Сиреневая цапля• 01 декабря 2024

Щоб ви робили якби народились не в тій країні?

Ваші цінності відрізняються від цінностей суспільства в якому ви живете.
Ви не даєте хабарів, не порушуєте закон.
Вас дратують люди, які це постійно роблять в будь -яких маштабах.
Ви розумієте що упіху тут досягають, як правило, шахраї.
Ваші дії?
Результат:
вже голосів: 24
15 (62.5%) Еміграція
9 (37.5%) Що маємо те маємо
Милота• 01 декабря 2024
Очередная тема ’Уехать или остаться’?
ВсеПроВсехЗнаю• 01 декабря 2024
Авторе, справа не у країні,а у неспроможності взяти відповідальність за свої дії на себе. Звісно легше кричати, що успіх - це для шахраїв. А ви спробуйте працювати,вчитися, шукати те, що ніхто ще не робив і успіх буде у вас.
Мира всем• 01 декабря 2024
Ніколи не прив´язуюся до країни
Метровий сантиметр• 01 декабря 2024
Откудя я знаю , чтобы я делала ? Я в принципе везде комфортно себя чувствую. Но в Украине мне было комфортно до войны. Поэтому выехала в другую страну в начале войны.
Манка Я• 01 декабря 2024
Вы считаете, что не достигли успеха, потому что родились не в той стране? Смешно. Куда бы не уехали, везде вы возьмете с собой себя.
Хочу наколоти губи• 01 декабря 2024
Мрії рожевих поні, що десь там на вербі грушки ростуть, мене не цікавлять. Я не боягузлива і можу дати відсіч тому, що мене не влаштовує.
автор Сиреневая цапля • 01 декабря 2024
Ответ дляВсеПроВсехЗнаю
Я працюю в міжнародній компанії.
Скажу так в мене там успішний успіх)
Але я розумію, що багато талановитих людей, вчених, юристів, лікарів не досягли тут успіху, бо немали зв´язків , не дали хабаря і так далі.
Пост не про мене особисто.
автор Сиреневая цапля • 01 декабря 2024
Ответ дляМанка Я
Пост не про мої досягення.
Вважаю що в мене з цим все нормально.
автор Сиреневая цапля • 01 декабря 2024
Ответ дляХочу наколоти губи
Дайте відсіч чиновникам через які вас вигнали з вузу або не взяли на роботу або на ваше місце взяла того хлопця.
Скокмоно - стокнуно• 01 декабря 2024
Ответ дляСиреневая цапля
Це один-єдиний вуз, робота чи місце?
Який сенс чіплятися за вуз/роботу/місце, заради якого треба давати хабарі? Чому вони навчать, який успіх можна отримати завдяки їм?
Є купа інших місць роботи та можливостей навчання.
Манка Я• 01 декабря 2024
Ответ дляСиреневая цапля
А меня не выгоняли из вуза, и никого на мое место не брали 🤷‍♀️.
Хочу наколоти губи• 01 декабря 2024
Ответ дляСиреневая цапля
Це ви про якийсь рабовласницький лад, типу ссср, з одним вузом і однією цікавою роботою? Взагалі то це проблеми вуза і тих дятлів, які беруть на роботу шопопало, точно не мої.
ВсеПроВсехЗнаю• 01 декабря 2024
Ответ дляСиреневая цапля
Я працюю в міжнародній компанії.
Скажу так в мене там успішний успіх)
Пост не про мене особисто.
Бо вони не хотіли виходити із зони комфорту,не хотіли писати дисертації, не хотіли працювати понаднормово,не хотіли ризикувати та відкривати свою справу, отримувати додаткову освіту або йти на нове місце і ще багато-багато чого не хотіли. І справа не у хабарях,хто хоче, той завше досягне. Але не просто сидить і хоче,а діє
автор Сиреневая цапля • 01 декабря 2024
Ответ дляВсеПроВсехЗнаю
Дивіться от зараз я спостерігаю за хлопцем, якого незаконно відчислили з Академії сухопутних військ.. він бореться, судиться , але ректор, який незаконно займає свою посаду з мішком грошей звичайно переможе. Ну хлопець вийшов з зони комфорту почав боротись , але може не дожити до кінця війни.
