Впораюсь зі всим• 29 ноября 2024
Плани на вихідні
Які у вас?
Швидше який варіант - переробити всю роботу на роботі, переробити домашні справи, відпочити активно і по максимум, лежати пластом і щоб ніхто не зачіпав. Чи все разом?
:)
В мене зазвичай все разом. Але на цих вихідних я працюю. То ж не буде наполеонівських планів
:)
Швидка Настя• 30 ноября 2024
Ответ дляВпораюсь зі всим
Я вже третій рік собі планую на ЧП гроші збирати. І постійно щось йде не так
Так само!!!
Тётушка Лошадь• 30 ноября 2024
Ответ дляВпораюсь зі всим
Коханий і кавалер це один і той де чоловік чи різні?
Один і той самий