмикають тривогу. Люди одружуються, народжуються і при тому нема селища чи міста де б не було цвинтарів з жовто-блакитними прапорами на могилах. Це нормально і так буде.
Н-да. Цвинтарі молодих мужчин - то нормально .. що тут тільки не напишуть
І війна то нормально, все нормально ..
І так буде
Жесть а не коментар
І війна то нормально, все нормально ..
І так буде
Жесть а не коментар
Ms. Скромность• 28 ноября 2024
Ответ длянаКоблучках
Рука лицо лепят родичи ТЦК-ников)))
На пару з манькою. Яка в усіх темах вчить людей, кому як правильно жити.
Пишущаяся• 28 ноября 2024
Ответ дляВсіх підсаджую
Черговий вчитель в укритті ночує чи не слухаючись наказу про техніку безпеки в школу йде під час тривоги?)))
Ой, ще ... Як знайдете наказ ’ про небезпеку’, який вчитель порушує - і мені дайте почитати.
Я його бубу читати у відповідь мамам ,на кшталт, вчорашній, яка виносила мозок цілу годину -
Чому наш вихователь не прийшла зранку на роботу і тривогу і не прийняла у мене дитину .
На відповідь, що є чергові, забирають дітей. Вона не згодна - її дитятко чергових боїться, то не його вихователька, треба його.
І людині пофіг на все і на всіх
Зашла на 5минут• 28 ноября 2024
Ответ дляDumky
В села переїдьте біля великих міст. Там тихо
Ви ж самі написали, що треба жити - стосовно Буковелю
Мамзелькіна• 28 ноября 2024
Ответ дляКапитанша
Удалено администрацией...
Посмотреть бы на вас
Амбасадор щастя• 28 ноября 2024
Ответ дляDumky
це не є нормально
це ілюзія нормальності
є і жінки яких вдома б´ють і вони посміхаються і живуть далі
це ілюзія нормальності
Капитанша• 28 ноября 2024
Ответ дляАмбасадор щастя
Удалено администрацией...
Хз, я смотрю здесь уже секта святого Трампа, ждут первый его день в роли президента и конечно же войне конец будет положен.
Не лично к вам относится, а к ждунихам
Пишущаяся• 28 ноября 2024
Ответ дляВсіх підсаджую
Де там? У школах мого міста?
Оце так цабе• 28 ноября 2024
Ответ дляЛеопардові панчохи
Мы снимаем паркинг в жк возле дома. Сегодня поехали, а там на въезде стоят 3 тцкашника и полицай. Развернулись и поехали обратно.
О, у них прогресс на лицо прям)) удивлена, что раньше не додумались
Мамзелькіна• 28 ноября 2024
Ответ дляКапитанша
Не лично к вам относится, а к ждунихам
Удалено администрацией...
Ms. Скромность• 28 ноября 2024
Ответ дляКапитанша
Это типа из ’ одни плачут, другие пляшут’
А повинні плакати всі без виключення?
Чому до закордонних біженців немає претензій? Чи не занадто весело їм там живеться?
Амбасадор щастя• 28 ноября 2024
Ответ дляКапитанша
Не лично к вам относится, а к ждунихам
я и не надеюсь что кто-то там придет и решит вопрос мира
просто уже невыносимо от этих смертей и жизни в травмах и тревогах, думаю все устали, кто живет в Украине
Техпаспорт на медузу• 28 ноября 2024
Ответ дляПротру пилюку
И голосеево есть
Ну не всюди, нашу 6 групу вже відключили, але по графіку)
Мамзелькіна• 28 ноября 2024
Ответ дляАмбасадор щастя
Удалено администрацией...
Зашла на 5минут• 28 ноября 2024
Ответ дляПишущаяся
І людині пофіг на все і на всіх
Взагалі, всі бюджетні установи мають положення про організацію роботи. І при небезпеці обстрілів в тому числі. Спитайте у методистки
Не зви чайна• 28 ноября 2024
Ответ дляАмбасадор щастя
Удалено администрацией...
Да ,всю жизнь с беременными русскими бабами .Или у вас русня бессмертна в методичке?
Звожу з розуму• 28 ноября 2024
Ответ дляDumky
Залежно яке село і де.
Техпаспорт на медузу• 28 ноября 2024
Ответ дляПаратруперсупер
Блин света нет. Ещё не попали, а уже отключения. Достали. Грею воду на плите. На работу собраться целый квест.
Так у вас ще ок, у нас електрики немає-а значить води немає,опалення немає, да і гріти теж немає на чому. Так що не скигліть, могло бути гірше
палка-копалка• 28 ноября 2024
Ответ дляНе зви чайна
У нас силы есть.Выспались хорошо,завтракаем.
Удалено администрацией...
Суцільна зрада• 28 ноября 2024
Ответ дляЗашла на 5минут
Ботня попрокидалася
І ’тупня’) і, навіть, не помічають, що паляться.
Оце так цабе• 28 ноября 2024
Ответ дляАмбасадор щастя
Удалено администрацией...
Будем столько, сколько выгодно верхам 🙁
Капитанша• 28 ноября 2024
Ответ дляМамзелькіна
Удалено администрацией...
Гарачий Чокалад• 28 ноября 2024
Ответ дляМамзелькіна
Удалено администрацией...
Не надейтесь. Спонсоры Трампа владельцы военных заводов . Так шо русня пусть ховается в сев.корее.