Тишком нишком• 30 ноября 2024

Споживаєте російський контент?

Редисочка• 30 ноября 2024
Ответ дляЗроблено у 80-х
Йдеться не про мову, а контент.
Мізки у вас промиті і це видно навіть з цього вашого коментаря і це результат вашої нерозбірливості.
То у вас мозги промыты. Сидите и смотрите марафон, не отвлекайтесь.
Деловитая• 30 ноября 2024
Ответ дляРедисочка
Смотрю российские сериалы без каких-либо угрызений совести. Будет интересное украинское буду смотреть его. Мне без разницы на русском или украинском, минут через 5 я уже не замечаю на каком языке. Но нашего практически нет. Тягомотину про тяжкую долю украинцев, голодомор или даже свежак про нынешнюю войну я смотреть не хочу. Мне нужен развлекательный контент, когда я чищу картоху и смотрю одним глазом. Дайте мне его на украинском и я буду смотреть.
Плюс мне абсолютно безразлично мнение любого актера по украинскому вопросу. К актерству и сыгранной роли это не имеет никакого отношения. Я это разделяю и живу спокойно.
Все имеет значение и отношение. Я как вижу Михалкова , то мне рыгать хочется.
Зроблено у 80-х• 30 ноября 2024
Ответ дляРедисочка
Ну ви продовжуєте підтверджувати що промиті...
Повний набір кліше про українців...
Редисочка• 30 ноября 2024
Ответ дляДеловитая
Рыгайте на здоровье. Мне пофиг.
df364tye3• 30 ноября 2024
конечно ,,,
Молчунья• 30 ноября 2024
Только в быту - продолжаю на рус языке говорить. Хоча скоріше, суржиком. На вулиці, на работе и в сфере обслуживания - Украінська мова без питань и проблем. Від фільмів та музики російською мовою просто відштовхнуло і тошнота . Привіт із Запоріжжя!!!
Единорог помог• 30 ноября 2024
Ответ дляИдеальная оптимистка
Да!!! Смотрите и дальше украинский шлак.
Не удивлюсь если вы и телемарафон смотрите
Ну например? Слабо написать?
Фиктивная• 30 ноября 2024
Раз в году ’’Кухню’’ пересматриваю.
Недавно ’’Идиота’’ Достоевского читала.
Слушаю много аудиокниг. Тут выбор на русском языке в десятки раз больше. Многие вещи в принципе не переведены на украинский.
Hannah dear• 30 ноября 2024
Ні, ні в якому разі. Да і він дуже обмежений в порівнянні з англомовним
7_кг_рыбы• 30 ноября 2024
Спрашиваю всё,что мне захочется спорить и нагло не спрошу разрешения. И не лицензионную винду америкосов и пиратский сериал кацапов. Кто-то недоволен? И шо ты сделаешь ?
7_кг_рыбы• 30 ноября 2024
Епучий т9
Любовь Калистратовна• 30 ноября 2024
Ответ дляЗроблено у 80-х
Йдеться не про мову, а контент.
Ну и пусть смотрит что ей нравится. Хоть на русском, хоть на африканском.
Carin• 30 ноября 2024
Безусловно. Ай, давно срачеца не было на эту тему, да, автор )?
Леди_на_драндулете• 30 ноября 2024
Смотрю контент на русском, украинском, английском , немецком. То что мне интересно, то и смотрю.
Кицюююня• 30 ноября 2024
Ответ дляПишу, не читаю
Де ви хоч слово побачили про виробників одягу? Я писала про викрійки. І це не обсирання, а дійсно факт, ви просто з цим не стикалися, бо мабуть не шиєте. Нещодавно одна з швейних блогерів виклала сторіс, де підняла цю проблему. Ви б бачили, як на неї налетіли всі продавці викрійок. Бо виявляється це тяжка праця і страшенно дорого зконструювати викрійку звичайної спідниці на резинці, а якщо до неї додати рюшу по низу, то це взагалі космос. Як на мене, то це просто неповага до споживачів. Мені вже он вище написали, що якщо щось не подобається, то роби сама. Тобто я не маю права хотіти якісний продукт, за який готова платити? І це стосується не лише сфери шиття, а й інших. Наприклад, якщо ти бʼюті блогер, то це так важко запамʼятити, що тіні наносять на повіки, а не на повійки. А в множині будуть брови і румʼяна, а не брова та румʼяни. І що в українській мові є слово упаковка, або тара, футляр, а не пакування, яке означає дію.
Найбільше мене бісить, те що ці помилки приживаються і ніхто на них вже не звертає уваги і виправляти не збирається. А якщо вкажеш блогеру на помилку, то у відповідь, не подобається - не дивіться. Вибачте, але я не вважаю, це нормою і якщо є проблеми, то буду їх озвучувати, бо вважаю, що кожен заслуговує отримувати якісний товар та послуги.
Еще забыли пушистые качественные кiсточки вместо пензлiв
Басноплетка• 30 ноября 2024
Сериалы и фильмы смотрю преимущественно в русском переводе.
Блогеров и комиков только тех, кто выехал и не поддерживает войну.

