Sk-kik-mango-tesco• 02 декабря 2024

Кофеварка капсульная лавацца

Может у кого-то есть? В нее подходят капсулы неспрессо?
Возможно кто-то продает кофеварку почти новую на неспрессо капсулы?
задумчивая мордочка• 02 декабря 2024
Уже писали,что вам такая не нужна?))
Патика-мотика• 02 декабря 2024
Ответ длязадумчивая мордочка
Уже писали,что вам такая не нужна?))
Це по якомусь розкладу таро визначається?)))
автор Sk-kik-mango-tesco • 02 декабря 2024
Ответ длязадумчивая мордочка
Уже писали,что вам такая не нужна?))
Нит
задумчивая мордочка• 02 декабря 2024
Ответ дляПатика-мотика
Это по логике большинства местных дам. У них нет,значит другим не надо.
Патика-мотика• 02 декабря 2024
Автор, є капсули неспрессо лавацца. Може вони підходять? Ще можна знайти вашу кавоварку на Розетці і там у відгуках почитати, що підходить. Або питання представнику задати
Патика-мотика• 02 декабря 2024
Ответ длязадумчивая мордочка
Я зараз думаю над капсульною. Каву п´ю не часто, більше капучино, гарячий шоколад. Чоловік любить американо, еспресо... Теж п´є не часто, може 2-3 рази на тиждень. Треба щось маленьке і з мінімальним доглядом і не за 40000.
задумчивая мордочка• 02 декабря 2024
Ответ дляПатика-мотика
Ну капсулы могут закончиться именно тогда,когда хочется кофе и не всегда продаются в ближайшем магазине.
Патика-мотика• 02 декабря 2024
Ответ длязадумчивая мордочка
Я розумію. От читаю, що є багаторазові, куди можна самому каву насипати. Але чи у всіх кавомашинах їх можна використовувати?...
задумчивая мордочка• 02 декабря 2024
Ответ дляПатика-мотика
Может просто рожковую?
Патика-мотика• 02 декабря 2024
Ответ длязадумчивая мордочка
Может просто рожковую?
А в ній можна капучино робити?