Мадам Тю-лю-лю• 02 декабря 2024
А раніше вчителі просили дітей залишитися після уроку, і пояснювали
Наприклад вчителька бачить що дитина не може зрозуміти там якусь завдання 1, вона просить залишитись після уроку. Чому зараз такого немає?
Буквально на 5 хв
Вчителька в ліцеї дуже погано пояснює математику, таке відчуття що вона пояснює просто для дуже розумних дітей які все наперед знають. Умови вони не пишуть нормально логічно не ведуть зошит. Все бігом бігом багато усно декілька етапів задач вони пропускають, бо і так зрозуміло. Дитина не може зрозуміти. Вона не розуміє звідки взялась цифра
Буквально на 5 хв
Ответ дляМадам Тю-лю-лю
І чи варто просити цю вчительку щоб дитині пояснила, якщо дитина на уроці взагалі нічого не розуміє. Кожного разу вона приходить додому і каже що не розуміє цю тему
Конечно стоит. Предложите ей позаниматься с ребенком за оплату. Думаю учитель не откажет
Ответ дляМадам Тю-лю-лю
Да я теж не проти платити
Просто я не розумію навіщо так викладати щоб дитина тупо нічого не розуміла
Не понимает весь класс? Если да, значит реально учитель не очень. Если несколько человек, значит таким детям нужен другой темп. Под всех не подстроиться. Да и учитель не может ориентироваться на отстающих, тогда будут умные страдать
Ду да ду да ду• 02 декабря 2024
Ответ дляEntyal
Значить адміністрація брала собі ці години, і не афішувала це. Я пропрацювала 3 роки заступником директора з навчально-виховної роботи, тому знаю цю кухню з середини...
Ви про гуртки? Взагалі є тарифікація, де все прописано. Нема ніяких консультацій
Малая еще та• 02 декабря 2024
От же вчителька, за мінімалку не хоче до ночі сидіти у школі)))
В неї ж дійсно немає сім´ї, купа вільного часу, і документацію різноманітну не треба заповнювати, і до уроків інших готуватися.....
Аль де Барановна• 02 декабря 2024
Ответ дляМадам Тю-лю-лю
У мене двоє дітей вчаться в цьому ліцеї. 1 дитина чудово вчиться викладач супер. Нормально дає завдання для середнього рівня. Все спокійно роблять записують зошит конспектують якщо щось незрозуміло підходять до вчительки. В іншої дитини вчителька таке відчуття що хоче щоб займалися додатково і вона нормально не може пояснити нову тему контроль робить такі що мають бути супер знання
А вибачай що без розділових знаків пишу я просто диктую
Наймайте репетитора, щоб підтягнула по базі, далі сам розберетья
Просто Фіфа• 02 декабря 2024
От учителя зависит. У ребенка друзей именно такая учительница в школе. Молоденькая, ещё переживает за детей.
А у нас прохаванная, предпенсионного возраста. Чем хуже она объяснит материал детям на уроке, тем больше детей потом прийдёт к ней на платные уроки.
Ду да ду да ду• 02 декабря 2024
Ответ дляEntyal
У нас в школі були консультації, оплачувані, в 10-11 класах
У нас нема і 20 років не було. Як їх проводять бухгалтери? КРУ ж забракує. Я навчалась в 90-х, то взагалі ніяких консультацій. Зараз є... Ну то вже я дурна
Ответ дляДу да ду да ду
Ми перед початком навчального року всі години погоджували з міськім управлінням освіти, були і гуртки, і факультативи, і консультації. Як в бухгалтерії проводили я не знаю, цим питанням директор займалась.
Ду да ду да ду• 02 декабря 2024
Ответ дляEntyal
То може давно було. Бо у нас вже більше 10 років і заміни не оплачують, кабінети лише інформатики, лаборант лише у фізиці. Факультативів нема. Економія коштів. Хоч би для особливих дітей були кошти на помічника вчителя...
Ответ дляДу да ду да ду
Рік тому звільнилась тільки, тому це було недавно...заміни спочатку оплачували, тільки якщо дуже довго вчитель був на лікарняному і його заміняла колега з того самого предмету. Потім міськво сказало грошей немає, то ми почали колегам за 5 замін давати 1 день відгулу на канікулах, щоб хоч якось віддячити вчителям.