ПростоБелка• 30 ноября 2024

своїми власними руками зруйнувала сімʼю. Няня і чоловік

Чим я думала, коли брала на роботу молоду студентку?
Ніби хороша дівчина, я й подумати нічого не могла. За собою слідкую, працюю, в салони ходжу.
Та і чоловік ніби не гулящий був.
Дивляться один на одного і у обох блищать очі, посмішки до вух.
Я не знаю що робити, як рятувати сімʼю, та і чи є сенс після такого.
На повному розпутті
Сколько_мне_лет?• 30 ноября 2024
Ответ дляДама_с_караваем
Як в серіалі . На жаль , так буває
В секс і місто 2 частина було піднято таке питання у Шарлотти.
’Боже мій, я не можу втратить няню’
Коржик• 30 ноября 2024
Ответ дляПростоБелка
Впевнена, що раніше так себе не поводив
Дівчата ну скажіть мені що тут не було натяку на зустріч
Поговоріть з чоловіком, а не з ´дівчатами´
НеКонец-Света• 30 ноября 2024
Заведіть серйозну розмову з чоловіком про те, що бачили як няня їсть козявки з носа. І запитайте, чому вона може вашу дитину навчити. Типу у вас сумніви у її професійності.
На наступний день, скажіть, як вона виходила з туалета і не помивши руки, пішла до вашої дитини. Фу, бєє. Як можна їй довіряти дитину.
На наступний день, скажіть, що бідкалася сьогодні няня, розказала про свого коханця, чи бувшого. А в нього сифіліс виявили. Боже, яке горе.
Ну і у цей же день звільняйте її. Чоловікові поясните, що боїтеся за здоровя дитини)

Або просто звільніть ту няню, а чоловікові скажіть, що вона сама звільнилася.
куркулиха• 30 ноября 2024
Ответ дляКарма хамелеона
Искушение в магазине на работе в кафе
Где угодно
Та вже було і в магазині, і на роботі. Няня це вже третя серія, а може я ще й не всі читала…
Королева Сарказма• 30 ноября 2024
Нащо ви себе звинувачуєте? Таких «нянь» мільйони навкруги, не ця, то інша могла б йому сподобатись.
Якщо він не має її номеру телефону, не може знайти її в мережі, звільняйте. Я б ще й сказала їй, що причиною є те, що вона надто ввічлива і забуває про субординацію.
Якщо у нього є її контакти, залишайте її поки що, а його налаштовуйте потихеньку проти неї. Потім звільните.
Карма хамелеона• 30 ноября 2024
Ответ длякуркулиха
Чекаємо далі
куркулиха• 30 ноября 2024
Ответ дляКарма хамелеона
Чекаємо далі
Хоч чекаємо, хоч ні, а продовження буде 💯
Карма хамелеона• 30 ноября 2024
Ответ длякуркулиха
Але няню треба звільнити , бо то ж не чоловік винен, це жінка спокусу в хату притащила
Королева Сарказма• 30 ноября 2024
Ответ дляХвилювАллочка
Ну, в работе с мужем заказчика (начальника, работодателя) надо дипломатично держать дистанцию.. Если девушка сильно молодая, то не умеет. Надо расставаться. Зачем трепать нервы?
В моем опыте был случай, до меня работала барышня которую жутко выедала начальница (владелица бизнеса!) я спросила ’за что?’ коллеги признались что она откровенно при жене строила глазки боссу (владельцы были муж и жена) те приходила на собрания и откровенно заигрывала. Зачем? ЧТо было у нее у в голове - не знаю! когда брали меня на работу то та собственница примчалась смотреть на меня ( уровень ее агрессии прогнозируемый) я в лицо сказала ’я за женскую солидарность, с чужими мужьями работать умею...) она расслабилась.. работали хорошо.. Если человек нарушает этику - на выход.
Якось мене не взяли на роботу, тому що мені немає 45 років. Власника фірми все влаштовувало, а коли дізнався вік, сказав, що порадиться з дружиною, бо вона також працює на цій фірмі.
Намазюкана нішою• 30 ноября 2024
Ответ дляГотова до другої
Автор я бы не боролась если кобель
Кобель з великими грошима. Не тільки буде боротись ще й на зраду заплющить очи.
OLVIK13• 30 ноября 2024
Ответ дляНеКонец-Света

