Дуже толковий хлопець. Сам працював ппошником. Пояснює, чому не збиваються повітряні цілі і хто в цьому винуватий.
Dolce.Vita• 28 ноября 2024
Ответ дляSantaMonika
А посадовці, на посадах, не вкрали гроші, замість ППО?
І не без цього 🤷♀️🤦♀️
Ответ дляPrervana
Шахеды летают уже три года считайте. И прошлые зимы тоже были холодные, туманные и облачные. Но тем не менее. И дело тут не в РЕБах, а в том, что по ним не могут попасть, промазывают, да. Хотя и фонарей как грязи, коламбия пикчерз не представляет, и мобильных бригад как таксистов. Ездили за грибами по лесам - так там целые полигоны вытоптаны протекторами, на каждой лужайке. Так что... Человеческий фактор это и ничего более
И что то лес рук в тылу пойти поработать в ППО. Все эксперты сидят дома на мягких дивана и раздают ЦУ)
Те що ппо не вистачає всі й так знають. Цей чувак теж однобоко якось. Ваньок здається написав про окремих якихось людей. Хоча навіщо писав теж не зрозуміло. Типу його допис може щось змінити. Але і говорити що всі ппошники боги теж не адекватно. Це просто люди, які здебільшого лиш почали свою «карʼєру». І якщо уявити ппошника з Одеси/миколаєва чи умовного тилу, зрозуміло ж у кого буде більше досвіду? І кацапи не дурні, кожен раз цілі заходять по різному, а зенітка одна якась стоїть. Зрозуміло що це все досить складно.
Ваньок лиш поле для фантазій створив. Погано що у нас влада реагує лише на кіпіші в соц мережах.
SantaMonika• 28 ноября 2024
🤬 русня сьогодні знову готує масовану атаку шахедами, - монітори
В повітряний простір України вже залетіли близько 30 одиниць, а очікується 100+
Всім сил, а я пішла в своє сховище спускатися з ковдрою
Можна туди вже переїздити на ПМЖ
Стрекоза любви• 28 ноября 2024
Ответ дляPrervana
Ответьте мне пожалуйста на такой вопрос. У вас 2 руки, вам в руки падает 3 яблока, сколько вы поймаете? Думаю, все 3.
А теперь 30 яблок полетело, при условии, что 2 руки осталось? поймаете все 30?
Какими будут ваши движения? Их будет больше? Они будут более хаотичными?
Ответ дляСтрекоза любви
Так и руки не две. И как раз когда их было условно две, но из плечей - все было чётко. А теперь многорукий шива, только толку. Всё мимо. Только народ потом пули из крыш и оконных стекол достает, которые целые дачные массивы накрывают, в попытке ’авось попадём’
Katerina_Knows• 28 ноября 2024
Ответ дляСтрекоза любви
Кругообіг проблем. Мобільно-вогневі групи складаються з кого, з людей? А люди де сидять? Вдома ховаються.
Так, влада погана, влада краде, але ж і є але…
нема АЛЕ.
на нулі говорять - як би не волонтери з їх допомогою - авто, запчастини, броніки. буржуйки, свічки, і просто Їжа -
то була би зовсім ЖО...ю
Стрекоза любви• 28 ноября 2024
Ответ дляPrervana
Ладно, я смотрю вам факты, которые хотя бы как-то отражают реальность с увеличением кол-ва шахедов в 2 раза(тысячи) и возможной потенциальной нехваткой людей никак не заходят, поэтому спорить не буду, доверяйте своей интуиции и слуху 24/7, где вы четко различаете количество залпов и виды оружия.
Стрекоза любви• 28 ноября 2024
Ответ дляKaterina_Knows
нема АЛЕ.
то була би зовсім ЖО...ю
А на нулі не говорять, що не вистачає людей, зброї?
Vlada-Maria• 28 ноября 2024
Ответ дляSantaMonika
Якщо слухати всіх грамотних хлопців, то краще в Антарктиді збивати пінгвінами
Пінгвінів не трожь
на них ще мають заміну світлофорів списати
Ответ дляСтрекоза любви
Живя в зоне номер один по количеству залетающих в область шахедов я уже могу иметь свои наблюдения и выводы. А также знать, кто, откуда, чем, за сколько км от лично моего дома и насколько эффективно. Приезжайте в гости, тоже быстро научитесь этим премудростям.
Katerina_Knows• 28 ноября 2024
Ответ дляFilomena
поле для фантазий?
ну, да опыта зв 2 года непрерывных обстрелов откуда набоаться??
люди научаться, если будет на чем.
а не операторы дронов все ГДЕ-ТО непонятно где,
потому что так НАДА
люди научаться, если будет на чем.
