Детские_Будут?• 01 декабря 2024
Не розумію поведінку начальниці?
Коли наодинці з нею обговорюєш робочі процеси все ок, хвалить, потім заходиш в чат робочий, і читаєш що ти і працівник поганий, і те робиш не так і інше. Нещодавно була така ситуація,,в мене була проблема з звітом, я до неї підійшла, вона теж не змогла в тому розібратись, і сказала давай перенесемо це на понеділок, там нічого складного немає, я знаю як,І коли понеділок настав, час здавати звіт, я в неї запитала в чаті, що робити далі, як бути, вона мене почала соромити при всіх. Її цитата: "Я ж тобі вже пояснювала як це зробити, ну що незрозумілого, в усіх все вийшло, а в тебе ні, тягнеш відділ до низу". Я промовчала, запитую в своєї колеги, як вона здала звіт, та сказала, що навіть і не здала його, бо теж така проблема, і що нічого страшного в цьому немає, якось буде. Мене так дратує, коли говориш з людиною, наче все ок, вирішуєте що робити, а потім тебе починають соромити та ще й при всіх. В очі тобі каже, що в тебе норм показники, краще старайся, а як пише в групу, то наголошує , що в мене ледве не найгірші. Це нормальна така поведінка?
Мэри Попкинс• 01 декабря 2024
Обычное поведение-держать в строгости коллектив.Есть такие начальники.Наедине или в быту они другие.
Нафиг тот чат,не заходите в него,общайтесь лично,или в личке.
Тут надолго• 01 декабря 2024
Ну то треба було відповісти, що Тамара Петрівна, ви мене з кимось переплутали, я в п´ятницю заходила з цим питання, Ви мені не змогли допомогти, перенесли на сьогодні нашу зустріч.
Таких дур на місце треба ставити.
Настасья Пицун• 01 декабря 2024
Ответ дляТут надолго
Таких дур на місце треба ставити.
согласна, непонятно, почему автор молчит
Настасья Пицун• 01 декабря 2024
Автор, чтобы вы понимали: пока вы будете молчать, так и будет продолжаться.
Я бы обязательно подняла этот вопрос с ней наедине. Спросила бы, что это было и как вам на это реагировать.
Сосиска_Втесте• 01 декабря 2024
Так надо было лично и спросить про отчет, а не в чат писать.
Кто у вас там в чате с вами еще? Может, руководство бдит, а она не хочет показывать неформальные отношения?
Детские_Будут?
• 01 декабря 2024
Ответ дляСосиска_Втесте
Та там а чаті лише наш відділ, вмі одне одного знають, всі свої