Вапщета• 30 ноября 2024
Такой пуховик актуален?
Или поискать еще?
ЛижТолько• 30 ноября 2024
Я до сих пор шубы ношу, хоть здесь все волают про их неактуальность
Белая котичка• 30 ноября 2024
Ответ дляЛижТолько
Сегодня была на Дарынке норку меряют вовсю.И ни один даже самый крутой пуховик не сравнится с натуральной норкой
Сосиска_Втесте• 30 ноября 2024
Ответ дляЛижТолько
И я ношу ) у меня их три) и я купила бы ещё 33 😆
МЧСница• 30 ноября 2024
Ответ дляБелая котичка
Зараз вам картинок накидають, готуйтесь
Сосиска_Втесте• 30 ноября 2024
Ответ дляБелая котичка
Это точно. Я себе купила норковый бомбер и мне всё равно что скажут люди) типа не модно))
Гуляю босоніж• 30 ноября 2024
Смотрю на тех кто сейчас в норке,как на экзотику!! Не то время чтобы в мехах щеголять! Неактуально и вообще давно не модно!! Хотя ,те кто в норке ,и ездят на трамвае,то не та норка
Обнимашкина• 30 ноября 2024
Ответ дляБелая котичка
Не зрівняється. Носити її коли? Всю зиму 0 -1.
Обнимашкина• 30 ноября 2024
Ответ дляГуляю босоніж
Дивлюся як на пенсіонерів) Це щось з ментальних нульових. І зим холодних нема, ні, сорокєти шпаряться пітніють в тій норці.
Там-тарарам• 30 ноября 2024
Актуальні зараз чоловічки-мішлен, беріть краще цей, ніж ото актуальне)
Там-тарарам• 30 ноября 2024
Ответ дляОбнимашкина
Так в ній не жарко) Італійки он в плюс ходять
Обнимашкина• 30 ноября 2024
Ответ дляТам-тарарам
Жарко)) У мене була, мама купила, валяється.
Белая котичка• 30 ноября 2024
Ответ дляОбнимашкина
При чём здесь всю зиму? У меня ещё 4 куртки,2 парки, 2 норковые жилетки , 1 норковая автоледи
Обнимашкина• 30 ноября 2024
Ответ дляБелая котичка
Так а саме норку Ви носите коли? У нас теплі зими вже давно, вона нахріна?
Там-тарарам• 30 ноября 2024
Ответ дляОбнимашкина
То така у вас значить була норка 🤷) В моїй не жарко і не холодно. + комфортно, коли в магазин заходиш
Белая котичка• 30 ноября 2024
Ответ дляОбнимашкина
Де це у вас? В прошлом году -5,-10 было
Обнимашкина• 30 ноября 2024
Ответ дляТам-тарарам
так так))) Кофмортна, класна Ваша, не гріє, справжня норка
Обнимашкина• 30 ноября 2024
Ответ дляБелая котичка
Де це у вас? В прошлом году -5,-10 было
У нас в Україні.
Белая котичка• 30 ноября 2024
Ответ дляОбнимашкина
У нас в Україні.
Я тоже в Украине и нахожу когда одеть.У вас наверное такая норка....
Там-тарарам• 30 ноября 2024
Ответ дляОбнимашкина
Гріє, але не парить. Те, що у вас десь якийсь каракуль валяється, не робить вас спецом із норки)
Обнимашкина• 30 ноября 2024
Ответ дляБелая котичка
Да, погана моя, гріє. А ваша яка не гріє гарна. Крім того це ж зашквар, яка блін норка 2024 рік, і жінки хотять бути подібними до трасовічок пенсіонерок? Серйозно?
Обнимашкина• 30 ноября 2024
Ответ дляТам-тарарам
Удалено администрацией...