Ms. Android• 29 ноября 2024
Вы знаете женщин которые с грудным ребенком ходили на учебу, работу?
Как это происходило?
Я в дамках• 29 ноября 2024
Ответ дляДжага-джага
Одразу видно українську жінку :) в Америці в середньому декрет 6 тижнів і багато хто потім йде на роботу. І ці жінки не вважають себе нещасними.
ну жила б я в Америці- жила б по американських правилах. В Америці достойні яслі. а в нас НІ. в нас садків нормальних нема,а про яслі я мовчу.
Точная копия плова• 29 ноября 2024
Ответ дляMs. Android
Без помощи посторонних. Когда помощи нет совсем. Ни бабушек ни мужа ни сестер
Ну как без помощи? Каким образом? Без помощи - только работа из дома.
Бабуся мороз• 29 ноября 2024
Ответ дляЯ в дамках
не знаю таких,але це нещасні жінки. тільки якісь непереборні обставини можуть заставити годуючу жінку з немовлям ходити на роботу,щоб заробляти гроші. це треш. для цього є чоловік. якщо він є.
або працювати,але є няня,домробітниця,яка готує їсти,закуповує продукти,гуляє з дитиною. а мама в інеті працює з дому.
особисто я відсиділа 3 роки декрету і зовсім не жалкую. я приділила увагу дитині. ніяка нянька не замінить маму. спати лягали вдень разом з дитиною. було повно хатньої роботи. куди ще робота? для цього є чоловік. хай крутиться,заробляє,думає.
Може бути ситуація, що жінка не хоче втрачати хорошу посаду, бо робить кар´єру. Не всі ходять на роботу від безгрошівя і поганого чоловіка
Ранковий базар• 29 ноября 2024
Ответ дляЯ в дамках
в мене все ок. і кар*єра склалася і в декреті була 3 роки -чудові роки!’,і не думала про ніяку роботу. і навіть думок не допускала.Про роботу і забезпечення думав чоловік. На те він штани носить.
Это в какой карьере 3 года ждут?)
ЛісАпетная• 29 ноября 2024
Много,моя мама.
Наша дворник молода женщина с утра ставила коляску и мела улицу
Ёшки_Матрёшки• 29 ноября 2024
Ответ дляMs. Android
Без помощи родственников только няня. Тоже есть пример, у соседки с первым с 2х месяцев няня, при чем она и на работу, и на отдых, няня с ребенком. Потом родила второго, взяли вторую няню, сама дтьми не сильно заморачивалась
Кидаю курити• 29 ноября 2024
Ответ дляMs. Android
Никак без помощи посторонних.
Я ночью работала в интернете, когда ребенку было 1,5 года, чтобы платить за квартиру умершего отца. Это было очень сложно. Днём у меня просто не было на это времени.
ХвилювАллочка• 29 ноября 2024
Ответ дляЯ в дамках
та все одно. дома простіше,але дитина хоче уваги.яка робота??
Дитина багато часу спить, поки що. Трохи пізніше можливо няню.Уваги потребує моя робота та дохід. Я не можу собі дозволити віддати свій дохід, і чоловіка у любий момент можуть в армію.
Я в дамках• 29 ноября 2024
Ответ дляРанковий базар
А если мужа не станет, как жить?
як не стане,то тоді думатиму.але вже дитина виросла,вже вчиться у вузі,тому мені то не грозить. мені вже ніякі декрети непотрібні.
ХвилювАллочка• 29 ноября 2024
Ответ дляlisa2101
Не судите всех по себе. У всех разные цели в жизни и обстоятельства. А пожалейте лучше себя.
тоже не поняла спича жалости
Бабуся мороз• 29 ноября 2024
Ответ дляЯ в дамках
Няні є.
Ранковий базар• 29 ноября 2024
Ответ дляТочная копия плова
Почему? Что мешает брать ребенка в офис?
Кидаю курити• 29 ноября 2024
Ответ дляРанковий базар
Вы лично брали?
