Аноним_1857• Изменено 29 ноября 2024
Чоловік знецінив мою роботу? Чи це я якось не так реагую?
Спілкуюсь з чоловіком, було 1 побачення, ніби сподобався. Плануєм зустрітися завтра. Але сьогодні була неприємна фраза від нього. Можливо я занадто близько сприйняла?
Я працюю лаборантом у лікарні. ( роблю аналізи крові, сечі, ну і відповідно працюю з калом ). Щось говорили з ним і він каже «а роботу міняти плануєш»? Я кажу поки ні, але думаю в подальшому щось пробувати інше можливо. Він відповів «ну то не тягни довго, бо не хотілося б казати комусь що моя майбутня жінка з гівном працює»))))) і купа скобочок цих))))
Про майбутню жінку ніби фліртанути хотів, а з іншого боку так неприємно. Я звичайно не лікар, але вважаю свою роботу потрібною. Що скажете?
тогдалия• 30 ноября 2024
Ответ дляуспокойте_Меня
а он скажет - а я не шутил
Тогда автор может написать «неужели я опять в говно вляпалась?»
Молчалка• 30 ноября 2024
Какое-то быдло необразованное, а не мужчина. Не стоит встречаться с человеком который обесценивает честный труд. А уж если насмехаются над вашей профессией, то подавно
И да, фраза про будущую жену после первого свидания меня бы очень насторожила и заставила задуматься не пустошлеп ли он часом
Незнакомлюся• 30 ноября 2024
Телефон в студию. Я предлагаю всем девушкам и написать ему в личку что говно тут только он
дякую аж підскакую• 30 ноября 2024
Сказала бы, что как мне повезло, что я очень хорошо умею разбираться а говне, чтобы закончить наши отношения)