Зажуженная Жужжа• 30 ноября 2024
А чим поганий МакДональдз?
От реально
Будка, сир, мʼясо , зелень
Я про бургер Лісоруба. Яка вкуснота ☺️
І нагетси )
Будка, сир, мʼясо , зелень
Я про бургер Лісоруба. Яка вкуснота ☺️
І нагетси )
Не зацілована• 30 ноября 2024
Ответ дляMs. Доброта
дорого, не смачно, не корисно.
а почему не полезно? обычная булка, котлета, зелень. по отдельности это можно есть, а вместе нельзя?
Я в дамках• 30 ноября 2024
В 18 років все літо працювала в макдональдс під Мюнхеном. Обіди звісно там. Я так нормально набрала за три місяці 😄 ну мені казали, що мені гарно, але я швидко повернулась в свою вагу. Зараз теж на макдрайві частий гість, бо буває весь день за кермом, і їм на ходу.
СкрипяСердцем• 30 ноября 2024
Їм там бургер раз в пару місяців, проблеми не бачу. Ну, якщо їсти часто - набір ваги. Але ж якщо ви вдома будете постійно жерти булки з картоплею і запивати колою, буде те саме..
ПолБатона• 30 ноября 2024
Ответ дляЗажуженная Жужжа
Не зовсім зрозуміло….
А борщ зараз до чого?
Тому що набаго смачніше булок з м´ясом.
Була там раз не зрозуміла смаку і чому всі от нього шаленіють
Юпитерная• 30 ноября 2024
Ценами) ну для меня это много, лучше я чкюуть доложу и нормальной еды поем.
Трахтибидох• 30 ноября 2024
Мені не смачно, нічого прям поганого не бачу. По калорійності є набагато гірші продукти, навіть домашні.
Кому там слова не давали• 30 ноября 2024
В Києві в Макі буває дуже-дуже рідко, не смачно, за кордоном ще й дорого.
Їхали з дитиною з Хорватії, зарули в Мак, на автобані інших варіантів не було, 2 чізбургера+амерекано вийшло десь 400грн, ну таке, не смачно і як на мене дорого.
Зажуженная Жужжа
• 30 ноября 2024
Ответ дляКому там слова не давали
490 грн?) менше й
1500-2000 не буває
Ответ дляЗажуженная Жужжа
490 грн?) менше й
1500-2000 не буває
Я Мак бачу з вікна, тобто поряд з будинком. Але мені не подобається 99% меню, подобається камамбер у фритюрі і макфлурі.
В Хорватії не було камамберу, не було картоплі з сиром, і бургерів з беконом/шинкою, тільки класичне не смачне меню.
ОхиИВздохи• 30 ноября 2024
Ответ дляЛасую колобками
Макдональдс це знайома їжа в будь-якому новому місці,краще зайти в мак ніж в невідоме місцеве кафе.
Некорисно- кола літрами, картошкв фрі. Якщо ви їсте тільки бургер то все ок
Последний раз ела бургер из хеппи мила схватил живот, была диарея
Вы съешьте еды из Макдоналдса побольше. Большой бургер, картошку фри немного наггетсов и мороженным закусите. А потом идите домой и держите телефон наготове для вызова скорой. Особенно хорошо поймёте что в нем не то, если есть хоть какие либо проблемы с ЖКТ. Не благодарите
Stepa_nida• 06 декабря 2024
Це не корисно через overprocessed складові, використання трансжирів і велику кількість солі.