Та прям багіня• 30 ноября 2024
Як вам цей образ?
Наивная Хо• 30 ноября 2024
Мені ніяк, чудернацький. Точно так не вдягнуся. А кому подобається, то хай ходять.
Шаманю второпях• 30 ноября 2024
Автор, если забыть или не знать, что такие шапки - ’пережиток совка’, то очень даже симпатично.
Я бы тоже длинную дубленку купила.
Наивная Хо• 30 ноября 2024
На задньому плані дві арабки, так дивляться, але культурні- не сміються у голос)))
Шукаю трусики• 30 ноября 2024
Ответ длябибизяна
Чомусь згадала фото моєї мами в 90´х
Мода циклічна
Стрекоза любви• 30 ноября 2024
Немає образу, немає якоїсь цікавинки. Просто дорогі, якісні речі.
Дублянка чудова, шапка буквально «зʼїла» голову власниці.
Я б залишила дублянку, розпустила волосся, замінила б на шапку біні яскраву, сумку акцентну невелику в руки, джинси.
Кіна не буде• 30 ноября 2024
Ответ дляТа прям багіня
От і мені воно страшне. Совок до Лондону привезла
Совок при чем? Не понимаю логику. Мне ассоциации с 90. И нет, это немодно сейчас. А сумка совсем отстой и так уже не носят с верхней одеждой те ,кто следит за модой. А вообще дело её.
Но к чему вы приплели совок 🤯
Помидорина• 30 ноября 2024
Образу немає, як і смаку у власниці) але є гроші. Теж непогано для початку
Яжемать Мне можно• 30 ноября 2024
Дублянка як дублянка, чорні рукавички не по темі, а оте ’вороняче гніздо’ на голові взагалі капець. Ні.
Потішаюся• 30 ноября 2024
Ответ дляСтрекоза любви
Покажите шапку бини, чтобы я правильно понимала вас.
Г@Л@В@ломка• 30 ноября 2024
Ответ дляКіна не буде
Но к чему вы приплели совок 🤯
Может автор имела ввиду президиум эпохи Застоя? Там все поголовно были или в ’пирожке’, или в ’пыжике’
Ms. При теле• 30 ноября 2024
никак. помимо аллюзии на 90-е/совок, сумка сюда не подходит, и не очень по погоде, судя по одежде девушек на заднем плане
Пупуговка• 30 ноября 2024
Образ може і норм, але дивлячись на цей одяг, має бути хоча б -20 на вулиці, всього забагато
Будьте так ласкаві• 30 ноября 2024
Ответ дляКіна не буде
Но к чему вы приплели совок 🤯
Те которые не были в совке, лепят его во всех случаях.
бЭйбА• 30 ноября 2024
Найкраще що тут є - дублянка, дійсно крута. Шапка просто ноу коментс, асоціації з 90-ми неминучі, вона величезна, обличчя дівчини у ній наче потонуло та розмазалося. Зараз це типу тренд, я знаю, але конкретно ця шапка виглядає не сучасно, а також просто не пасує цій конкретній людині на фото.
Чорні рукавички - вдягла що знайшла, аби ручки не мерзли. Зрозуміти можна, вписати у образ - ні, вони виглядають зайвими через колір.
Сумочка на ланцюжку з шкіряними або хутряними речами - то погано навіть чисто технічно, бо може зіпсувати речі, ну й трохи дивно виглядає, наче літо натягнули на зиму.
Г@Л@В@ломка• 30 ноября 2024
Ответ дляdf364tye3
шикарно ,,,
забавно что расклешенные брюки, джинсы , обувь на платформе не кто, не вспоминает олимпиаду 80 ,,,
Не кто?