Прикуси Язика• 30 ноября 2024
Нові налоги і мінімальна зарплата
Нам не тільки заморозили підвищення мінімальної заробітної плати до 2027 року, а ще тепер з новими податками вона зменшується з 6500 грн до 6100 грн. І так з такою зарплатою виживаєш як можеш, а вони ще її зменшують. Вони хочу щоб ми пухли з голоду?
КликОЛЬКА• 30 ноября 2024
О, зрадоньку підвезли.
Автор, ви раніше на 6400 з ресторанів на вилазили і зимували на Балі, а тепер на 6100 боїтесь померти в злиднях?
Новий розмір військового податку ляже виключно на вашого роботодавця, а не на вас.
Ну, і ще варто замислитися, чому ви з мінімальною зарплатнею сидите на інтернет форумах, замість пошуку іншої, або додаткової роботи.
Думай те.
В моїй хаті моя правда• 30 ноября 2024
Я дивлюся, так комфортно людям виправдовувати всі нерозумні дії влади хутіним. Хутін прям спонсор авторитету зевлади
Работать надо• 30 ноября 2024
Ответ дляАйпишница
Т.е. платить одним и дожимать других? Серьёзно?
А що ви пропонуєте? Не платити зарплатні і пенсії взагалі ? Тоді не буде держави.
ПешитеБесАшипок• 30 ноября 2024
Ответ дляДама_из_рекламы
Ну які мільйони? Ліцензія ,оренда,податки.
Ви розумієте, що таке приватна клініка, бнавіть якщо оренда, устаткування і тп?? Ясно, що ні.
ПешитеБесАшипок• 30 ноября 2024
Ответ дляРаботать надо
Який ви лікар по професії ?
А яка різниця? Я не сімейний лікар, вузька спеціалізація
Жинси на дитину• 30 ноября 2024
Ответ дляКликОЛЬКА
О, зрадоньку підвезли.
Думай те.
Ви не вбачаєте елементарної кореляції між підвищенням податків і збільшенням кінцевої вартості товарів/послуг для споживача?
МУСЯкомарова• 30 ноября 2024
Ответ дляВ моїй хаті моя правда
Разворовали и все распродали очень давно, всякие меморандумы подписывали и тд, сейчас результат этого всего
Дама_из_рекламы• 30 ноября 2024
Ответ дляВ моїй хаті моя правда
Знову винуваті виключно «зелені» 😁. От прилетить завтра ракета і змиє ОП з усіма і от ми тоді заживемо
Дама_из_рекламы• 30 ноября 2024
Ответ дляПешитеБесАшипок
Звісно розумію)
ПешитеБесАшипок• 30 ноября 2024
Ответ дляДама_из_рекламы
Менше ? Навпаки більше
Вы заблуждаетесь очень, финансирование сократили, закрывают отделения, больницы, увольняют людей
В моїй хаті моя правда• 30 ноября 2024
Ответ дляДама_из_рекламы
Не виключено. Кожна влада незалежної внесла свій внесок.
Але те, що зараз, ні на одну голову не натягнеш. Війна, люди вмирають, але для когось то не причина переглянути свої принципи.
Тема ’а поговорити’.
Inconvenient• 30 ноября 2024
Ответ дляtarveldy
А тепер поясніть як ваше наголосували пов´язано з тим що рф напала і трощить Україну?
рф примушує барабани купувати, пінгвінів вивчати? Можна продовжити. Як можна вижити на таку зарплату?
В моїй хаті моя правда• 30 ноября 2024
Ответ дляМУСЯкомарова
Ви хочете сказати, що зараз все нормально, ніяких нерозумних дій? Виключно наслідки попередників?
МУСЯкомарова• 30 ноября 2024
Ответ дляВ моїй хаті моя правда
Это накопительный эффект и он еще очень долго продержался, как-то тянули, сейчас добивают остатки
Работать надо• 30 ноября 2024
Ответ дляПешитеБесАшипок
І сімейні лікарі непогано заробляють
Велика різниця, тим більше вузька спеціалізація, вам важко відповісти ?