потому что так НАДА
Стрекоза любви• 28 ноября 2024
Ответ дляPrervana
Зачем мне куда-то ехать? Просто взглянув на цифры, понимая что один ресурс увеличился, другой не изменился либо уменьшился и так все становится понятно.
Katerina_Knows• 28 ноября 2024
Ответ дляСтрекоза любви
головне, що не вистачає мотивації.
бо про докторів МСЕК, хабарників в погонах в військоматах, про тих хто здав Південь!!!, та гуманітарку яка або згнила на складах в Херсоні та Запоріжжі - писали багато, АЛЕ так ніхто не був покараний.
Ответ дляСтрекоза любви
Вы почему считаете, что второй ресурс уменьшился? Откуда такой вывод? Я здесь живу и знаю, какой ресурс задействован. Его больше, чем было раньше.
Стрекоза любви• 28 ноября 2024
Ответ дляKaterina_Knows
головне, що не вистачає мотивації.
От ви і сама підтвердили мої слова. Кругообіг проблем. Одне породжує інше.
Ответ дляFilomena
Ваньок хоче перестановок, типу боярє плахіє
Немає смислу переставляти фігури, якщо кожен хто прийде, буде вести однакову лінію - брехати щоб не бути тим самим гінцем з поганими новинами
Ось про що він говорить. І в кінці натякає на те що наша ставка любить лиш хороші новини. Звідси стільки брехні і недомолвок
Ответ дляPrervana
Наблюдаю каждую ночь это недостаточность, когда в воздух летит всё и сразу по принципу ’ну может попадём хоть чем-то’. А оно летит, жужжит и какать хотело на все ваши попытки. Кажется, предыдущую смену эффективных ППОшников (сбивали как боженьки) уже отправили на нолик, а новых по обьявлению понабирали. И недостаток там явно не боеприпасов, а навыков
там явный недостаток людей. ПВОшники едут в пехоту, а новыми не пополняют, увы(
Наталка -русалка• 28 ноября 2024
Ответ дляlilu1990
Винна нестача засобів ППО а не окремі посадовці на своїх посадах. А деякі відомі блогери перекладають вину на зсу
Так посадовці крадуть одна із причин чому не вистачає ,або неякісне роблять таким чином відмиваючи гроші
Ответ дляСтрекоза любви
А нічого, що порівнюючи з серпнем, для прикладу, шахедів стало більше в 2 рази? На тисячі? Плюс погоду додайте. Скільки пасмурних днів у серпні, коли видимість адекватна, і у жовтні-листопаді, коли через день туман?
Ні, я не кажу, що МБВ не переводять кудись, безперечно, такі проблеми можуть бути, але ваші висновки схожі на маячню.
Из Сум ппо ещё месяц назад в пехоту перевели, и то , что Оля написала чистейшая правда, сейчас низкий процент сбития.
Ответ дляPrervana
Как это обьясняет то, что раньше один-два залпа и пациент готов с феерверком, а сейчас с трех сторон херачат по одной цели и убить не могут и аж до центральных районов Киева оно в результате долетает? Если б я зенитку первый раз в глаза видела, может я бы так тоже стреляла по ним ’авось попаду’. Там все такие как я теперь, непристрелянные? А куда предыдущие делись, можно их обратно вернуть?
Их отправили в пехоту, многих и нет уже.
Ответ дляKaterina_Knows
поле для фантазий?
люди научаться, если будет на чем.
потому что так НАДА
люди научаться, если будет на чем.
потому что так НАДА
Для того щоб робити якісь висновки потрібно хоча б приблизно бачити ситуацію в різних регіонах. Ппо в київській обл зовсім не таке як ппо у вінницькій чи житомирській. І досвід у всіх різний. Вважаю що це доволі складна схема. Зліплена з тих ресурсів які маємо. І допис Ванька для людей, які можуть бачити лиш в радіусі свого поля зору, все ж є полем для фантазій.
Стрекоза любви• 28 ноября 2024
Ответ дляДами
Почитайте комментарии Оли. Она утверждает, что число ППО людей не изменилось, может даже увеличилось. У меня нет статистики за ноябрь. Если у вас есть, интересно увидеть.
Ответ дляPrervana
Пополняют, только они видимо совсем не готовы к исполнению задач. Очень изменился стиль работы. И повторюсь, дело не в недостатке патронов
Зі слів людини, яка як раз на Вашим будинком збивала ті шахеди минулого року (коли Вам робота мобільних груп подобалась) - збивати стало важче через те, що на шахеди тепер встановлюють реактивні двигуни, збільшуючи їх швидкість, а також фарбують в чорний колір, вночі їх дуже важко побачити