ГейСюда• 29 ноября 2024
Пропав яєчник. Як таке може бути?
В 12 чи 13 років в мене була пухлина на яєчнику. Мені робили операцію полосну і виділяли пухлину
В силу свого віку, я деталями не цікавилась. Наче яєчник зберегли. Перші УЗД в свідомому віці я робила при першій вагітності. Ну все як завжди
Лівий розміри, правий розміри, матка. Потім протягом життя я робила ще десятки УЗД де було лівий яєчник, правий , матка і т.д.
Був один момент. Що протягом життя я відчувала овуляцією виключно в одному яєчнику. Але думаю може то мої навіювання, деякі жінки взагалі не відчувають овуляцією.
Так от. Робила я чек ап по гінекології, і проходила УЗД. Лікар питає, коли і чому вам видалили яєчник? В мене 😲 в сенсі видалено. Кажу в дитинстві пухлину прибрали, але яєчник залишили. Лікар засумнівалась, щось там водила. Каже та не має у вас яєчника.
Я кажу а якже десятки досліджень до цього?
Вона каже вам потрібно дістати історію хвороби.
( Але це не можливо бо місто в бойовій зоні)
Каже хочете, ідіть до іншого УЗД перевіряйте.
Я пишу в заключній що яєчник не візуалізується.
Як вам такий ребус?
Що це могло б бути?
Як вам такий ребус?
Що це могло б бути?
Маю декілька думок• 29 ноября 2024
У меня было так что ’яичник не визуализируктся’.
А на другом УЗИ у того же врача уже был.
ГейСюда
• 29 ноября 2024
Ответ дляМаю декілька думок
Тобто вони можуть ховатись?
Меряю линейкой• 29 ноября 2024
Взагалі жінки відчувають овуляцію. Не всі, і у більшості це приходить з віком.
Маю декілька думок• 29 ноября 2024
Ответ дляГейСюда
Тобто вони можуть ховатись?
Понятия не имею. У меня так один раз было
ГейСюда
• 29 ноября 2024
Ответ дляМеряю линейкой
Так от якщо з одним я прямо відчувала. Я худа за складом тіла, він ще навіть трохи випирав.
То другий наче його ніколи і не було
Меряю линейкой• 29 ноября 2024
Ответ дляГейСюда
Тобто вони можуть ховатись?
Ні, вони не ховаються, то лікар рукосрак. Чи окодуп.
Ще варіант: допотопний апарат....
Голова колгоспу• 29 ноября 2024
Ответ дляГейСюда
Тобто вони можуть ховатись?
Можуть. В мене теж одного разу лікар не одразу другий знайшла.
Красота неземная• 29 ноября 2024
Автор, я бы не ориентировалась на врача... Они так узи интересно делают... Написали то, чего 100% не может быть и я об этом знаю. Надо сделать еще где-то.
ГейСюда
• 29 ноября 2024
Ответ дляГолова колгоспу
Зрозуміло, дякую.
Просто якщо це буває часто то лікар УЗД не мала мене так впевнено питати що яєчник видалениц
Сусідка знизу• 29 ноября 2024
Якщо в інших численних дослідженнях яєчник був, то він є. Переробіть узі. Мені так в узі недавно знайшли величезний камінь у нирці, узітка божилась що він є, щось там мені показувала, казала що треба видаляти терміново, лікар по ниркам направив на КТ, а там нічого немає взагалі.
Идууу--уууу блин• 29 ноября 2024
Чего гадать. Сходите к другому специалисту. Если 10 других видели, а этот не видит, то вопрос скорее к этому одному!
Меряю линейкой• 29 ноября 2024
Ответ дляГейСюда
То другий наче його ніколи і не було
Ну так десь і є. А якщо ще й стимульнутися, то іноді можна і на стінку вилізти.
Як варіант: саме на цьому були функціональні кисти, чи це через спаєчні процеси, чи через рубці
ГейСюда
• 29 ноября 2024
Ответ дляКрасота неземная
Вже пізніше, мені не горить. Через пару місяців буду знову робити обстеження, заодно і ОМТ подивлюсь
Красота неземная• 29 ноября 2024
Ответ дляГейСюда
Та все там ок, скорее всего) Попалась вам недоучка)
Идууу--уууу блин• 29 ноября 2024
Ответ дляГейСюда
То другий наче його ніколи і не було
Не выпирают яичники даже у людей с крайней худобой. Не фантазируйте. Пальпируются врачом легко- да
ГейСюда
• 29 ноября 2024
Ответ дляИдууу--уууу блин
Ок. Не хай то був не яєчник. Щось регулярно під час овуляції випирало справа в районі тазової кістки розміром з невеликий горіх. Трохи болісно реагувало на дотик
Якось так і живу• 29 ноября 2024
Ответ дляГейСюда
Зрозуміло, дякую.
А про трубу що написала?
Якось так і живу• 29 ноября 2024
Ответ дляГейСюда
Нічого
Ну як нічого? Мав бути і опис труб. Ви вагінальне узд робили?
ГейСюда
• 29 ноября 2024
Ответ дляЯкось так і живу
Зараз почитаю
Повелитель бітка• 29 ноября 2024
Ответ дляГейСюда
Тобто вони можуть ховатись?
Да , за петлями кишечника. У меня на одном из УЗИ тоже так было. Врач ещё спрашивала, когда мне его удалили. Говорю нет, на месте, никаких операций по женски не было. Но она так и не смогла увидеть и написала не визуализируется.
Фокус-Покус• 29 ноября 2024
Могут не увидеть. У меня так было. Только у меня реально один удалён, но второй есть. И вдруг бац - на одном из УЗИ и второго нет) И тоже врач такой уверенный, что он ошибаться не может, а я - запросто)
Топтунша• 29 ноября 2024
Автор, в 13 году у меня лапароскопия , резекция кисты на одном яичнике. После роды в 14. Лет 7 подряд яичник не визуализируется, хотя знаю, что его сохранили. Он просто не работал, потом на УЗИ в нем увидели фоликул и снова 2 яичника, заработал. Не волнуйтесь, скорее всего он где-то возле матки и не совсем видно его. УЗИ это серая каша , кто лучше разбирается кто хуже. Если так вас беспокоит- переделайте в следующем цикле.
Якось так і живу• 29 ноября 2024
Ответ дляПовелитель бітка
Мене ці лікарі дивуються, лежиш перед ними гола нижче пояса, а вони запитують - народжували природнім шляхом, операції на черевній порожнині /гінекології були?
Я себе ледь стримую, щоб перепитати де вони бачать шрами
ГейСюда
• 29 ноября 2024
Ответ дляЯкось так і живу
А про трубу що написала?
Ага, прочитала. Теж не візуалізується
Якось так і живу• 29 ноября 2024
Ответ дляГейСюда
Ага, прочитала. Теж не візуалізується
А узд яке було?
ГейСюда
• 29 ноября 2024
Ответ дляСтопясят раз обсуждала
Запитаю не в тему - а як відчувається овуляції?
Я собі відчувала так. Наче є маленький мішечок який перед овуляцією наповнюється. В день овуляції відчуття розпирання в цьому мішечку. Коли трогаєш пальцями відчуття ніби трогаєш синець.