Писали що сьогодні буде звертатися до українського народу, щоб попередити, бо кудись там хочуть Орєшніком гатити, я от весь день працювала і пропустила цей момент, звертався цей х@й? Цікаво що воно там воняло…
Ответ дляZanka_
ну от не треба, в нас може й чудо, але на інші країни ми ж наче не нападали, чи у вас інша думка? тож не треба тут переводити стрєлкі
Наче більш ніде не ловлять людей як ото псів. І корупція наче більш ніде в світі не така, як у нас. До чого тут напад????
ПлевалаНаВсе• 29 ноября 2024
Ответ дляYuliya82
Удалено администрацией...
Ответ дляYuliya82
до того, що замість того, щоб займатись корупцією і рештою болючих питань, наша найактивніша частина суспільства змушена відбиватись від йобнутого сусіда, а решта тільки дописувати на форумах про те, як усе погано можуть. І ще й пуйло та рашистів відмазувати при цьому!
Ответ дляYuliya82
Ну може ловлять тому, що всі хотять жити в Україні, а ні в рашке, а воювати нікому?А корупція є і в світі. І таки на нас напали і нам потрібен ресурс щоб захищатись.
Ответ дляZanka_
Бред сивої кобили для тих хто любить 3,14-здити безбожно державні гроші, прикриваючись війною
Ответ дляYuliya82
ага-ага, наша пісня гарна й нова, де б ви її співали аби не наші військові? ага правильно в рашці, а там звісно ніякої корупції немає ну зовсім-зовсім, так можете виїхати прямо зараз нашо ці страждання