Княгиня пітьми• 02 декабря 2024

Яка найжахливіша фарба для волосся, на вашу особисту думку?

автор Княгиня пітьми • 02 декабря 2024
Ответ дляtarveldy
Так, може то не опік а алергія була, хз змила через хвилин 10 бо пекло піпець , були червоні плями
Співчуваю.А ви висипали вміст фарб і оксиду окремо у посуд?
Чи змішували все у флаконі і наносили на волосся?
автор Княгиня пітьми • 02 декабря 2024
Ответ дляtarveldy
Ну в мене вона жахлива бо протрималася 2 миття, одразу красивий колір , коси вау. Перше миття вся моя сивина заблищала, 2 фарби не залишилось
То безаміачна така.
tarveldy• 02 декабря 2024
Ответ дляКнягиня пітьми
То безаміачна така.
Нє, в мене сивини багато, я на безаміачку навіть не дивлюся. Доречі вся професійна в мене так само , перукар не вірила, поки на свої очі не побачила
Планшетница• 02 декабря 2024
Ответ дляtarveldy
А зараз чим фарбуєтесь? В мене така ж сама ситуація, теж деякі не вірять.
автор Княгиня пітьми • 02 декабря 2024
Ответ дляtarveldy
tarveldy• 02 декабря 2024
Ответ дляКнягиня пітьми
Думаєте я пам´ятаю? Це було ще коли динозаври живі були , ну і це не єдина фарба на яку була така реакція. В мене взагалі з косметикою пригоди
tarveldy• 02 декабря 2024
Ответ дляПланшетница
То гаріньє в рожевій, то екмі що типу фіто ( афігенно освітлює ) , то велла . От так щоб постійно щось одне то нема
автор Княгиня пітьми • 02 декабря 2024
Ответ дляtarveldy
Я коли фарбувалась цією фарбою,то вона мені пекла тільки тоді,коли я її висипала у неметалічний посуд.А коли вона була у пляшці-флаконі,то не пекла.Тому і питаю - чи ви виспали її у пляшку флакон,чи у посудину неметалічну