Княгиня пітьми• 02 декабря 2024
Яка найжахливіша фарба для волосся, на вашу особисту думку?
Княгиня пітьми
• 02 декабря 2024
Ответ дляЩось не спиться
Гарньер !!! Дуже пале волосся
Він є різний.Зелена пачка і рожева.
Щось не спиться• 02 декабря 2024
Ответ дляКнягиня пітьми
Він є різний.Зелена пачка і рожева.
Зелена .
Княгиня пітьми
• 02 декабря 2024
Ответ дляЩось не спиться
Зелена .
Я не користувалася єю.Я коли була брюнеткою,брала ось цю фарбу 3.0 Garnier Королівська кава.Вона волосся мені не спалила.І колір шикарний получився.Як зі світлими відтінками,не можу відповісти на це запитання,бо я не пробувала.
Княгиня пітьми
• 02 декабря 2024
Ответ дляВсе возможно
Палет, съес последняя просто мрак
А номер этой краски Сьес какой?
Все возможно• 02 декабря 2024
Ответ дляКнягиня пітьми
А номер этой краски Сьес какой?
7-10 по-моему
Нічого вдягти• 02 декабря 2024
Ответ дляЩось не спиться
Гарньер !!! Дуже пале волосся
Пол жизни крашу каштан гарниер. Все ок, красивые блестящие волосы.
Все индивидуально
Гарні диньки• 02 декабря 2024
Мне отлично красил Гарьнер, волосы не палит, наоборот после окрашивания были блестящие, но он очень быстро вымывается
дамаАмстердама• 02 декабря 2024
Ответ дляЩось не спиться
Гарньер !!! Дуже пале волосся
Нічого не пале. Найкраща фарба по співвідношенню ціна якість. Років десять користуюсь, а може й 15. Волосся після фарби(а воно в мене тоненьке і рідке все життя), краще ніж до. І кольори натурально виглядають. От Палєт, так, після неї як мочалка. А Гарньє чудова фарба.
Княгиня пітьми
• 02 декабря 2024
Ответ длядамаАмстердама
Якщо ви купили собі рожеву пачку,то да.Якісна.
Княгиня пітьми
• 02 декабря 2024
Ответ дляБанан-барабан
Палет, Гарньє, Екмі
Екми что не так
Щось не спиться• 02 декабря 2024
Ответ длядамаАмстердама
Ну я теж нею фарбувалась років 10 точно . Мені підходив колір #3 . Була дуже коротка стрижка і раз в міс мені зрізали пофарбоване волосся . А потім як почала відпускати , це мрак , мочалка . Перейшла на іншу . Це мій опит .
Танцепесенная• 02 декабря 2024
Ответ дляВсе возможно
Палет, съес последняя просто мрак
+++
Syoss это просто п...ц. Масс-маркет, в принципе, гуано, но Syoss это топ в списке.
Княгиня пітьми
• 02 декабря 2024
Ответ дляtarveldy
Брільянт , лореаль , гареньє у зеленій,
А з фарбою Брільянс що не так?
Княгиня пітьми
• 02 декабря 2024
Ответ дляtarveldy
В мене були від неї опіки
А ви користувалися точно так само,як було описано в інструкції?Ніяк інакше?
маринабаранова• 02 декабря 2024
Найжахливіша та- яка не підійшла для вашого волосся. Або - ви просто не вмієте правильно нею користуватись.
Зараз у відгуках - ,найжахливішими’ будуть геть усі бренди! Майже всі!)
Танцепесенная• 02 декабря 2024
Ответ дляКнягиня пітьми
Ну да, все ж идиоты. В глаза закапывают и коктейли с водкой делают.
Княгиня пітьми
• 02 декабря 2024
Ответ длямаринабаранова
Я от дивлюся,вище писали Лореаль погана.Хоча Лореаль - це фірма дуже серйозна і бурлу не випускає.
Княгиня пітьми
• 02 декабря 2024
Ответ дляТанцепесенная
К чему ваш комментарий?
Например,в инструкции пишут смешивать краску с окислителем,взбалтывать и наносить на волосы.
А она может всё содердимое смешивала в посуде.
Это удобнее,но может быть не нужно было так делать.