Ms. Скромность• 29 ноября 2024
Ответ дляЯ в дамках
Да, вы знаете, а я наоборот завидую таким женщинам, для меня они молодцы. Я та мама, которая сидела дома. Моей ’малышке’ уже 11 лет. И муж вообще не хочет помогать в ’отвезти и забрать’. Да, он хорошо зарабатывает, отвезит её утром в школу, закупает продукты, мы ни в чем не нуждаемся, делаем что хотим, тратим на что хотим, но я от этого не счастливее. Я то зарабатываю, но совсем немного и из-за того, что 7 дней в неделю куда-то везу, жду, снова везу, не могу заняться полноценно собой и своим развитием, и чувствую себя полной неудачнией. Лучше бы я была той мамой, которая при наличии такого мужа как мой, взяла няню/маму и работала, я бы чувствовала себя намного счастливее сейчас. Мне бы никто не говорит о готовке, о стирке и т.п. Ненавижу это делать.
Я в дамках• 29 ноября 2024
Ответ дляРанковий базар
Это в какой карьере 3 года ждут?)
на всіх нормальних підприємствах,а не в забігалівках. . Працюю в крупній компанії,усі дівчата і жінки по 3 роки сидять. як хоче -виходить,а як ні- місце зберігається. і так було завжди. і зп в нас нормальні,не по 25 тис грн
ХвилювАллочка• 29 ноября 2024
Ответ дляЯ в дамках
вы рожли в войну?
или у вас муж из неприкасаемых?
Так грубо про других мужчин ,даже не подумали о женах ЗСУ
или у вас муж из неприкасаемых?
успокойте_Меня• 29 ноября 2024
Я на роботу ходила 2 рази в тиждень на 1.5 години, годувала грудьми, тому не могла на довше, бо ще дорога займала теж 1.5 години.
Джага-джага• 29 ноября 2024
Ответ дляЯ в дамках
Ви б знали, наскільки це дорого. Але жінки думають про те, як розвивати свою карʼєру, як заробляти гроші. А тільки наші «У мене лапки, чоловік хай заробляє». І якщо чоловік пішов/помер/захворів, то все, кінець світу
Точная копия плова• 29 ноября 2024
Ответ дляРанковий базар
Ребёнок мешает работе в офисе🤣
Ёшки_Матрёшки• 29 ноября 2024
Ответ дляРанковий базар
На пример трудовой распорядок мешает. Сотрудники и начальство мешают. У меняв офисе есть детская комната, но там дети до 6 лет должны быть под присмотром родителей.
ХвилювАллочка• 29 ноября 2024
Ответ дляЯ в дамках
1800 дол ясли , за 1800 есть
Ответ дляЯ в дамках
То и видно по Вашей теме. Обычно такое пишут несостоявшиеся по жизни. А у кого все ок, тот не задаётся такими вопросами.
Ранковий базар• 29 ноября 2024
Ответ дляЯ в дамках
А потом думать поздно было бы, так как на нормальную работу никто не взял бы.
Ну так в то время мало кто совмещал декрет и работу, а сейчас это проще намного.
Железобетон• 29 ноября 2024
Не знаю таких. Есть такие что оставляют бабушкам или мужу и идут но это многие и подвига здесь нет но чтобы с ребенком не встречала такого
ХвилювАллочка• 29 ноября 2024
Ответ дляЁшки_Матрёшки
Ну я тоже нашла, просто пока сын спокойный
Бабуся мороз• 29 ноября 2024
Ответ дляЯ в дамках
няні треба добре платити.
Ну треба. А яслі що дешеві?))) Доя того люди і працюють щоб не думати що няня дорога чи хатня робітниця
Коли мовчу- приємна жінка• 29 ноября 2024
Ответ дляРанковий базар
Охорона праці. Не знали?
Я бачу тут більша половина не зрозуміла запитання теми.
Я в дамках• 29 ноября 2024
Ответ дляMs. Скромность
кожен обирає собі своє. я люблю готувати,але не щодня. на вихідних готує чоловік і так було і в декреті. Або він гуляв з дитиною- я готувала,або я гуляла і приходила через 3 години- а на столі різносоли на 2-3 дні. і прання сам закидав в машинку. і прибирав. для мене робота є щастям. хоча я маю гарну посаду. але дитину на роботу не поміняю