Аноним_1857• Изменено 29 ноября 2024

Чоловік знецінив мою роботу? Чи це я якось не так реагую?

Спілкуюсь з чоловіком, було 1 побачення, ніби сподобався. Плануєм зустрітися завтра. Але сьогодні була неприємна фраза від нього. Можливо я занадто близько сприйняла?
Я працюю лаборантом у лікарні. ( роблю аналізи крові, сечі, ну і відповідно працюю з калом ). Щось говорили з ним і він каже «а роботу міняти плануєш»? Я кажу поки ні, але думаю в подальшому щось пробувати інше можливо. Він відповів «ну то не тягни довго, бо не хотілося б казати комусь що моя майбутня жінка з гівном працює»))))) і купа скобочок цих))))
Про майбутню жінку ніби фліртанути хотів, а з іншого боку так неприємно. Я звичайно не лікар, але вважаю свою роботу потрібною. Що скажете?
Сама собі лікар• 29 ноября 2024
Ще питаєте. Довбень, я б заблокувала
Малая еще та• 29 ноября 2024
Бо не треба казати зайвого
Лаборант и все
Омлетик• 29 ноября 2024
У вас очень нужная и достойная работа. А мужчинка то ещё гомно.
Тримаю свічку• 29 ноября 2024
Просто напишу: цюцюрконосій й@бнутий, і це тільки початок.
Вся така шо куди там• 29 ноября 2024
Дурачок, шутки как у подростка
Ингердия• 29 ноября 2024
Скажите, что хотите перейти в проктологи, пока тренируетесь) А как выйдите за него замуж, станете патологоанатом, пусть готовится.
автор Аноним_1857 • 29 ноября 2024
Ответ дляМалая еще та
Бо не треба казати зайвого
Лаборант и все
А що зайвого я сказала? Що роблю аналізи людям? Я подробиць не розкривала. Він сам перепитав «тобто і Г дивишся?»
Тримаю свічку• 29 ноября 2024
Ответ дляОмлетик
Автору потрібно було йому написати: аналіз твого гівна зроблений, ти не виліковний.
Вся така шо куди там• 29 ноября 2024
Интересно кем он работает? Давайте угадаю. Водитель, на стройке, продажник хни
Омлетик• 29 ноября 2024
Ответ дляТримаю свічку
Я б сказала - в вашем дерьме человека не обнаружено
Сама собі лікар• 29 ноября 2024
Ответ дляАноним_1857
І ви плануєте друге побачення??
Просто звязда• 29 ноября 2024
Ответ дляАноним_1857
Бегите! Неадекват
Госпожа_тамагочи• 29 ноября 2024
Ну скажімо так, людина зі специфічним почуттям гумору і ще більш специфічним набором цінностей. Ну його, гідній людині і в голову не прийшли б такі питання і що вас потенційно можна соромитися.
автор Аноним_1857 • 29 ноября 2024
Ответ дляСама собі лікар
І ви плануєте друге побачення??
Та от і думаю. Домовлено на завтра. А це 3 години тому написав. Я не відповіла нічого. Щойно кинув тік ток якийсь , чекає відповіді
А я щось взагалі не хочу ні йти ні відписувати
А здавався нормальним
Вся така шо куди там• 29 ноября 2024
Ответ дляАноним_1857
А здавався нормальним
Так это только одно свидание
А если выпьет? Начнутся подколы, ты моя говнодевачка...
Госпожа_тамагочи• 29 ноября 2024
Ответ дляМалая еще та
Бо не треба казати зайвого
Лаборант и все
Чого ж, чудовий фільтр.
А то раптом би він уже після весілля дізнався страшну таємницю автора
Мафиозная• 29 ноября 2024
Ответ дляАноним_1857
А здавався нормальним
Так и ответьте ему: Вася, ты олень и шутки у тебя конченные. Может задумается
КошкинДом• 29 ноября 2024
Если у него сейчас такие шутки, я представляю что он Вам расскажет когда Вы будете более близкими. Ваша профессия очень важная.
КротоТо• 29 ноября 2024
Якійсь ідіот, навіть на 15 років то тупі жарти. Автор у вас хороша, цінна, важлива професія. Нашо вам таке недалеке?
Латексне альтер ЕГО• 29 ноября 2024
Ответ дляАноним_1857
А здавався нормальним
Не йдіть. Він зовсім нікчемний. Якщо він собі таке дозволяє, майже не знаючи вас, то що з нього полізе, коли познайомиться поближче і взагалі не буде контролювати свій говір?
ИграйМойГормон• 29 ноября 2024
Враження таке, що він неосвітчена, недалека і дуже доброзичлива людина....ну поспостерігайте трохи, але вимагайте повагу до себе одразу на початку стлсунків
Соображалочка• 29 ноября 2024
А хто він сам по професії?
Фенте Фря• 29 ноября 2024
Напишіть:
Я працюю з природним матеріалом, а вляпалась у гімно, зустрівши тебе.
ЯспАкойнаЯ• 29 ноября 2024
Честно, я бы такого мудака послала!!!! Фууу!!!! Считаю вашу профессию достойной и очень важной. Пусть идёт лесом.
Саджу все зарання• 29 ноября 2024
Ким він працює, автор?
Гімно він якесь, а не чоловік, вибачте
Катря Харківська• 29 ноября 2024
Автор, підтримую порадниць про важливість вашої професії. Його вислів- це дурість, яка свідчить про його низький рівень освіти.
ТАЗератти• 29 ноября 2024
Ответ дляАноним_1857
Дурне питання від нього. Вам не здалося, він принизив вас і вашу роботу. Шукайте краще іншого. Бо початок стосунків вже дуже поганий.
тогдалия• 30 ноября 2024
Ответ дляСаджу все зарання
Ким він працює, автор?
Гімно він якесь, а не чоловік, вибачте
Надо автору ответить «зато ни у кого вопросов не будет почему я выбрала тебя. По привычке так сказать»
ТАЗератти• 30 ноября 2024
Аж цікаво - ким він сам працює?
успокойте_Меня• 30 ноября 2024
Ответ дляМафиозная
а он скажет - а я не шутил