Музыку и кино российского производства не смотрю и не слушаю. Не понимаю, как можно утром кайфовать от российской ’культуры’, а вечером прятаться от ракет.
Психологічка• 30 ноября 2024
Я смотрю фильмы на нетфликсе в русской озвучке, это считается?
Радуга-дуга• 30 ноября 2024
Ответ дляРедисочка
Абсолютно нормальная и здоровая позиция 👍
Зайканалужайке• 30 ноября 2024
Ответ дляПишу, не читаю
Я відповідної освіти не маю, але в мене язик не повернеться назвати тих дівчат конструкторами чи модельєрами-конструкторами. До того ж я не думаю, що вони самі роблять ті викрійки, замовляють, а потім продають. То як їх назвати? Бренд викрійок, продавець?
Я би продавцями назвала. Але ок, я просто спочатку не зрозуміла про кого мова.
Викрійки ви можете робити самі, просто берете базову, і з неї моделюєте те, що вам треба.
Я десь скачала дитячу сукню, бо в мене не було а самій розробляти лінь, це дійсно муторна праця. І з тієї сукні шила різні моделі суконь своїй доньці на випускний, на всі свята. У мене потім черга стояла на прокат тих суконь
Джонсонюк• 30 ноября 2024
Нет, ищу фильмы с украинской озвучкой, Только если не нахожу украинский перевод, могу посмотреть на русском.
Российские сайты исключила в поиске.
Книги читаю опять же с украинским переводом, электронные, и опять же в исключительных случаях, если нет на укр, то могу почитать на русском, но не русских писателей, это исключено после 24 февраля.
Не читаю и не смотрю рашистов.
Но при этом я говорю на русском языке, так научили в детстве
.
Пишу, не читаю• 30 ноября 2024
Ответ дляКицюююня
Ага і розприділити тональний замість нанести))
Сіґеле-міґеле• 30 ноября 2024
Ответ дляТишком нишком
Я слушаю постоянно червону калину, у вишневому садку, цвіте терен и т.д., вакарчука, а если не наше, то ставлю латино или классику. Киркорова не слушаю.
Боже, бедные ваши соседи.
из желе я• 30 ноября 2024
Нічого рабсіянського не дивлюсь, не слухаю з 2014 року, з 2022 остаточно перейшла на українську мову. Дивлюсь росіянців в чатрулетці, цього достатньо для розуміння, що вони ніколи не зміняться, імперців, які зжирають народи, які їм підкоряються та тих, хто з ними боряться. Мы зовсім інші, мы кращі, і пісні в нас кращі, і твори, і художники, і люди. Кацапи не можуть дати нічого, що збагатить мене. В ютьюбі дивлюсь українські канали або англомовні. Хай рабсіянці свої продукти споживають самі, а враховуючи скільки людей, дітей загинуло і скільки ми потерпаємо від їх обстрілів, тривог, то хай вони котяться далеко і назавжди. Для мене не зрозуміло, як може подобатись щось російське, якщо воно несе смерті, приниження, катування.
из желе я• 30 ноября 2024
Ответ дляНі грама
Цікаво як підлітків залучаєте? Для них укр контенту мізер
Який мізер? Багато українського різноманітного контенту.
из желе я• 30 ноября 2024
Ответ дляНі грама
То есть концлагеря фашистов, это более человечно чем действия русни?
А ви думаєте, що зараз немає таких концтаборів немає? А де наші полонені та незгодні з окупованих територій?
Berill• 30 ноября 2024
Ответ дляbegovelik
Що в москалів, що в наших сучасні фільми лайно. Пам‘ятаю, як пішли колись у кіно на «Поводир». Знято так, що нікого не жалко, або той самий фільм про журналіста в Україні під час Голодомору - таке враження, що фільми знімають лише для того, щоб засвоїти певну суму, а збори нікого не цікавлять
Це ви ще не згадалі дорого-багато зляпані «Гіркі жнива», на такі теми взагалі не можна знімати настільки жахливої якості фільми
Ищу Аленя• 30 ноября 2024
Ответ дляТруп нареченої
ні, єдине чого не вистачає українського сайту типу їхнього i recommend з відгуками на все
Даже не знаю про такой сайт, а мне много не хватает, например я увлекаюсь вязанием, не знаю ни одного украинского блогера который бы выкладывал видео мастер классов
smilingsky2010• 30 ноября 2024
Ответ дляbegovelik
вы чухню несете, простите меня за мой французский.
Перевожу: австрийцы это немцы
ЭтаваНиМожетБыть• 30 ноября 2024
Да, мне норм
Чаюри• 30 ноября 2024
Руське гівно не дивлюся і не читаю. І так багато книжок, фільмів, музики, гівна не потребую.