Зоя Жорівна• 28 ноября 2024

На скільки мінімально в місяць може прожити сім´я з трьох людей?

Скільки потрібно грошей для сім´ї в місяць (чоловік, жінка, дитина підліток) для прожиття, так щоб вижити? Житло своє.
Из Виа-гры• 28 ноября 2024
А вам раньше сколько хватало?
Кидстаффовка• 28 ноября 2024
20 тис
Ловлю капці• 28 ноября 2024
Это прям сложный вопрос, так как запросы разные у всех. Думаю, если прям очень экономно на продуктах, то 8-10 тысяч. Но знаю семью, которая питается на 5к.
Из Виа-гры• 28 ноября 2024
Если смотреть что до лета у меня зарплата была 35000 гр сейчас 18000 гр,нас трое муж работает ребенку 12 лет, живем как жили, но моя зарплата это слезы, хорошо хоть три раза в неделю работаю
Forever_young• 28 ноября 2024
Думаю тыс.15-17. Это будет очень экономно.
Карапуз13• 28 ноября 2024
15-18тис
автор Зоя Жорівна • 28 ноября 2024
Ответ дляИз Виа-гры
А вам раньше сколько хватало?
Десь 30-35 тис., але зараз з роботою печальні в мене і в чоловіка.
Сусідка знизу• 28 ноября 2024
Ответ дляКидстаффовка
20 тис
Выжить -да ,должно хватить
Куратор дебошей• 28 ноября 2024
Нам надо 60. Оба курим. И подросток много ест.
Барвіночка• 28 ноября 2024
Моя подруга виховує двох дітей 15 тисяч на трьох. Донька навчається в інституті.
хутряна володарка• 28 ноября 2024
Ну как сказать. У моей дочки спорт 5 тыс, школа 2500 в месяц. У каждого свои расходы
Барвіночка• 28 ноября 2024
Ответ дляЗоя Жорівна
Це не печаль,автор.
Джем Шакіри• 28 ноября 2024
Ось так.. люди цікавляться як їм виживати .. таке життя
Из Виа-гры• 28 ноября 2024
Ответ дляЗоя Жорівна
Как и у меня( еще и болезни то вообще печаль
Ашолюдискажуть• 28 ноября 2024
Літом сказала б що від 15 тис. Зараз ця цифра росте. Ну і звичайно мова про вижити, про смачну їжу, красивий новий одяг, культурний відпочинок та розваги тут мова не йде(.
хутряна володарка• 28 ноября 2024
Ответ дляИз Виа-гры
Я сегодня 2800 оставила у доктора. И ещё таблетки надо купить
Барвіночка• 28 ноября 2024
Ответ дляИз Виа-гры
Так ви праві, таблетки від тисячі до трьох тисяч. Середня зарплата в райцентрі до 15 тисяч. Якщо один працездатний, тяжко.
хутряна володарка• 28 ноября 2024
Ответ дляАшолюдискажуть
Ну нас 4. Трое взрослых и ребенок. Обязательные расходы: еда, коммунальные, школа, спорт ребенка, парковка, машина- это 35 тыс грн.
хутряна володарка• 28 ноября 2024
Ответ дляБарвіночка
Я боюсь дивитися скільки мої ліки будуть коштувати
Барвіночка• 28 ноября 2024
Ответ дляхутряна володарка
Я вже намагалась дешевші аналоги шукати, нефіга. Таке направлення, що не заощадиш. Хворіти зараз дуже дорого.
S.s.s.• 28 ноября 2024
Яке місто? В селі може й 5000 вистачити
Барвіночка• 28 ноября 2024
Ответ дляS.s.s.
Яке місто? В селі може й 5000 вистачити
Не може. Взимку газове опалення тільки три тисячі, плюс світло. В людей ще більше. Не вистачить на трьох 5 тисяч ніяк. Зараз пенсіонерам на таку суму тяжко але в них хоч субсидія.
Байрактарна• 28 ноября 2024
Ответ дляЗоя Жорівна
Смысл темы, если вы ситуацию не измените? Сколько есть, на столько жить и будете
Дуняша• 28 ноября 2024
15к можно шиковать даже
Барвіночка• 28 ноября 2024
Ответ дляДуняша
15к можно шиковать даже
Розкажіть як ´шикувати´ трьом на 15 тисяч. Якщо ви віднімете обов´язкові плати залишиться 10.
Из Виа-гры• 28 ноября 2024
Ответ дляхутряна володарка
Вчера у стоматолога 4000 гр)) а еще нужно к гинекологу уже сто лет не была
Кидстаффовка• 28 ноября 2024
Ответ дляСусідка знизу
Выжить -да ,должно хватить
Ну так людини пишити щоб вижити, достатньо буде щоб на базові потреби. Я на такі гроші втрьох жила і нормально.
Оксана -1f11• 28 ноября 2024
Ответ дляЛовлю капці
У нас комуналка 4-5 тис. тільки, бо будинок на електриці(
Сусідка знизу• 28 ноября 2024
Ответ дляКидстаффовка
Что нормально-не согласна.
И не все базовые потребности можно покрыть . База это не только питание и коммуналку оплатить
Ловлю капці• 28 ноября 2024
Ответ дляОксана -1f11
Я писала именно про продукты