Хачапууури• 02 декабря 2024
Как ухаживает за волосами после кератина?
барабанщица• 02 декабря 2024
В основному ніяк. Робила 5 разів, через кожні пів року, деякі майстри пропонували купити у них маску (раз брала), один раз навіть шампунь безсульфвтний зразу не купувала, місяці півтора. Зараз шампунь безсульфатний, а бальзам звичайний, пантін, наче там немає сульфатів в описі. Але цього разу попала під дощ зразу після процедури, і хоч добре замотала голову клейонкою (да!), все одно пішла хвиля невелика з одного боку, ну, не сильно заважає мені.
Техпаспорт на медузу• 02 декабря 2024
Безсульфатні шампуні не вимивають добре голову - швидко жирна голова і потім ще й лупа, вони мені не підходять, перепробувала купу різних, а сульфатні швидко змивають кератин, ну таке, стараюсь чередувати, мию голову двічі, а от бальзам безсульфатний Ладор зайшов мені. Обов´язково сушу феном, там теж є методика як правильно сушити
Тоска в носках• 02 декабря 2024
Ответ дляТехпаспорт на медузу
Безсульфатный шампунь и пилинг для кожи головы на основе кислот. И голова не жирная и кератин целый на волосах.
Техпаспорт на медузу• 02 декабря 2024
Ответ дляТоска в носках
пілінг мені не подобається абсолютно
Тоска в носках• 02 декабря 2024
Ответ дляТехпаспорт на медузу
пілінг мені не подобається абсолютно
Я думаю вы его не пробовали. ))
Как может не понравится чистая кожа головы которая при этом долго не жирнеет))
Техпаспорт на медузу• 02 декабря 2024
Ответ дляТоска в носках
Я думаю вы его не пробовали. ))
Від нього толку 0
Тоска в носках• 02 декабря 2024
Ответ дляТехпаспорт на медузу
Від нього толку 0
Вот теперь ясно точно,что вы не то что не пробовали, но и не понимаете о чем речь))
Техпаспорт на медузу• 02 декабря 2024
Ответ дляТоска в носках
Я написала тоді, а ти далі ліпиш своє, йди накуй