Айпишница• 30 ноября 2024
Ответ дляСиликоночка
Если б не было кредиторов ,то доллар уже бы за 200 улетел,а с ним и все цены.С голоду бы не сдохли,все таки Украина аграрная страна,на кукурузные лепешки и хлеб с подсолнечным маслом всем бы хватило.А вот все остальное было бы в заднице.В первую очередь все бюджетники-учителя,врачи и т.д.Пайки бы вернулись,как в 90-е,гуманитарная помощь.
Так сейчас будет вообще без пайков. Вы походе не осознание происходящее, но не переживайте, к весне 25 поймёте отчем я.
Айпишница• 30 ноября 2024
Ответ дляРаботать надо
А як вам кожен рік будуть народжувати - а ви будете забезпечувати.🤷♀️ що тут можна сказати.
Ну да, мне надо было выгнать дочь на улицу, если муж судаком оказался? 🤦
Айпишница• 30 ноября 2024
Ответ дляРаботать надо
Я предлагаю воровать меньше и не тратить бюджет на парки и т.д., как в мирное время.
Дама_из_рекламы• 30 ноября 2024
Ответ дляПешитеБесАшипок
Медичну реформу я підтримую . Нема чого в пусту вкидати гроші . Елементарний приклад: виклик швидкої має бути коли стан загрожує життю, а не коли темп 37
Марфа Українівна• 30 ноября 2024
Ответ дляЧемна панночка
Наголосували? Веселіться! Сподіваюсь, тим 73% зараз весело, бо мені щось не дуже...
Да, но в любом случае в Украине было бы плохо , такая судьба (
В моїй хаті моя правда• 30 ноября 2024
Ответ дляМарфа Українівна
Зато не 60% как в Германии
А чому не 100% у Німеччині?
Податок з доходів фізичних осіб у Німеччині
0% — якщо дохід до 9744 євро;
14% — у разі, якщо сума заробітної плати від 9744 до 57918 євро;
42% — коли доходи особи в межах від 57918 до 274 612 євро на рік;
45% — у випадку, коли сума загального доходу перевищує 274 612 євро.
0% — якщо дохід до 9744 євро;
Работать надо• 30 ноября 2024
Ответ дляАйпишница
Раніше був золотом, а на другій дитині став мудаком? Ні, не мали вигнати. Але мудаку другу дитину народжувати - не знаю, чи правильне рішення
Аліменти хоть є?
Силиконочка• 30 ноября 2024
Ответ дляАйпишница
Я все прекрасно осознаю,долго живу и видела всё.В том числе когда в стране нет ни копейки денег,и люди ходят на работу по инерции-зарплаты нет.Пустые полки,а оплата пайками,которые завод обменял за свою продукцию по бартеру.
Не нужно загадочно загадывать загадки.
-’Все поймут,я такая таинственная...’Экономика очень простая вещь.Деньги в бюджете либо есть и все накормлены,либо их нет и вы медленно подыхаете,если никто не накормит
Знать ничего вы не можете,потому что о будущем не знает даже тот,кто этим всем управляет.
Не нужно загадочно загадывать загадки.
Чемна панночка• 30 ноября 2024
Ответ дляМаксХмара
А что делать тем кто за эту мразь не голосовал?
Не знаю, що нам тепер робити, як вилізти з цієї глибокої ду.и( І чим далі, тим все драматичніше.... Наближені збагачуються на крові, а тисячі гинуть і втрачають все. Але багато і досі не прозріли, або їм це вигідно і все влаштовує.
Шкала Радощів• 30 ноября 2024
Ответ дляЖинси на дитину
Судя по коменту, там человек вообще не понимает ни фига
Жинси на дитину• 30 ноября 2024
Ответ дляМарфа Українівна
Зато не 60% как в Германии
так і ЗП далеко не як в Німеччині.......
Маурита• 30 ноября 2024
Вы из какой страны пишете? Уточняю, потому что в Украине минималка 8 тысяч. А на кассах АТБ, где всегда требуются работники, в нашем нищем провинциальном городе висят листочки с вакансиями на 14 тысяч после выплаты налогов.
Жинси на дитину• 30 ноября 2024
Ответ дляШкала Радощів
і таких багато, нажаль((