Щебетушка• 29 ноября 2024
На що ця схожа пляма? Свербить і збільшується.. вже 3 роки таке
Вподобайден• 29 ноября 2024
Спробуйте просто зволожувати звичайним вазелином чи емолентом. При псоріазі показане зволоження, при атопічному дерматиті також. У моєї дитини атоп дерматит, тому в зимовий період з´являються схожі бляшки, якщо не зволожувати, вони розростаються.
Околовита• 29 ноября 2024
Ответ дляЩебетушка
Ужас
То це не грибок? Це щось інше?
Воро реально було раніше як 10 копійок
А тепер таке велике на 2 см в діаметрі
То це не грибок? Це щось інше?
Воро реально було раніше як 10 копійок
А тепер таке велике на 2 см в діаметрі
Там вокруг ещё такие пятна поменьше.
Зілля до весілля• 29 ноября 2024
Ответ дляФляшка на трьох
Это не псориаз точно, говорю как ’счастливый’ обладатель
Я тоже так считаю и у меня он с детства, но тут все сверху специалисты)) вы же видите)
Ку-кусик• 29 ноября 2024
псориаз - это кожное , дегтярное камфорное мыло мыло снимает зуд оно в аптеке есть и мазь преднизолон ,гидрокатизон ,есть противопсориазное мыло витамины Б и А цинковая , мазь после мыла, такие пятна бывают в разных местах и на ногах - у вас нарушен венозный отток , к доктору на консультацию сначала к дерматотологу а потом посмотрите что вам посоветует ,с годами это переходит в рожистое воспаление кожи - псориаз - если не лечить появляются волдыри и язвочки с возрастом , у вас есть внутренние нарушения в органах проверьте печень и венозный отток крови и сахар крови тоже
Престидижитатор• 29 ноября 2024
автор, у меня на животе похожее пятно с апреля 20 года, я была у 4-х дерматологов за это время, проверяли дважды на грибок - не оно. диагноза нет чёткого. первая сказала - себорейный дерматит, вторая дерматолог с этого поулыбалась и сказала, контактный дерматит. короче, лечение назначали сначала кортикостероиды, потом Элидел длительно. но оно полностью не уходит, только становится гладким, а потом снова возвращается.
я сама себе поставила диагноз нумуллярная экзема (иначе, зачем нам интернет?), сейчас по своей схеме пролечила, и теперь смазываю только эмолентом, пока гладкое, всё ок. намного лучше, чем было.
Щебетушка
• 29 ноября 2024
Ответ дляПрестидижитатор
О напишіть будь ласка свою схему
Спробую
Престидижитатор• 29 ноября 2024
Ответ дляЩебетушка
О напишіть будь ласка свою схему
Спробую
неделю мазала Бетасаликом каждый день дважды в день, потом неделю один раз в день, потом несколько дней через день, потом через 2 и сошла на нет. около месяца всё делала. при этом постоянно кожу живота увлажняю эмолентом, пошёл второй месяц от начала этого моего лечения. думаю, придётся мазать эмолентом всё время.
сказочное_Бали• 29 ноября 2024
Мені більше схоже на екзему.
Якщо зудить (особливо вночі), і потім отмерша шкіра відпадає, принаймні у мене так екзема себе поводить. І локалізована в одному місці.
Щебетушка
• 29 ноября 2024
Ответ длясказочное_Бали
Мені більше схоже на екзему.
Так
А як лікувати таке?
сказочное_Бали• 29 ноября 2024
Ответ дляЩебетушка
Так
А як лікувати таке?
Заліковувати можна.
Мені Трідерм мазь допомагає зняти основні симптоми. Обережно, це все-так гормональна мазь. Але коли вночі свербить так, що роздираєшся і плачеш, то пофіг якось на склад )))
Гарно уходить на дієті, коли правильне харчування - прибрати все, крім ПП№5 по суті.
Ну і з*ясувати, що її провокує - може вона у вас проявляється сильніше як спітнієте, чи від одягу із домішком синтетики.
Щебетушка
• 29 ноября 2024
Ответ длясказочное_Бали
Заліковувати можна.
Влітку натирається це місце
сказочное_Бали• 29 ноября 2024
Ответ дляЩебетушка
Влітку натирається це місце
Десь так я і уявила собі
+ піт і додаткова вологість її провокує.
У мене на долоні - лікар сказав, обмежити контакт із водою. Дуже хороша порада, прям те, що можна легко зробити)
Мабуть, трусики-панталончики на літо вам варто прикупити. Щоб хоч терло поменше.
Щебетушка
• 29 ноября 2024
Ответ длясказочное_Бали
Десь так я і уявила собі
Та так
Але ж як лікувати цю заразк
сказочное_Бали• 29 ноября 2024
Ответ дляЩебетушка
Та так
Але ж як лікувати цю заразк
Наскільки я знаю - тільки контролювати. Можна загнати в стійку ремісію. Принаймні мені вдавалося. Дієта форева)
Але з початком повномасштабки вона знову зі мною. Стрес її також провокує.
Гл. Амурная• 29 ноября 2024
Ответ дляЩебетушка
Ужас
То це не грибок? Це щось інше?
Воро реально було раніше як 10 копійок
А тепер таке велике на 2 см в діаметрі
То це не грибок? Це щось інше?
Воро реально було раніше як 10 копійок
А тепер таке велике на 2 см в діаметрі
Я би сказала, що похоже на шанкр.
Море_море_я_скучаю• 29 ноября 2024
Ответ дляЩебетушка
Так
Дивилась
Та каже шо то в мене нога об ногу треться.. але поруч я бачу маленькі такі ж крапочки
Дивилась
Лікар у вас дивна, це мʼягко кажучи
Скляна миша• 29 ноября 2024
Ответ дляЩебетушка
Влітку натирається це місце
Можно одевать летом свободные штаны
Марафетчица• 29 ноября 2024
Ответ дляЩебетушка
А чому він тільки в одному місці? А в інших немає
Есть у вас там и рядом псориаз
Фляшка на трьох• 29 ноября 2024
Ответ дляЗілля до весілля
У меня тоже, стаж почти 30 лет
Вижу, поэтому и написала
Зілля до весілля• 29 ноября 2024
Ответ дляЩебетушка
Влітку натирається це місце
Это грибок.
Это стопроцентов не псориаз.