Ненька наша• 28 декабря 2024

Що з догляду значно поліпшило стан вашого волосся?

winter2011• 28 декабря 2024
термозахист,.незмиваємий кондиціонер
Mrs.Sexuality• 28 декабря 2024
Пріорін
Угги в горошек• 28 декабря 2024
Стан волосся не можна поліпшити. Можна покращити вигляд. Наносиш догляд і до миття волосся норм виглядає. У мене це артего: крем, молочко і масло. Все незмиваєме
А Я Самая Самая• 28 декабря 2024
безсиліконовий догляд
Стрекозей• 28 декабря 2024
Прям щоб значно, то вітаміни солгар+біотин+вітамін Д. А так масками користуюсь Лореаль Absolut Repair Gold, Moroccanoil Intense Hydrating Mask.
Дама-мадама• 28 декабря 2024
Харчування, омега
САМ_ТАКОЙ• 28 декабря 2024
Покраска профкраской
Ируся-пуся• 28 декабря 2024
Не красить в блонд (если нет седины, вообще не красить ни в какой цвет), сушить не горячим феном, мыть не горячей водой, массаж кожи головы делатьи скрабирование. Если красить, то седые корни на 6процентов, а длину на три или полтора. При анемии пить железо и витамины группы В
Плету интриги• 28 декабря 2024
Кокосовое масло. У меня сухие,пористые, вьющиеся волосы. Все индивидуально
Розумна Губка• 28 декабря 2024
Послухаю.Все життя випадають, як з линяючої кішки.
krrr• 28 декабря 2024
Маска лівін К18
А я с Рио-де-Житомира!• 28 декабря 2024
Реально стало добре, коли я пішло до трихолога і вона підібрала мені шампунь, пілінг і пшикалку для росту волосся.
Паралельно з цим я пила вітаміни, д, б, пила цинк, селен, магній, омегу, курсом.
Стало дуже краще, бо припинилось випадіння.
Гадаю_По_шнуркам• 28 декабря 2024
В мене шось навпаки , стає гірше і гірше . Волосся тонке а я ще й висвітлюю. Бо сивина помітна дуже на темному , а фарбування в світлий значно полегшує цю проблему . Фарбую хорошою фарбою , Keune, корені на 9%, довжину на 1,8% Маю професійний фен, сушу не гарячим і на відстані. 20 см. Та все одно волосся тоншає. Я прям бачу що стає схоже на якусь павутинку . Воно густе в тому сенсі що його багато , але дуже тонке 😞
Оцененная• 28 декабря 2024
Ответ дляMrs.Sexuality
Пріорін
Скільки часу пили ? Які саме покращення ?
Розумна Губка• 28 декабря 2024
Колись в подібній темі хтось з перукарів радив фарбу, чи тонік, для підлітків, що одночасно і маскою є. Дуже хвалили, а я загубила ту тему.
Хтось розуміє, що то могло бути?
Начальник Анонимов• 28 декабря 2024
Ответ дляПлету интриги
Как используете?
Начальник Анонимов• 28 декабря 2024
Мені допомогає більш за все регулярна стрижка раз на 2 місяці. Вітаміни п´ю через іншу проблему, для волос ефекту 0.
Моя проблема, що багато сивини вже ,мабуть це впливає на структуру волосся і кінці дуже швидко стають сухими. Фарбують професійними фарбами.
So_so• 28 декабря 2024
Ответ дляНачальник Анонимов
Не пробовали витамины альфабиселен или good hair? Вторые на фото. Оба очень хорошо влияют на волосы (если, конечно, нет проблем внутренних).
Диви яка я пава!• 28 декабря 2024
лайфен ...фен.
сушить стала холодным режимов , все вопросы отпали по волосам
Сама купляю квіти• 28 декабря 2024
К18 линейка и лосьон dsd
Я_не_аноним_100%• 28 декабря 2024
Ответ дляСама купляю квіти
К18 линейка и лосьон dsd
А Какой лрсьон?
Сама купляю квіти• 28 декабря 2024
Ответ дляЯ_не_аноним_100%
А Какой лрсьон?
Я чередую 3.4.2 и 3.4.4, они ускоряют рост волос и волосы растут толще по диаметру
Ворона• 28 декабря 2024
Для меня стал приятным открытием Биотоп шампунь и кондиционер, даже не ожидала, что настолько классные. Также мой мастхев это крем и брызгалка Брае и в конце Серум, но он не прям вау
дякую аж підскакую• 28 декабря 2024
Ответ дляА я с Рио-де-Житомира!
Это нужно еще найти хорошего трихолога.
Была у трех, все как одна говорят про орайсинг, и вообще не слушают, что мне никакого эффекта он не дает.
дякую аж підскакую• 28 декабря 2024
Ответ дляРозумна Губка
Хтось розуміє, що то могло бути?
Может что-то такое?

У меня есть шоколад и бесцветная

https://shopkemon.com.ua/yocond-marron-ua
Mrs.Sexuality• 28 декабря 2024
Ответ дляОцененная
Дуже багато волосся випало, настільки, що біля висків було залисини. Приймала перший місяць по 3 капсули, через місяць побачила, що випадіння суттєво зменшилось. Ще через деякий час почало рости маленьке волосся.
Три місяці пила по 3 капсули, зараз продовжую по 1. Недешеве задоволення, але коли розумієш, що можеш залишилися без волосся зовсім...
Оцененная• 28 декабря 2024
Ответ дляMrs.Sexuality
Дякую , піду і собі куплю бо бувало періодами випадало а зараз може через стрес прям страшно становиться (
Mrs.Sexuality• 28 декабря 2024
Ответ дляОцененная
Так ☹️
Стрес відіграв ключову роль або був останньою краплею
А я с Рио-де-Житомира!• 28 декабря 2024
Ответ длядякую аж підскакую
Это нужно еще найти хорошего трихолога.
Ну дивлячись який еффект ви хочете. У мене жирна шкіра голови. Вона мені підібрала догляд. Так я б не сказала, що голова в мене перестала жирніти. Все одно по-хорошому мити кожен день. Але я не очікую, що шампунь це виправить. Якщо толком нікуди не йти або зробити зачіску, можу навіть через день помити. Для мене це успіх, було ще гірше.
Але лікар ще переглянула структуру довжини волосся, саму шкіру, пояснила що мені краще не скраб, а пілінг. Порекомендувала засіб для росту. Я бачу результат.
Плету интриги• 28 декабря 2024
Ответ дляНачальник Анонимов
Как используете?
Наношу на ночь,утром мою голову.