ПростоБелка• 30 ноября 2024
своїми власними руками зруйнувала сімʼю. Няня і чоловік
Чим я думала, коли брала на роботу молоду студентку?
Ніби хороша дівчина, я й подумати нічого не могла. За собою слідкую, працюю, в салони ходжу.
Та і чоловік ніби не гулящий був.
Дивляться один на одного і у обох блищать очі, посмішки до вух.
Я не знаю що робити, як рятувати сімʼю, та і чи є сенс після такого.
На повному розпутті
Та і чоловік ніби не гулящий був.
На повному розпутті
Полтавська галушка• 30 ноября 2024
Ответ дляЯ вся ваша
Тріль
Арнольд Шварценеггер изменял красотке жене ,со страшилкой,ещё и ребенка ей заделал . А тут молодая и красивая ,со слов автора
Секс-Бомба• 30 ноября 2024
Ответ дляНе прохожу мимо
Оо а я згадала випадок- дівчинка поіхала до Канади, жила в сімʼі і увела чоловіка на 20р старшого((
Тому правду кажуть, навіть подружок не тащіть додому, от гріха подальше. Тут навіть не в чоловіку справа, вони звикають, втираються в довіру, проявить елементарну заботу тіпа кави і всеее
Ой, так всю жизнь за мужика трястись , лучше одной быть
Пусин Кукин• 30 ноября 2024
Ответ дляПростоБелка
Сказав що міг би більше про себе розповісти
Нащо?
Ну ви ж все вже зрозуміли. Можете ще перевірити, сказавши йому просто поміж справ, що хочете поміняти няню, бо ця вам йде на нерви, і знайшли кращу. По його реакції все і побачите.
Не ця - пізніше буде інша, не дома. Це все не дуже добре з його боку виглядає, але ж залежить, які між вами стосунки і наскільки ви близькі. Може, цього разу біс попутав, потім попуститься і все буде добре. Але якщо не будете активно і негайно реагувати - пожалкуєте
ПростоБелка
• 30 ноября 2024
Ответ дляПусин Кукин
Може вони просто спілкуються і він ні на що не натякав
Секс-Бомба• 30 ноября 2024
Ответ дляПолтавська галушка
Может та женщина понравилась шварцу, у всех свой вкус
Пусин Кукин• 30 ноября 2024
Ответ дляПростоБелка
Ви ж казали, що очі блищать в обох. Не обманюйте вже себе зараз
ПростоБелка
• 30 ноября 2024
Ответ дляПолтавська галушка
Я не казала, що красуня неземна. Звичайна людина, яких тисячі щодня їздять в маршрутці
Секс-Бомба• 30 ноября 2024
Ответ дляПростоБелка
А ваш муж очень красивый?
Мая твая не панимать• 30 ноября 2024
Ответ дляВсе буде Україна
реально няня дуже гарна була. трохи старша за нас з чоловіком але доглянута, завжди з зачіскою, макіяжем. і всі чоловіки в підʼїзді питали у мого шо це за жінка і хотіли познайомитись, бо як раз війна почалась і всі їхні жінки по виїжджали))
Ох, адесок дайте тоже в ваш подъезд буду ходить :)
Все буде Україна• 30 ноября 2024
Ответ дляМая твая не панимать
вона в нас вже не працює нажаль
у вас теж дружина виїхала?))
ПростоБелка
• 30 ноября 2024
Ответ дляСекс-Бомба
А ваш муж очень красивый?
Ну він такий інтелігентний, вихований . Любить освічених панянок, у мене в самої дві вищі.
Вона взагалі не така, тому я і не переживала
Все буде Україна• 30 ноября 2024
Ответ дляПростоБелка
«любить освічених панянок»
а сам таємно мріє про губасту/сісясту/жопасту давалку 🤷🏻♀️ йому в сексі не дві вищі освіти обговорювати треба.
Мая твая не панимать• 30 ноября 2024
Ответ дляВсе буде Україна
вона в нас вже не працює нажаль
у вас теж дружина виїхала?))
