МЧСница• 01 декабря 2024
Яка для вас сама красива українська пісня?
Copy-Paste• 01 декабря 2024
Сіла птаха
Понад хмарами
Лиш вона сидітиме сумна
Я люблю тільки тебе
Понад хмарами
Лиш вона сидітиме сумна
Я люблю тільки тебе
Кондуктор троллейбуса• 01 декабря 2024
’Минає день, минає ніч.’ Мозгового
’Марічка’ в исполнении Дзидзьо
Ніби вчора рідна мамо, ви мене будили рано...Білозір.
’Марічка’ в исполнении Дзидзьо
Платье Длинное бальное• 01 декабря 2024
Україна Петриненко обожнюю просто, всюди буйну квітне черемшина, пісня скрипаля, мальви
Пффф 100%• 01 декабря 2024
Росте черешня в мами у господі, стара-стара а кожен рік цвіте....
Чорнобривці насіяла мати.....
Гаї шумлять...
+ всі вище згадані
Чорнобривці насіяла мати.....
Гаї шумлять...
+ всі вище згадані
Я не в теме• 01 декабря 2024
Ответ дляМамкиня доця
Я - твоє крило.
Червона рута.
Червона Рута - просто песня ❤️🔥❤️🔥❤️🔥
Коко Шанель• 01 декабря 2024
О, тема ніби спеціально для мене, щойно в темі про улюблені топ-3 відповідала😀
Продублюю і сюди мій номер 1
Вважаю реальним шедевром
Але раджу слухати не бравурну попсову версію «Смерічки», а саме у виконанні Івасюка, просто душу виймає
Продублюю і сюди мій номер 1
Вважаю реальним шедевром
КараПузовна• 01 декабря 2024
Гімн України дуже подобається як пісня.
´Ой, чий то кінь стоїть.’
Мамина найулюбленіша - про скрипаля.
´Ой, чий то кінь стоїть.’
Мамина найулюбленіша - про скрипаля.
Коко Шанель• 01 декабря 2024
Ще Мальви того ж Івасюка
Києве мій обожнюю
Марічка ( а на тому боці там живе Марічка…)
Києве мій обожнюю
Куда ж без меня• 01 декабря 2024
Ответ дляКоко Шанель
Продублюю і сюди мій номер 1
Вважаю реальним шедевром
Продублюю і сюди мій номер 1
Вважаю реальним шедевром
Який талант кцапи вбили..(
Лукава Кішка• 01 декабря 2024
Трудно сказать. Но мама красиво пела Рушник и Червону руту. Еще Червона калина и песня Ротару Одна калина за вікном, одна родина за столом... Еще когда-то в старших классах, в начале девяностых, в утренней передаче слышала песню, медленную, пела женщина там часто повторялись слова ’чужа дружина’, пыталась найти эту песню, но так и не смогла.
Сапай вазони• 01 декабря 2024
Ответ дляЛукава Кішка
😀
Злива інформації• 01 декабря 2024
Ответ дляШикаю і викаю
Петриненко Україна. Еще с детства, как слушаю, так мурашки по телу
У мене ця пісня асоціюється з літніми канікулами у бабусі в селі. У неї не працював телевізор, було лише радіо, тому репертуар української естради 90-х я знаю напам´ять) Від пісні Україна мене мурашило ще тоді
Ms. Похвала• 01 декабря 2024
Не сильно знакома с укр эстрадой. Из того, что вспомнила- Виник Бiла голубка и в его же исполнении Нiч такая мiсячна.
Ганцю в кєдах• 01 декабря 2024
Ответ дляА Я Самая Самая
Ніч яка місячна
в тупих кацапів вона називається ’’ничья комісячна’’
А_я_ЛОЖУ!• 01 декабря 2024
Пісня скрипаля,
Заспіваймо пісню за Україну Пономарьова,
Два кольори,
Дитинство не втрачай,
Україна Петриненко
Два кольори,
Дитинство не втрачай,
Україна Петриненко
Почекуха• 01 декабря 2024
Майже все що вище написали. Чернобривці ,Пісня про матір плачу завжди під них.Ще подобається Гуцулка Ксеня,Ой летіли дикі гусі,колискова Люли,люли налетили гулі ,Їхав козак за Дунай,Ой соколи,Ой у гаю при Дунаю і безліч інших