Непонятно• 01 декабря 2024

Піст. Що готуєте, якщо притримуєтесь?

Вітаю!
Щось ідеї зовсім не йдуть.
Зараз піст не строгий, рибу можна.

Вже були голубці пісні, суп гороховий з грибами, борщ, овочевий суп, вінегрет, шуба, хек просто смажений, тушкований з овочами, варений з горошком і майонезом, гречка з грибами, паста з овочами, рис з морепродуктами.

Приготувати не так тяжко, як придумати. Дякую за ідеї та рецепти!
муха в кедах• 01 декабря 2024
Теж прийшла у пошуку ідей.
Із того що вже готувала і ще планую: зрази з грибами, смажені пиріжки з картоплею, піцу без сиру з грибами/креветками, деруни, салат із консервованим тунцем, пісні млинці з грибами/малиновим джемом, картопля смажена з цибулькою та часничком, булгур зі смаженою цибулькою і морквою, салат з кус-куса (з помідорами, болгарським перцем зеленню та часником), рулетики з баклажанів з морквою, Рататуй, паста з креветками, салат з кальмарами.
КАПСЛОЧНИЦА• 01 декабря 2024
Чоловіку вгождаєте?
КАПСЛОЧНИЦА• 01 декабря 2024
Ответ длямуха в кедах
Теж прийшла у пошуку ідей.
Пост митрополичий и патриарший 👍
Очень аппетитно
Потребую апгрейду• 01 декабря 2024
Оливье
Мамин тріль• 01 декабря 2024
А які продукти зараз не можна?
Мамин тріль• 01 декабря 2024
Ответ длямуха в кедах
Теж прийшла у пошуку ідей.
Тісто на воді? Без молока та яєць?
Потішаюся• 01 декабря 2024
Ммм вы серьезно думаете там кто-то есть, зная, что творится в этом мире.
Видящие_помогите• 01 декабря 2024
Интернет - это наше все, но вы сильно не разгоняйтесь, пост для того и пост, усмирения тела и духа.
Anfik2012• 01 декабря 2024
Супы пюре овощные(тыквенный,картофельный и т.д),луковые котлеты,икра баклажанная по одесски,салат из свеклы с чесноком и черносливом,вареники
Позитивна• 01 декабря 2024
автор, а вы точно понимаете, что такое пост? Это не означает изыски, только мясо заменить на рыбу (если что, рыбу можно далеко не каждый день). Пост - это ограничения, скромная пища.
ТаЕщеОптимистка• 01 декабря 2024
Мне интересна цель постов, зачем лишать человека белков, нужных для хорошего здоровья. Ладно в этот пост можно рыбу есть, а если пост строгий и надолго, тот что перед Пасхой, для чего такое издевательство.
В рот не ложи• 01 декабря 2024
Картопля смажена, салат з буряка і солоного огірка, гарбузова каша, запечений гарбуз шматками з медом, на солодке оладки без яєць і кефіру дріжджові з варенням, рагу з картоплі, капусти, моркви та цибулі, бутерброди з кабачковою ікрою (закрутила влітку), фруктовий плов з яблуками і сухофруктами, ним же можна начинити гарбуза і зробити як горщик, запекти, писати ще?
автор Непонятно • 01 декабря 2024
Ответ длямуха в кедах
Теж прийшла у пошуку ідей.
Дякую!
автор Непонятно • 01 декабря 2024
Ответ дляКАПСЛОЧНИЦА
Чоловіку вгождаєте?
Мені прямо цікаво, вгоджати можна лише чоловікові? Собі, всій родині - ні?
Дякую за інформативне повідомлення по темі.
автор Непонятно • 01 декабря 2024
Ответ длямуха в кедах
Теж прийшла у пошуку ідей.
Дякую!
автор Непонятно • 01 декабря 2024
Ответ дляВидящие_помогите
Дякую!
автор Непонятно • 01 декабря 2024
Ответ дляПозитивна
Дякую!
автор Непонятно • 01 декабря 2024
Ответ дляВ рот не ложи
Дякую!
муха в кедах• 01 декабря 2024
Ответ дляМамин тріль
Тісто на воді? Без молока та яєць?
Так, звичайно
Позитивна• 01 декабря 2024
Ответ дляТаЕщеОптимистка
В пост едят белки - это бобовые, орехи.