Дуже толковий хлопець. Сам працював ппошником. Пояснює, чому не збиваються повітряні цілі і хто в цьому винуватий.
Mira29-c3c3• 29 ноября 2024
Ответ дляPrervana
Что пояснює? Что теперь ппошники в местных чатах просят жителей прям в режиме онлайн писать, где и что они слышат? Всё село слышит и видит, а специалисты нет? И каждый второй шахед в статусе ’зник’. Куда он у вас знык, вот он, прям над коньком дома летит и пердит.
Ну то може ви підете покажете як потрібно .ви ж спец .чи чоловіка свого відправте.Слабо ?
Ответ дляPinkyPink
Зі слів людини, яка як раз на Вашим будинком збивала ті шахеди минулого року (коли Вам робота мобільних груп подобалась) - збивати стало важче через те, що на шахеди тепер встановлюють реактивні двигуни, збільшуючи їх швидкість, а також фарбують в чорний колір, вночі їх дуже важко побачити
А куда делись их тепловизоры, через которые гасили шахедов все это время? Их же по ночам не визуально отслеживают глазами, а пасут через планшеты. Там цвет хоть бурый в крапинку будет, пофиг
Ответ дляPrervana
Ага, а прожектори - то в них для декору, так?
У Вас на фото - «Полоз», новий стартап від 2024 року, інформації про те, що його масово прийняли на озброєння і про ефективність в мене немає. Мій знайомий як раз таки дивився очима… минулого року, коли він був в ППО в Київській області, ніяких тепловізорів в них не було.
4erepashka• 29 ноября 2024
Ответ дляliss
😹.. ніхто в цій країні не винен з 91 року . Ніхто не сів , ніхто ядерку не віддавав за борги .. всі чемні і пухнасті.. Всім стерненків слухати і гроші тільки їм віддавати)))
Дякую хоч говорять :)?! А то за три рочки вони вже дуже багаті ))
начебто до цього хтось дійсно винний...
Ответ дляСтрекоза любви
Ладно, я смотрю вам факты, которые хотя бы как-то отражают реальность с увеличением кол-ва шахедов в 2 раза(тысячи) и возможной потенциальной нехваткой людей никак не заходят, поэтому спорить не буду, доверяйте своей интуиции и слуху 24/7, где вы четко различаете количество залпов и виды оружия.
Прервана полностью права. Возможно вы говорите о разных локациях, возможно там где вы живёте действительно нехватка. но касательно Киева и пригорода с её стороны она пишет 100% правду.
Ответ дляPinkyPink
И прожекторы, и тепловизоры - все это есть. И было. Во всяком случае у тех, кто работает на особо важных направлениях, к которым как раз и относится моя местность. Только вот по факту на сейчас мы опять имеем не сбитие, а классический такой гуп. И пропавший в тот момент свет скажет больше, чем все новости и сводки вместе взятые. И я не понимаю, что вы мне доказываете? У нас тут проблема на проблеме, и глупо это отрицать
Katerina_Knows• 29 ноября 2024
Ответ дляFilomena
Для того щоб робити якісь висновки потрібно хоча б приблизно бачити ситуацію в різних регіонах. Ппо в київській обл зовсім не таке як ппо у вінницькій чи житомирській. І досвід у всіх різний. Вважаю що це доволі складна схема. Зліплена з тих ресурсів які маємо. І допис Ванька для людей, які можуть бачити лиш в радіусі свого поля зору, все ж є полем для фантазій.
Так. Тому багато питань до керівників спокійних регіонів як Рівно.
А ще ті кляті шахежи літають кожну ніч в балках по Кропівницькій області - та Успішно!!! Так,так - ніяких питань ні до кого.
Ответ дляPrervana
Не маніпулюйте. Ваше зникле світло каже про масований ракетний обстріл, до якого мобільні групи аж ніяким боком не відносяться
Ответ дляliss
Ядерну не за борги віддавали. За борги пішли літаки та крилаті ракети
Стрекоза любви• 29 ноября 2024
Ответ дляАтланта
Я смотрю, у нас тут Советчицы лучше опытных стрелков подготовлены. Различают профессионализм, количество увеличенных залпов, виды оружия.
Я остаюсь при своем мнении, где есть факты, а не просто - сегодня 2 залпа, завтра 4, потом резко заснула, уже и 6.
Ну глупость, же, а!