Нет, наоборот, я как раз хотела создать конкуренцию вашей няне в смысле раз у вас так много одиноких мужчин в подъезде, буду рядом ходить :)
ПростоБелка
• 30 ноября 2024
Ответ дляПусин Кукин
І що? Може просто гарне ставлення
Все буде Україна• 30 ноября 2024
Ответ дляМая твая не панимать
а)) то можете так в будь який підʼїзд зайти 😁
те шо я писала - було як почалась війна. вже і няня від нас пішла, і жінки повернулись) вже у чуваків очі не блищать
Мая твая не панимать• 30 ноября 2024
Ответ дляВсе буде Україна
:)
Секс-Бомба• 30 ноября 2024
Ответ дляЛуковая
Мінять чоловіка , бо не в няні проблема, у мене була няня симпатична, молода студентка 4 курса, розмір грудей більше чим у мене, красуня.
А может для вашего мужа ваш размер идеал. Не для всех , чем грудь больше ,тем лучше.
Секс-Бомба• 30 ноября 2024
Ответ дляПростоБелка
А почему не три
Оскорбляю всячески• 30 ноября 2024
Ответ дляТреба підробіток
Думаю я ваша няня
Бо саме таку фразу казав мені мій роботодавець)))) ну класний він, так
Я не проти бути з ним, тим більше він вже сказав, що хоче))
Мені вас шкода, але звільнення вже нічого не вирішить)
Я в понеділок вам напишу що йду)))
В сенсі? Це я та сама няня! Що за цирк, не зрозуміла 😡
Ворую вкусняшки• 30 ноября 2024
Ответ дляДама-мадама
Эта дочка, должна вести себя корректно, раз пришла работать, значит работает, а не поддерживает общение. Я работаю с 18 ти лет, видела многое))
Есть серьезные девушки, на попытки некорректного сближения Да, нет, спасибо, пожалуйста, строго, серьезно, а есть наглые и невоспитанные.
Согласна. Но автор не писала, что девушка вешалась на мужа, он первый запал на нее. Это не повод унижать. Уволить без эмоций и все, а дальше смотреть. На эмоциях можно сделать только хуже... себе, вы правы, конечно, но я тоже права
ПростоБелка
• 30 ноября 2024
Ответ дляВорую вкусняшки
Звідки ви вже зробили висновок, що хтось на когось запав?))
Пусин Кукин• 30 ноября 2024
Ответ дляПростоБелка
І що? Може просто гарне ставлення
Все, зрозуміла, чарівна сумує і розводить тут народ.
Перечитайте своє перше повідомлення. Ваша думка не могла за півдня так кардинально змінитися
Все буде Україна• 30 ноября 2024
Ответ дляСекс-Бомба
А почему не три
а в салон тоді коли ходити?
Ворую вкусняшки• 30 ноября 2024
Ответ дляСколько_мне_лет?
В секс і місто 2 частина було піднято таке питання у Шарлотти.
’Боже мій, я не можу втратить няню’
Ну так там няню найти гораздо тяжелее, чем мужика, там мужчин больше. Это у нас 10 лет война и мужчин нет..
Стрекоза любви• 30 ноября 2024
Ответ дляСекс-Бомба
Ну уж точно не обычный Вася, не первой свежести, обычной внешности(если повезёт), с небольшой зп или средней хотя бы . Молодые симпатичные студентки выбирают или молодых симпатичных парней или мужчин постарше с деньгами
Да, вы правильно думаете
Ворую вкусняшки• 30 ноября 2024
Ответ дляПростоБелка
Ви свої коменти перечитайте. Ми вам радимо, як краще, а ви зараз на нас нападаєте. Очі блищать, я б тобі більше розповів, так чоловіки клеять. Чи вона йому щось відверте казала?
Свій варік• 30 ноября 2024
Ответ дляПростоБелка
Да просто увольте и все,вам не нужно оправдываться
Синди Кроуфорд• 30 ноября 2024
Ответ дляПростоБелка
Звільнити можна.
Але чоловік почне питати чого, я не хочу скандалу
Подумає, що не довіряю йому
Скажите: не хочу провоцировать и давать лишний повод для измены.