Ms. При теле• 02 декабря 2024
Телефон до 20к грн
Порадьте хороший якісний телефон до 20к. Треба чисто для Гугла, ютюба, дзвінки/ повідомлення, месенджери. Порадьте саме модель. Камера не є важливим елементом. Треба просто щоб міг довго прослужити ( хоча б 4-6 років базового користування).
Всех анонимов аноним• 02 декабря 2024
У мене були самсунги А 52,потім А55.Причому перший був майже 3 роки, подарувала мамі, майже 1 рік вони з ним вже.Для ваших потреб ,ті що описали це добрі телефони.Я задоволена обома.
Мэри Попкинс• 02 декабря 2024
Рассмотрите Самсунг в этом ценовом сегменте, у меня Самсунг 3 года, очень довольна
Все буде Україна• 02 декабря 2024
Якщо треба на 6років, то це треба брати iPhone 15-16.
Але треба докласти грошей
Я не чарівниця вам• 02 декабря 2024
Якщо на довго берете,то камера теж потрібна.
Ми купували не звернули увагу,все ок.А коли включили камеру, ніколи не подумали б що може бути така погана за великі гроші.
Рання пташка• 02 декабря 2024
Купить бу айфон 12-13, линейку про. Уже отлично держат батарею, по мозгам хватит на больше, если вдруг что, везде можно отремонтировать.
Кинг-Конгша• 02 декабря 2024
Ответ дляЯ тут с краю постою
Google pixel
Взагалі не раджу Google pixel, коли в них закінчується підтримка, то його можна викидати. А підтримка 4-6 років не буває.
Я тут с краю постою• 02 декабря 2024
Ответ дляКинг-Конгша
Я не знаю, моей знакомой подарили бу с Америки, так она им ещё лет 7 пользовалась,
Качество конечно телефона шикарное, хоть и старая модель
На уровне Айфона,
Кинг-Конгша• 02 декабря 2024
Ответ дляЯ тут с краю постою
На уровне Айфона,
Якість фото шикарна! Але у колеги Google pixel перетворився на кірпіч, і саппорт Google з ним нічого робити не буде, бо модель вже не підтримується.
Я тут с краю постою• 02 декабря 2024
Ответ дляКинг-Конгша
Возможно я не спорю, но я всегда беру Xiaomi, мне нормально его хватает на 3 года,потом батарея умирает , цена в размере 20 т,
Естественно замена батареи, это фигня, он работает с новой ещё хуже чем с испозованной
Так что 4 Года это не плохо
Ms. При теле
• 03 декабря 2024
Ответ дляРання пташка
Треба саме андроїд
Ms. При теле
• 03 декабря 2024
Ответ дляРання пташка
Та й за 20к я не бачила 13 го айфона
Рання пташка• 04 декабря 2024
Ответ дляMs. При теле
Та й за 20к я не бачила 13 го айфона
Плохо искали.