Другий приклад. З мого унівкрситету просто геніальний хлопець. Відмінник. Виграв купу олімпіад для університету і його не взяли в аспірантуру, але набрали тупих дітей викладачів. Ви думаєте він в зоні комфорту? Я думаю йому треба пршвидше їхати з цієї держави.
Таких прикладів тисячі.
В позвиненій державі у цих людей би було зелене світло з їх мозком, а у нас вони мають боротись з системою..
ВсеПроВсехЗнаю• 01 декабря 2024
Ответ дляСиреневая цапля
Таких прикладів тисячі.
Я не знаю жодного такого випадку. Всі хто хотів в аспірантуру,до неї поступили,хтось не з першого разу,але поступили. Ну і не відраховують людей просто так, розуміє е? Значить були хвости і інше.
автор Сиреневая цапля • 01 декабря 2024
Ответ дляСкокмоно - стокнуно
Це один-єдиний вуз, робота чи місце?
Так уявіть що випускники таких вузів, таких держ органів щодня вирішують долю країни, а вони там і вчитись не мали з їх здібностями.
А нормальних туди не взяли.
Чого тільки послиця в Болгарії коштує
автор Сиреневая цапля • 01 декабря 2024
Ответ дляВсеПроВсехЗнаю
Ржу.
Хвости...
Бабло не заніс.
ВсеПроВсехЗнаю• 01 декабря 2024
Ответ дляСиреневая цапля
Ржу.
Хвости...
Бабло не заніс.
Нащо ви пишите дурню? Бабло носять ті,хто не може здати самостійно, всі інші здають і вчаться
автор Сиреневая цапля • 01 декабря 2024
Ответ дляВсеПроВсехЗнаю
А ті хто не проплатив мсек і тца , а чесно пішли на війну, також не захотіли вийти з зони комфорту??
Я пишу про корупцію яка часто вбиває, а ви про зону комфорту
Діч якась
ВсеПроВсехЗнаю• 01 декабря 2024
Ответ дляСиреневая цапля
Діч якась
До чого тут МСЕК та ТЦК? Не плетіть до холодного рідке
автор Сиреневая цапля • 01 декабря 2024
Ответ дляВсеПроВсехЗнаю
Ви пост прочитайте для початку.
Він про хабарі. А ви про те що люди не хочуть виходити з зони комфорту. Ось маразм.
ВсеПроВсехЗнаю• 01 декабря 2024
Ответ дляСиреневая цапля
Ви пост прочитайте для початку.
Я прочитала ваш пост,вам все не те, і хабарі,і ТЦК. І не важливо,як живуть в працюють нормальні люди- всі вони злочинці для вас.
автор Сиреневая цапля • 01 декабря 2024
Ответ дляВсеПроВсехЗнаю
Ні не всі.
Я поважаю всіх хто не прогнувся і не заніс.
ВсеПроВсехЗнаю• 01 декабря 2024
Ответ дляСиреневая цапля
Ні не всі.
Просто ’не занести’ не достаточно,нужно приложить усилия,чтобы выучить и сдать
IQ 80• 01 декабря 2024
Ответ дляВсеПроВсехЗнаю
Я знаю такий випадок. Мого друга не взяли в аспірантуру, а взяли онука ректора, і повірте не тому, що він розумніший.
ВсеПроВсехЗнаю• 01 декабря 2024
Ответ дляIQ 80
І він міг знову спробувати поступити на наступний рік
IQ 80• 01 декабря 2024
Ответ дляВсеПроВсехЗнаю
Міг, але розчарувався, і не схотів, а через декілька років поїхав з країни. Зараз, зрозуміло, що для нього все добре склалось, але якщо подумати глобально, то якось воно сумно.