Фима Собак• 01 декабря 2024
Колишній повернувся
Є така ситуація, зустрічалась з колишнім стільки років, скільки би вистачило на черговий ювілей. Проте ми просто зустрічались, раз в неділю. Потім рік не спілкуватися зовсім. Зараз вже написав, неділю назад зустрілись у нього вдома. Він зробив ремонт і тому подібне, те що говорила зробити йому всі ці роки. Спитала і навіщо написав, він почав що любить і тд. Я у відповідь, якщо любить то треба вже про сім´ю думати. Він замовк, і сказав, яка тоді модель сім´ї цікавить, всі твої подруги повиходили заміж і що, вони не щасливі. Зробив негатив цієї ситуації, нічого конкретного казати не хотів, так було завжди коли йому щось не подобалось. Я психанула трохи, і сказала що відносини це коли легче на душі, коли все йде не по плану а само по собі. І пішла. Квартира його батьків, вони за кордоном.
Підскажіть навіщо тоді було бачитись, і як вилікувати страх що не може бути серйозних стосунків з хлопцями. Якщо уйму років казали що шлюб це погано, негатив і тд. Від цього не можу шукати пару, не знаю як реагувати, звикла навіть жити одна, роки йдуть.
Роза в вазі• 01 декабря 2024
Зараз ретроградний Меркурій, не переймайтеся. Все гімно повертається, щоб більше вам насрати в душі.
Роза в вазі• 01 декабря 2024
Нащо Ви взагалі до нього їдете?
Він не хоче заводити з вами серйозні стосунки, а Ви чогось чекаєте 🤷♀️
Поки Ви не відпустите ці відносини вони будуть відтягувати зустріч з потенційним чоловіком.
Даю справку• 01 декабря 2024
Йому просто сексу закортіло, а не відповідальності і стосунків. Що ще раз підтверджує, що до колишніх нема сенсу повертатись, проблеми нікуди не діваються.
Роза в вазі• 01 декабря 2024
І ще автор, навчіться відстоювати свої кордони. Дайте зрозуміти, що такі відносини вам не підходять. Або офіційно шлюб, або до побачення. А бігати за першим покликом, то це не повага саме до себе.
Чому він не їде до вас? Навчіться поважати себе.
Пушка заряджена• 01 декабря 2024
Так Ви ж напевно сексом зайнялись. Це йому і потрібно було, просто нікого в цей час не було поруч, а Ви приїхали.
Ластовиння• 01 декабря 2024
Вам так подобається витрачати власне життя на таких людей? У вас є ще одне, запасне, чи що?
БоВжеВільна• 01 декабря 2024
Обое рябое.
Секс хоть хорош?
А сколько вам лет? Бывший, видать , то ещё.... новые женщины не ведутся, а трахаться хочется
Секс хоть хорош?
Тоска в носках• 01 декабря 2024
Автор у вас похоже серьёзные проблемы - низкая самооценка , отсутствие любви к себе , неуверенность в себе , страх одиночества. Иначе зачем вы годами встречаетесь с мужиком , которому от вас нужен только секс без обязательств и то, раз в неделю. Вы хотите семью , ему это нафиг не надо. Зачем вы тратите на него своё время ? Идите к психологу , избавляйтесь от ваших комплексов и страхов, поднимайте самооценку. а там и личная жизнь наладится.
Стопясят раз обсуждала• 01 декабря 2024
Он вернулся не потому, что вы незабываемая.
А потому что вы безотказная давалка