Ну вы и...
lyusiko-lyu• 30 ноября 2024
Ответ дляКолгоспниця
ну тогда не увольняйте, сидите и наблюдайте за ними. Как малое дитя, придумать причину не можете
Смысл увольнять - телефоны никто не отменял. Тут нужно вначале понаблюдать, может, действительно страхи. но это, действительно, тяжелое испытание
руки_Крюги• 30 ноября 2024
Ответ дляПростоБелка
Звільнити можна.
Але чоловік почне питати чого, я не хочу скандалу
Подумає, що не довіряю йому
Сказать как есть . Если муж ведёт себя как вы описали , то это уже повод уволить няню.Ог взрослый человек , должен понимать . В крайнем случае , сказать , что хотите нанять более профессиональную няню , так как не уверены , что студентка может справиться хорошо со своей работой , особенно в экстренных ситуаций. А на счёт недоверия, можно сказать , что «тебе доверяю , а вот твоим гормонам - нет» .
Луковая• 30 ноября 2024
Мінять чоловіка , бо не в няні проблема, у мене була няня симпатична, молода студентка 4 курса, розмір грудей більше чим у мене, красуня.
Гл. Амурная• 30 ноября 2024
Я когда была студенткой, то снимала комнату у одной пожилой женщины. Так ее внучка в Италии работала няней в семье и увела мужа. Бабушка ей не очень гордилась
КрестьянинДиор• 30 ноября 2024
Не винуйте себе!
Він міг когось зустріти будь де
Не прохожу мимо• 30 ноября 2024
Оо а я згадала випадок- дівчинка поіхала до Канади, жила в сімʼі і увела чоловіка на 20р старшого((
Тому правду кажуть, навіть подружок не тащіть додому, от гріха подальше. Тут навіть не в чоловіку справа, вони звикають, втираються в довіру, проявить елементарну заботу тіпа кави і всеее
Перловая Кашка• 30 ноября 2024
Ответ дляЛюблю порядок
Уволили под любым предлогом и мужа поставили перед фактом.
Брать студентку в дом к хорошо зарабатывающему мужику надо быть просто без мозгов.
У моих детей была возрастная няня. 50 лет, отпахала 15 лет без единого замечания. Ума хватает не создавать себе проблем на ровном месте.
У всех моих знакомых няни/помощницы/поварихи и т.д. это женщины старше и жены, и мужа.
У моєі подруги була подруга Христя. Ідеальна)
Природа дала їй все: фігура, лице, зуби, волосся до пояса густе і каштанове, харизму і чарівність і шикарний смак в одязі. Христя одягалася на базарі, але виглядала як модель.
Працювала нянькою.
Я ще тоді дивувалася хто таку няню бере)
Сама тягнулася до тої магнетичної Христі, хоч мала хлопця)
Аж настрій підіймався, коли подруга її брала з собою. Енергетика надзвичайна
Жаль не знаю прізвище, пошукала б в соц мережах як вона зараз поживає. І як виглядає
Лялька Барбі)
Шаманю второпях• 30 ноября 2024
Автор, а скільки дитині? Та скільки няні років? Що входить в обов’язки няні у вас?
Гл. Амурная• 30 ноября 2024
Автор, увольняйте и все. Мужу скажите, я о на ваш взгляд не компетентна, хотите с опытом
У знакомых няня- женщина на пенсии
Xвостокрутелка• 30 ноября 2024
Не видела автор, судя по всему, ’по семейным обстоятельствам’, когда там няню искали
Там тоже пришла студентка, ей муж дверь открыл, а она спрашивает ’тебе, что ли, нянька нужна?’
И жена так быстренько ее обратно за дверь вытолкала. А взяли деда Папанова )
Підмітайло• 30 ноября 2024
Ответ дляПростоБелка
Звільнити можна.
Подумає, що не довіряю йому
То звільніть!!!
Треба рятувати родину.
Попросіть до вас маму на місяць приїхати пожити, а потім візьміть іншу няню але не молоду і не красиву
Підмітайло• 30 ноября 2024
Ответ дляПростоБелка
Впевнена, що раніше так себе не поводив
Підкат - був
Просто красавица• 30 ноября 2024
Автор, знайдіть привід переписати все на себе. Типу вам порадили класний тур, треба доручення нотаріальне від нього на все і далі дійте. Якщо він вже заглядає на няню, то чи звільните чи ні, вона не перша і не остання. У вас вже нема сім´ї, використайте все що можна.
Ліньки гуглить• 30 ноября 2024
Ответ дляXвостокрутелка
Фільм ’за сімейними обставинами’.
Секс-Бомба• 30 ноября 2024
Ответ дляСтрекоза любви
А какие мужья обычно нужны молодым студенткам?
Ну уж точно не обычный Вася, не первой свежести, обычной внешности(если повезёт), с небольшой зп или средней хотя бы . Молодые симпатичные студентки выбирают или молодых симпатичных парней или мужчин постарше с деньгами
Секс-Бомба• 30 ноября 2024
Ответ дляГл. Амурная
Бедный мужик, снасильничали над ним
Я погнала• 30 ноября 2024
Ответ дляПідмітайло
То звільніть!!!
Треба рятувати родину.
Ага, і так все життя на стрьомі - пильнувати щоб в оточенні не дай бог не з´явилася яка-небудь приваблива жінка. Потім думати як її ліквідувати. Не життя а якийсь постійний стрес, бо з кожним роком оточуючі жінки будуть все гарніші у порівнянні з дружиною, а чоловік якщо є гроші - все затребуваніший.
Без Баяна• 30 ноября 2024
Может быть старая няня будет спать с мужем автора, но то меньше %
автор ПростоБелка • 30 ноября 2024
Ответ дляПідмітайло
Підкат - був
Сказав що міг би більше про себе розповісти
Нащо?