Впораюсь зі всим• 29 ноября 2024
Плани на вихідні
Які у вас?
Швидше який варіант - переробити всю роботу на роботі, переробити домашні справи, відпочити активно і по максимум, лежати пластом і щоб ніхто не зачіпав. Чи все разом?
:)
В мене зазвичай все разом. Але на цих вихідних я працюю. То ж не буде наполеонівських планів
:)
Самохвалова• 29 ноября 2024
Завтра працюю. А в неділю треба наготувати їсти і закупитись подарунками
Сметчица• 29 ноября 2024
Неділя робочий день. Завтра в основному побутові справи, гуртки доньки, можливо кави з кумою зустрінемося поп´ємо. Думала сходити на чародійку в кіно, але воно з трейлерами займе 3 години. Чому, блін, стали робити фільми на пів дня, що за мода 🫠🫠🫠
Голодаю• 29 ноября 2024
Ответ дляPrervana
На работу, на работу, на любимую работу. На этих выходных выходить все равно никуда нельзя - везде будет аврал и толпы
Мы уже в прошлую субботу сунулись в эпицентр на Кольцевой, это была очень очень плохая идея. От столички тянулись минут 30 и припарковаться не смогли, плюнули и уехали
Перша леді колгоспу• 29 ноября 2024
Чекаю поки ввімкнення світла на годину і все, до цього часу більше доби не було світла.
До сих пір дивуюся як так вийшло що все збили а блекаут чомусь ось тільки світло вимкнули?
Ржали над кацапами а тепер у них навчилися звітності про збитих?
Ответ дляГолодаю
Мы так в Дрим Таун сунулись. Запарковались с третьего круга и то хз где. Ненене, пусть все успокоятся, тогда я готова буду сходить куда-нибудь в ТЦ.
Мрії у вирії• 29 ноября 2024
Завтра на півдня басейн з сауною
Субота - то традиція
Далі, на закупку в магазин
В неділю відкриття ялинки, санта і дитяче свято в центрі міста
Субота - то традиція
Далі, на закупку в магазин
Моль Моллівна• 29 ноября 2024
Полдня буду работать, не хватило денег, влезла в кредитный лимит. Потом приготовлю борщ и блины. У нас был ремонт, много чего нужно отмыть после него. Вечером лягу пластом, ужин закажу в кафе.
Хлопаю ресницами• 29 ноября 2024
Мы с мужем всегда едем куда-то в новое место. Никогда не сидим дома на выходных.
Смешнюча• 29 ноября 2024
Ответ дляПерша леді колгоспу
,,,,,,, тримайте
Телепузик• 29 ноября 2024
Ответ дляСметчица
Та да. Были только на Кодове ім´я червоний с ребенком, так трейлеры минут 20 шли до фильма
Тётушка Лошадь• 29 ноября 2024
Сьогодні після роботи прибрала, аби не витрачати на це час. Завтра зранку ( після 10.00) наготую їсти. Вдень йду купувати обнови на виставку ))Увечері йдемо з кавалером в театр. В неділю я, коханий і донька їдемо гуляти на ВДНГ. )))) після заїдемо в супермаркет на закупи продуктів ( на авто можна багато чого привезти). Купує все коханий)
Говорю відверто• 29 ноября 2024
Завтра в магазин схожу и хочу испечь тортик и пельменей налепить.
Янгол в камуфляжі• 29 ноября 2024
В суботу басейн, потім сімейний обід в батьків. В неділю басейн та попрацювати треба- зробить звіти та плани, не встигла в робочі дні
Сапай вазони• 29 ноября 2024
Я нічого не знаю, бо їду в маленьку подорож
Спочатку в Краків, потім в Прагу
Швидка Настя• 29 ноября 2024
Як завжди знижки, а я без грошей( турнір бальні танці, продукти, все таке), вдома бардак, треба прибрати, а це на весь день, їсти готувати, роботу сьогодні завершила...А взагалі, хочу відро морозива і якесь кіно типу Холмарк різдвяне, самій подивитись....
Швидка Настя• 29 ноября 2024
Ответ дляПерша леді колгоспу
А де ви?
Впораюсь зі всим
• 29 ноября 2024
Ответ дляPrervana
Чого аврал? Чорна пятниця?
В танке• 29 ноября 2024
Хоча б штори всі повісити і випрасувати, протягом тижня знімала і прала, випрати речі за тиждень, повчити уроки з дітьми, повалятися біля телика
Впораюсь зі всим
• 29 ноября 2024
Ответ дляТётушка Лошадь
Коханий і кавалер це один і той де чоловік чи різні?
Впораюсь зі всим
• 29 ноября 2024
Ответ дляPrervana
Ну да. В магазинах ужас что происходит, толпы
Я вже третій рік собі планую на ЧП гроші збирати. І постійно щось йде не так
Форточка• 29 ноября 2024
Буду печь имбирные пряники. Хочу красивые домики, сани Санта Клауса и просто новогодние фигурки. Буду украшать их разноцветным айсингом и вафельными картинками. Может из карамели сделаю стёкла в окнах. В общем, буду возиться со своим хобби.
Перша леді колгоспу• 30 ноября 2024
Ответ дляШвидка Настя
А де ви?
Миколаївська область.
Ось знову дочекалися світло ну майже дві години в сутки.