Мадам Тю-лю-лю• 02 декабря 2024
А раніше вчителі просили дітей залишитися після уроку, і пояснювали
Наприклад вчителька бачить що дитина не може зрозуміти там якусь завдання 1, вона просить залишитись після уроку. Чому зараз такого немає?
Буквально на 5 хв
Вчителька в ліцеї дуже погано пояснює математику, таке відчуття що вона пояснює просто для дуже розумних дітей які все наперед знають. Умови вони не пишуть нормально логічно не ведуть зошит. Все бігом бігом багато усно декілька етапів задач вони пропускають, бо і так зрозуміло. Дитина не може зрозуміти. Вона не розуміє звідки взялась цифра
Буквально на 5 хв
Блондинка в Шоколаде• 02 декабря 2024
розумієте, зп вчителя 15 тис мінімальна і 25 максимальна.Це в столиці. Хіба це гроші? хороші вчителі тікають або переходять на репетиторство(повністю чи у 2 половині дня). Ну хто виживе на таку зп?як? навіщо мені залишатися після уроків,як у мене після уроків приватні платні уроки??? Я просто вчитель в минулому. Але давно в школі не працюю. Бо на цю зп не вижити.Мої знайомі вчительки практично всі працюють репетиторами і втекли зі школи. Або взяли 0,75 ставки і беруть додаткове репетиторство.
100pudov• 02 декабря 2024
Никогда не видела чтоб кому-то отстающему после уроков объясняли. Не понял - твои проблемы. Сидели с детьми только в качестве репетиторов, за отдельную оплату.
Ду да ду да ду• 02 декабря 2024
Ответ дляМадам Тю-лю-лю
Да я теж не проти платити
Просто я не розумію навіщо так викладати щоб дитина тупо нічого не розуміла
Може справа не у вчителі? Весь клас не розуміє?
Ду да ду да ду• 02 декабря 2024
Ответ дляЛісАпетная
Взагалі для цього є у вчителя консультації в педнавантажені.
Де???
Ду да ду да ду• 02 декабря 2024
Ответ дляБлондинка в Шоколаде
Хочу в столицю... У нас 7 тис .
західний_діалект• 02 декабря 2024
Ответ дляМадам Тю-лю-лю
У мене двоє дітей вчаться в цьому ліцеї. 1 дитина чудово вчиться викладач супер. Нормально дає завдання для середнього рівня. Все спокійно роблять записують зошит конспектують якщо щось незрозуміло підходять до вчительки. В іншої дитини вчителька таке відчуття що хоче щоб займалися додатково і вона нормально не може пояснити нову тему контроль робить такі що мають бути супер знання
А вибачай що без розділових знаків пишу я просто диктую
Ну ви і самі все розумієте. На фіг їй треба ті додаткові пояснення, якщо це можна робити за гроші. В нас трохи інша ситуація, але теж прийшла нова типу сильна вчителька англійської..В дітей оцінки не вище 7. Мій малий дуже пристойно говорить на свій вік (в мене С1, можу оцінити). От вона спочатку навіть 12 йому ставила, а тоді щось поплавило і тепер його оцінка 7, фактично найвища в групі. За виключенням одного хлопця, який всі попередні роки знав на середній рівень, а тепер займається з нею персонально і раптом став відмінником. Я принципово не піду їй платити за додаткові, не маємо ні часу, ні бажання. Тим паче, син займається додатково з вчителем-носієм, тому збираюсь одразу до завуча іноземних, хай запросить вчительку і всі разом поспілкуємось на тему знань дитини.
Але з чуток розумію, що це спосіб направити собі учня на додаткові заняття.
Ду да ду да ду• 02 декабря 2024
Скільки є безкоштовних каналів навчання та ВШО непогана. Дитина там теж не розуміє?
руки_Крюги• 02 декабря 2024
В нашій школі є додатковий урок раз на тиждень для тих, хто не встигає.
Блондинка в Шоколаде• 02 декабря 2024
Ответ дляДу да ду да ду
Хочу в столицю... У нас 7 тис .
їдьте. я навіть 25 тис не хочу. бо вижити нереально. це жебрацтво. а не зп.
Блондинка в Шоколаде• 02 декабря 2024
Ответ дляЛісАпетная
нема такого і давно
Умничка-помощничка• 02 декабря 2024
Ответ длязахідний_діалект
Питання ще в тому, що до такої вчительки, як до репетитора, я б в житті не пішла. І до такої, як вище писали, з англ мови. Знання всім даються по різному, і у вчителя хорошого завжди буде робота. Але та, яка пофігістські пояснює на уроках, у мене довіри не викликає.
