ТебеОноНадось• 30 ноября 2024
У вас збільшився розмір стопи під час вагітності і після пологів?
Планую вагітність скоро і є бажання купити нове взяття. Ось думаю може на розмір більше купляти. Чула що у багатьох проблема зміни розміру
Нехай щастить• 30 ноября 2024
У першу вагітність виріс з 39 на 40, потім назад все вернулося. У другу вагітність виросло до 41, вернулося до 40. І більше не зменшилося(((
Грибной_Дождик• 30 ноября 2024
Так, виросла - з 35,5-36 стала 37 планомірним, навіть 37,5
Що за хєрня...
волосатое стекло• 01 декабря 2024
Да, была нога 24.5, стала 25. Сейчас беременна во второй раз интересно, что снова вырастет? Читала что это из-за отеков ног