сЛАдКОежКА• 29 ноября 2024
Що даруватимете похресникам на новий рік
Шукаю ідеї для подарунків.
Вік різний 4, 6, 10, 12, 16 років
сЛАдКОежКА
• 29 ноября 2024
Ответ дляГороховаЯ
нічого, абсолютно
А Ваших дітей , куми також не вітають?
сЛАдКОежКА
• 29 ноября 2024
Ответ дляА що таке?
ого вы их набрали
Та є трохи...
Але ж це вони мене обрали
ГороховаЯ• 29 ноября 2024
Ответ длясЛАдКОежКА
А Ваших дітей , куми також не вітають?
звісно, більше того скажу, що деякі куми, дітей яких я хрестила навіть не пам´ятають др моєї дитини, з якого такого дива я маю їх вітати?
хрещені моєї дитини були на хрещенні і все
я щось там старалась колись для своїх, а це гра в одні ворота виявилось тому таке...
Тоска в носках• 29 ноября 2024
По рошеновскому подарку с конфетами. Малому наберу вкусняшек по его возрасту.
сЛАдКОежКА
• 29 ноября 2024
Ответ дляБабулька
Сінсей адвенти купила дівчаткам, косметички овечки і парфуми зара
Цікаво , що в тих адвентах?
Брали вже раніше?
В мене теж всі дівчатка похресниці
Брали вже раніше?
В мене теж всі дівчатка похресниці
Бабулька• 29 ноября 2024
Ответ длясЛАдКОежКА
Цікаво , що в тих адвентах?
Брали вже раніше?
В мене теж всі дівчатка похресниці
Брали вже раніше?
В мене теж всі дівчатка похресниці
Біжутерія
Анонім Завгосп• 29 ноября 2024
Нічого. У нього перед новим роком день народження,я дарую великий і хороший подарунок+купу солодощів,тому ніколи навіть думки не було ще і на новий рік вітати.
Н@Диете• 29 ноября 2024
Ответ дляТоска в носках
Мы когда своей крестнице дарили подарок и + конфеты (в коробке), она сказала что мама сказала,, конфеты не брать, надоели со своими подарками,,
Сплюшка• 29 ноября 2024
Ответ дляМюллерная
на початку війни вони втекли, не спілкуємося
Чому не спілкуєтеся?
Попразендовна• 29 ноября 2024
Ответ дляТоска в носках
КрестьянинДиор• 29 ноября 2024
Ответ длясЛАдКОежКА
Та є трохи...
Але ж це вони мене обрали
Оце ви везуча)) мабуть, фінансово готуєтесь з літа)) щось невеличке даруйте і солодке.
Якби ще стать знати
сЛАдКОежКА
• 29 ноября 2024
Ответ дляКрестьянинДиор
Якби ще стать знати
Всі дівчата
Мій не такий• 29 ноября 2024
зазвичай вітаємо дітей на Миколая. солодощі, книги (за інтересами і віком), старшим - гроші (це 14+). крім того, в пакети для дітей завжди кладемо щось для родини (якусь різдвяну дрібноту типу посуду тематичного, інтер´єрний свічок, текстилю, гірлянди чи ялинкові іграшки якісь особливі, печемо самі печиво, буває, ігристе вино чи якісь харчові делікатеси до святкового столу). мені імпонує подарувати заздалегідь, аби люди встигли до свята покористуватися і поласувати тими подарунками.
КрестьянинДиор• 29 ноября 2024
Ответ длясЛАдКОежКА
Всі дівчата
Шикардос! З пацанами підлітками складніше.
Малим - набір пластиліну, для рукоділля за віком, набір зімічних дослідів
Середнім - зайдіть в еву та аврору: в еві є косметика глембі, наприклал, там кольорові олівці для очей, блискучки, бомбочки для ванни.
От 16 - найскладніше. Ну і всім цукерок))
жижифреймут• 29 ноября 2024
В этом году ничего, просто позвоню и поздравлю, все разъехались, один крестник в Норвегии, второй в Англии, третий в Польше...
Тоска в носках• 29 ноября 2024
Ответ дляПопразендовна
Нехай Пэтя п´є.
Петя нормально так поджал конкурентов, теперь других нормальных конфет просто нет, а детям дарить надо что-то. Они их знают и любят. Я в детстве ела Житомирські ласощі, но и там он приложился.