У дитини є репетитори з усіх основних предметів. Це супер викладачі. І вчать вони за своєю методикою, не розбирають, те що в школі задано. І результат хороший. Дитина не вчиться очно в укр школі, протестувала вчителька укр мови і сказала, що знання глибші навіть ніж у тих, хто щодня до школи ходить.
Але так, це дорого обходиться. Але у мене немає вибору, щоб не відстати від укр програми.
Розумна Губка• 02 декабря 2024
Ответ дляSo_so
Но контингент детей всё равно другой и спрос. Вы же знаете, что она отстаёт, в самой рядовой школе ей было бы легче.
И какие вопросы к учителю, если Вы сама (мы с Вами переписывались не раз на эту тему)ничего не делали, чтобы дочке помочь. Назвали ленивой и удобно.
Ви хоть трохи розбиралися в реформі освіти? Знаєте що таке гімназія, що таке ліцей?
Ду да ду да ду• 02 декабря 2024
Ответ дляБлондинка в Шоколаде
У нас 7500, вища категорія
Блондинка в Шоколаде• 02 декабря 2024
Ответ дляДу да ду да ду
У нас 7500, вища категорія
займайтеся репетиторством. зп від 30 тис грн.це мінімум.
Ду да ду да ду• 02 декабря 2024
Ответ дляБлондинка в Шоколаде
Мої учні здають без репетитора і це не математика чи мова. Година 200 грн (по місту середня), але жодного дзвінка з олх . Так що навіть 1 тис додатково нема, хоча досвід великий. Учнів школи готуємо безкоштовно - 2 заняття на тиждень.
Донька - репетитор з математики (поки студент), то бажаючі є. Сусідка - гарний хімік, то лише одне на тиждень. На географію взагалі не знаю хто ходить, самі готуються
Блондинка в Шоколаде• 02 декабря 2024
Ответ дляДу да ду да ду
а навіщо вам ваше місто?)) моя математичка викладає нам з Івано_Франківська.А ми в Києві. Тепер ніяких зустрічей,все онлайн.і шикарно.Олх це хрень. Пишіть оголошення на ворк.юа,на робота юа. мінімально зараз урок 300 грн у студентів,а то й 350 грн. Це мінімум.
Ду да ду да ду• 02 декабря 2024
Ответ дляБлондинка в Шоколаде
Хтось на ворк.юа шукає?
Блондинка в Шоколаде• 02 декабря 2024
Ответ дляДу да ду да ду
Хтось на ворк.юа шукає?
всім кому треба. я нещодавно знайшла на ворку прекрасну роботу.
Обнемашечка• 02 декабря 2024
Ответ дляЛісАпетная
но никто об этом не говорит, случайно увидела когда начался ковид и онлайн и поставили приложение с расписанием уроков, там даже по субботам какие-то консультации были, потом правда поудаляли это все, почистили
Мурзилка• 02 декабря 2024
Ответ дляМадам Тю-лю-лю
Так там немає поглибленої математики. Вони вчаться по книжці нуш Мерзляк
По якій вчаться звичайні школи
То тільки називається шо ліцей
По якій вчаться звичайні школи
То тільки називається шо ліцей
Мерзляк все одно вище рівнем ніж інші.
Плюс діти в ліцей йдуть зазвичай більш підготовані.
Я свою тому і не віддаю в ліцей, бо математика хромає. Сама окремо займаюсь. Навіть на гуманітарний напрямок в ліцеї математика сильніша ніж в школі, бо рівень дітей вищий.
Вам або займатись самій, або перевести в школу, або брати репетитора
Мурзилка• 02 декабря 2024
Ответ дляМадам Тю-лю-лю
Да я теж не проти платити
Запитайте інших батьків.
Якщо не розуміє більша половина класу - питання до вчителя. Якщо ваша і пару дітей - тут питання в дитині.
Я так зробила, зрозуміла, що проблема саме в моєї дитини
Мурзилка• 02 декабря 2024
Ответ дляРозумна Губка
Але цей поділ буде пізніше - з 2027 року
Мурзилка• 02 декабря 2024
Ответ дляДу да ду да ду
Так зараз онлайн все.
Кума з Польщі проводила заняття, а діти ро всьому світу роз´їхалися
І не олх, а сайти репетиторів - є спеціальні. Там попит на всі предмети, особливо які є на нмт.
Обращеница• 02 декабря 2024
Ответ дляМадам Тю-лю-лю
І чи варто просити цю вчительку щоб дитині пояснила, якщо дитина на уроці взагалі нічого не розуміє. Кожного разу вона приходить додому і каже що не розуміє цю тему
У вчителя є оплачувані години праці. Додаткове пояснення вашій дитині не оплачується
Снідаю авокадо• 02 декабря 2024
Ответ дляМадам Тю-лю-лю
А якщо додатково задіяти ютуб? Там зараз стільки відео з поясненнями кожної теми...