неДоЖиру• 01 декабря 2024
нове осбб
активісти дому прийняли нове осбб.
прийняли зобовязати всі квартири здати на генератор, який забезпечує ліфти і відповідно дуже дорогий.
з кожної квартири по 10 тис грн разово + щомісяця обслуговування, пальне НЕ ЗАЛЕЖНО ВІД ПРОЖИВАННЯ.
є якісь варіанти відтермінувати оплату хоча б до проживання?
а платити за паливо тим хто не живе це взагалі амбец.
Божа кульбабка• 01 декабря 2024
Вы имеете полное право не платить. Ни на сам генератор,на ни его содержание.
Посудомойка• 01 декабря 2024
Щось у вас дуже дорого.В нас купували влітку,брали участь у програмі,де держава(чи місто)компенсувала частину.В 5 разів дешевше ніж у вас вийшло.
Все працює,і насоси воду подають,і освітлення в коридорах,і ліфти.
неДоЖиру
• 01 декабря 2024
Ответ дляБожа кульбабка
осбб нове прийняло рішення і тепер ці платежі вносятьв платіжку
неДоЖиру
• 01 декабря 2024
Ответ дляПосудомойка
а тому що сильно круті активісти
Божа кульбабка• 01 декабря 2024
Ответ дляПосудомойка
Київ, варшавський. Збирали по 10 тисяч. Сплачували не всі. Додатково тисяча кожен місяць на обслуговування. Працює ліфт, є вода на всі поверхи, опалення,відеоспостереження для охорони.
Дві секції одного будинку. 25 поверхів. Забрали меньше ніж за тиждень. Минулої зими.
неДоЖиру
• 01 декабря 2024
Ответ дляБожа кульбабка
в нас це через рішення осбб провели
неДоЖиру
• 01 декабря 2024
Ответ дляБожа кульбабка
а як можна не платити?
пишуть, що це тепер рівняється комунальним, за прострочку яких подадуть в суд
Слобожаночка• 01 декабря 2024
Ответ длянеДоЖиру
а як можна не платити?
Вам би з юристом поспілкуватися на цю тему
неДоЖиру
• 01 декабря 2024
Ответ дляСлобожаночка
якому треба заплатити половину внеску))))))))
Отчебучкина• 01 декабря 2024
Ответ длянеДоЖиру
ОСББ не может принимать решение самостоятельно, только большинством голосов. Каким именно большинством- зафиксировано в статуте. Вы участвовали в голосовании, автор?
неДоЖиру
• 01 декабря 2024
Ответ дляОтчебучкина
так, прийняли рішення щось 52 чи 53%.
я не брала участь, тому що не проживаю там
Отчебучкина• 01 декабря 2024
Ответ длянеДоЖиру
так, прийняли рішення щось 52 чи 53%.
Голосовать можно и он-лайн. Ну а теперь, если решение таки принято большинством,вам не остаётся ничего, кроме как платить
неДоЖиру
• 01 декабря 2024
Ответ дляОтчебучкина
тобто якусь заяву написати чи щось - взагалі не варіант?
Отчебучкина• 01 декабря 2024
Ответ длянеДоЖиру
Не вариант. Ну разве что заявление о рассрочке платежа
неДоЖиру
• 01 декабря 2024
Ответ дляОтчебучкина
от і наслідки купити квартиру серед мажорів...(
неДоЖиру
• 01 декабря 2024
Ответ дляОтчебучкина
вони вже в чаті пишуть, що хочуть резервний фонд збирати.
люди живуть на своїй планеті
Отчебучкина• 01 декабря 2024
Ответ длянеДоЖиру
Нет, автор. Это последствия отсутствия интереса к управлению вашим ЖК. А всего-то надо было прочитать повестку собрания и проголосовать удаленно
Отчебучкина• 01 декабря 2024
Ответ длянеДоЖиру
люди живуть на своїй планеті
Я не знаю что такое резервный фонд
неДоЖиру
• 01 декабря 2024
Ответ дляОтчебучкина
один мій голос все одно нічого б не змінив :-(
неДоЖиру
• 01 декабря 2024
Ответ дляОтчебучкина
Я не знаю что такое резервный фонд
просто збирати гроші
Посудомойка• 01 декабря 2024
Ответ дляБлискавка
Сколько в месяц обходится.
Только начали включать.Не было отключений до ноября у нас.Еще не знаю.
неДоЖиру
• 01 декабря 2024
Ответ дляБлискавка
Было собрание и большинство проголосовало? Если нет, то платежку и в суд. Перестанут донимать вас
Так, було голосування