іронічна антитеза• Изменено 02 декабря 2024
Що даруєте дівчаткам 10-12 років на свята? І чи всі подарунки купуєте, що бажає?
Я поки придбала тапки у вигляді стіча ( дитина хотіла), м´яку іграшку в новорічному стилі ( це вже я не встояла) ще треба кігурумі (кінгурумі?) зі стічем, ще хотіла якусь книгу з різдвяними історіями ну і солодощі і щось для творчості.
А от на Новий рік дитина хоче набір ляльок з Гарі Поттера( Гарі, Герміона і Снейп)...і я не знаю, що робити. Бо період все з Гаррі Поттером уже пройшов і тут таке. Дитина вже давно не дістає ні той конструктор ( є Хогварц) ні фігурки. А тут ці ляльки ( розмір типу барбі) чи буде гратися ними? Та й ціна за усі добряча
Сижу_и_плачу• 02 декабря 2024
Дочке, наверное 10? В 12 уже не играют куклами, да и Стич тоже не интересует. У нас все с корейцами. С Поттером было проще)) Может книги Поттера лучше купите, если еще нет. Вот их лет с 7 читает, и до сих пор иногда.
Мурзилка• 02 декабря 2024
Усе просто: маєте можливість - даруєте
Ні - то ні
Я доньці своєї подруги дарувала те, що їй хотілося саме на той момент. Загалом, це була якась річ фірмова, щось типу прикрас для волосся чи підліткової косметики, крафтові солодощі, гарні цукерки, модну на той момент канцелярію. Особливий кайф був у тому, щоб ще й сюрприз зробити))
Ні - то ні
іронічна антитеза
• 02 декабря 2024
Ответ дляСижу_и_плачу
Так)10
Зроблено у 80-х• 02 декабря 2024
Если я понимаю, что это не минутная хотелка, а осознанная, то цена не страшно. Пончтно, что в пределах разумного, както дети понимают,что в мешке санты не место айфонам и живому пони.
Решайте по своему бюджету. Не можете набор - купите только 1 куклу. Но выбор ребенка я бы за него не делала.
Самый ужасный вариант - это ’я не знаю’, а еще хуже - ’ничего не хочу’. Так что реализуйте желания пока есть возможность.
іронічна антитеза
• 02 декабря 2024
Ответ дляЗроблено у 80-х
Так, ви праві
іронічна антитеза
• 02 декабря 2024
Ответ дляВсіх підсаджую
Таба лапки сейчас в тренде
Вже є 2 шт , не розумію від чого діти фанатіють, але куди подінешся
Всіх підсаджую• 02 декабря 2024
Ответ дляіронічна антитеза
Было у родственницы день рождение 9 лет, много классных подарков надарили, а она пищала и радовалась только этой лапке. Сказала, что с лапкой она теперь модная и в тренде 😁
іронічна антитеза
• 02 декабря 2024
Ответ дляВсіх підсаджую
О так)) моя теж пищала,коли купили
Чай не пью, только кофе• 02 декабря 2024
До сих пор дарила по максимуму+сюрпризы, но сейчас денег в обрез, буду стараться купить то, что хочет больше всего. 12 лет, куклы никогда особо не интересовали (вероятно, я их больше для себя покупала)) Лапка не интересует. Любит анимешное все.
Божа кульбабка• 02 декабря 2024
Моей 10.
Куклы не интересуют давно.
Мягких игрушек много не бывает, но они просто стоят, лежат, валяются.
Гаджеты и гарнитура с аксессуарами есть.
Сама ничего не просит. Не знаю, что дарить. На Миколая может блеск для губ. На НГ не придумала.
Куклы не интересуют давно.
Юлечка-мамулечка• 04 декабря 2024
Пишу, що з останнього порадувало 11-річну доньку:
міні-принтер (роздруковує схеми, правила, таблиці і клеє в зошит + шпаргалки + для баловства просто свої фото/картинки).
Косметика - пінка bilou (сама люблю її), тінти, хайлайтери, маски, пензлики.
Масажна щіточка для волосся для душу (така маленька кругла силіконова, крупні зубці). Щітки для волосся Жанеке.
Бокс солодощів желейно-мармеладний (багато в інсті або мережа Lekvar). Перлини для баббл ті. Дубайський шоколад.
З техніки зазвичай заплановані покупки, які не є подарунками. Але у доньки по ходу фетиш на навушники, чохли для телефону, павербанки, нічні лампи/ліхтарі. Неважливо, скільки їх вже є - завжди треба ще.
Про лапку каже, що цей тренд вже пройшов. Якщо у когось не пройшов, то бачила вчора подушку-лапку з цього тренду.