Підкажіть щось подібне,пригодницьке з гумором,щоб можна було з дитиною дивитися (10р),що вам сподобалось.
Редисочка• 29 ноября 2024
Анчартед: На картах не значится
Затерянный город
Это из свежих, которые понравились детям
Затерянный город
Платье Длинное бальное• 29 ноября 2024
А Зоряні війни? Але краще починати, як знімалися - 4, 5, 6 частини. ’Уіллоу’ також класне
Редисочка• 29 ноября 2024
Ответ дляAnn972
А, ще дивилися люди в чорному))) Малого тягне на кіно 90-00
О! Тоді можна усі зі Шварцом передивитися)) і комедії також. Я сама з задоволенням подивилась ’Останній кіногерой’ (тоді пропустила) Фільм, навіть, зараз чіпляє. Спецефекти, сценарій з пасхалками... І саундтрек спецом написаний AC/DC, а не просто так вставлений, як в Марвеллах вставляють для нашого покоління для того, щоб і дорослі дивились)
Ответ дляРедисочка
Так,вони з батьком тільки нещодавно подивися ’термінатора’,не зовсім ’джуманджи’ але сподобалося! Любить ретро)) дякую
ГейТуда• 29 ноября 2024
Назад в будущее
Флаббер
Короткое замыкание (2 фильма)
Альф
Возвращение Питера Пэна
Каспер
Можно еще перебрать фильмы с Джеки Чаном, там вагон прикольного )
Флаббер
Короткое замыкание (2 фильма)
Альф
Возвращение Питера Пэна
Каспер
ГейТуда• 29 ноября 2024
Ответ дляAnn972
Назад в будущее,супер, спасибо что напомнили. Питера Пена не смотрели,только мультик)
Ошибочка. Возвращение Питера Пэна - на самом деле Капитан Крюк (с Робином Вильямсом). Классный фильм )
Еще из старого можно Эйс Вентура )
Редисочка• 29 ноября 2024
Ответ дляПухнасті штани
А щось різдвяне?
Із ретро? Окрім Один вдома)
Кучерявка С´ю
Сем´янін
А з нового, хоч трохи під Тарантіно, але хлопцям після 10 точно зайде: Люта нічка)
Кучерявка С´ю
Сем´янін