Хропочка з гривкою• 28 ноября 2024
Итак. Что у кого со светом ?
У нас - и прогнозов пока нет. Область
Popeye the Sailor• 28 ноября 2024
Ответ дляwind-d470
Шевч район, у нас є
Киев Шевченковский, у нас нет с 5.50 до сих пор
Маска-0b9f• 28 ноября 2024
Ответ дляingaruta
у нас ташкент.свой дом.своя вода.света пока нет но переключила на инвекторы.проблем нет.скоро включат тот свет.все давно подготовились.
Жаль,мы хотя б отдохнули от вашего пира во время чума.
lenchik_panterka• 28 ноября 2024
Київ, 3 група - світло є, хоча поряд майже всі без світла. За графіком мають о 13-й вимкнути.
nightwoman• 28 ноября 2024
Ответ дляЯк міряти?
Яке світло блд?Про наслідки масованої ракетної атаки рф на енергетичні об´єкти України:
▪️Київщина: У столиці зафіксовано падіння уламків на відкриту територію.
▪️Харківщина: У Київському районі Харкова удари по цивільному підприємству. Постраждалих немає.
▪️Сумщина: У Шостці зруйновано кілька об´єктів інфраструктури, пошкоджено школу, лікарню, багатоповерхівки та водозабезпечення.
▪️Вінниччина: Пошкоджено будинки, зруйновано господарську будівлю, загоряння автомобіля.
▪️Одещина: Попередньо прильот, пошкоджено приватні будинки.
▪️Житомирщина: Звуки вибухів у регіоні.
▪️Івано-Франківська область: Звуки вибухів чутно в області.
▪️Рівненщина: Після вибухів спостерігається сильне задимлення, понад 280 тис. абонентів без світла, проблеми з водопостачанням.
▪️Волинь: У Луцьку кілька прильотів, відключено електропостачання, не працює електротранспорт.
▪️Львівщина: Звуки вибухів були чутні в області.
▪️Миколаївщина: У Миколаєві через відключення світла не працюють тролейбуси, трамваї та освітні заклади.
▪️Житомирщина: Звуки вибухів у регіоні.
А чого Херсона немає в списку? Там все місто без світла і без води.
Дева Мария• 28 ноября 2024
Ответ дляЗамрійлива
Трускавец, свет есть, за всё время отключали один раз на 2 часа.
Как то несправедливо
Natal_ka91• 28 ноября 2024
Захід, обл центр, о 7 ранку вимкнули, об 11.30 ввімкнули. Зараз о 13 год знову вимкнуть наче на 3 год, і потім ще раз до кінця дня на стільки ж(
Жопа, за сегодня в моей группе свет будет..два часа, но при этом в половине района свет не отключали (группа та же))))
В моем ’фантастическом’ доме всем пофиг, верят, что в других домах есть свет, потому что они в другой группе, а проверить по сайту дтек - слабо
Только я и одна девушка пытаемся собрать подписи на коллективную жалобу
Kupiryukzak• 28 ноября 2024
Ответ дляЕлектрохарчування
Не світла, не води, не опалення.
І в нас. Як немає світла, немає води і опалення.
Kupiryukzak• 28 ноября 2024
Ответ дляingaruta
Чудово, що свій будинок. У моїх батьків також проблем з теплом немає, топлять дровами. Хоч за них спокійна. А мій чоловік з котиками вдома в панельній багатоповерхівці сидять без світла, опалення, і води.
Ответ дляБолтушка Му
в нас є але нема опланення і не буде- повірте це жах. кондер мотає конвектори а в хаті волога страшенна та холод- сирість
8 лет живу только с конвекторами в доме, влажности нет. У Вас что-то с вентиляцией в ванной скорее всего. Если пластиковые окна - обязателен вытяжной вентилятор в ванной.