Коплю на груди• 28 ноября 2024

У чужих сферах праці цінується знання іноземних мов?

Знання інших мов крім англійської
Солоденька цукОрка• 28 ноября 2024
Чужих,це яких?
автор Коплю на груди • 28 ноября 2024
Ответ дляСолоденька цукОрка
Чужих,це яких?
* яких сферах мала на увазі
Мій не такий• 28 ноября 2024
Почти во всех сферах, если работа связана с языком той страны

Есть экономические связи с определенной страной, значит и знание этого языка нужно
Солоденька цукОрка• 28 ноября 2024
Ответ дляКоплю на груди
* яких сферах мала на увазі
Я так і зрозуміла.
В технічних сферах.Наприклад ми спілкуємося з німцями,японцями через електронні перекладачі,без будь яких проблем..А от коли треба пояснити суть в технічному плані,написати щось по обладнанню,то тут електронні перекладачі можна на смітник викинути.Вони не знають суто технічних термінів.Тому платимо гроші,або якось на пальцях намагаємося пояснити.
Але зараз на пальцях майже неможливо,бо не їдуть вони до нас.Через війну страхові компанії відмовляються надавати страховку.
Жінка з перцем• 28 ноября 2024
Я працюю у ЗЕД та оптових продажах. ВО ’ Економіка’ і три мови: англійська, німецька, італійська. Просто одна іноземна мова це ні про що зараз
автор Коплю на груди • 28 ноября 2024
Ответ дляЖінка з перцем
Ви молодець) вчили мови самі чи до репетитора ходили?
Жінка з перцем• 29 ноября 2024
Ответ дляКоплю на груди
Все разом) на їх вивчення пішло більше 8 років)