Маю рацію• 02 декабря 2024
На сколько выгляжу, как общее впечатление?
Напишите пожалуйста ваши первые мысли )
Домашка• 02 декабря 2024
Ответ дляМаю рацію
Был ДР недавно
Исполнилось 28 )
Почему как думаете, дают больше возраст?
Исполнилось 28 )
Ого. Може через навислі повіки, мішки під очима та вже намічені носогубки?
Мені 44, маю з чим порівняти і чесно кажучи в вашому віці виглядають молодше, значно молодше. У вас навіть погляд жінки 30+, немає в ньому вже легкості, безтурботності
Швабристка• 02 декабря 2024
Дуже приємна зовнішність
Порадниці тут здебільшого замучені тітки, які сидять вдома і радості, що вийшла заміж і сіла чоловіку на шию. Тут коли напишеш, що в тебе бізнес, чи що зп 3 тис уе - то тебе так обідють гіаном, що не відмиєшся.
Контингент тут здебільшого не дуже розумної баби на лавці. Тому не слухайте ці висери про 40 років. Я б і дала вам ваш вік 30-+ до того ще, як ви написали , що вам 28.
Працюю в сфері косметології. Тому жінок бачу. Все у вас прекрасно
Мастер Класс• 02 декабря 2024
Ответ дляМаю рацію
Был ДР недавно
Исполнилось 28 )
Тільки відкрила фото, одразу подумала, що вам до 30 років. Більше дають мабуть тому, що порівнюють зі своїм віком, а на сайті більшість дівчат від 30 до 50 років
Швабристка• 02 декабря 2024
Ответ дляПожарник
Девушка, никого не слушайте! Вы - милая, молодая! Плюс фото может придавать годы. Мой муж например на фото выглядит старше, чем в жизни. Не надо вам было своё фото здесь выставлять. Многие закомплексованные тётки опустят самооценку ниже плинтуса.
Чи людям додає самовпевненість таке чи що) теж таке тут спостерігаю. Всі аж давляться
В житті виплеснути не можуть, а тут під анонімами вся натура вилазить
Домашка• 02 декабря 2024
Ответ дляШвабристка
Дуже приємна зовнішність
Ви по собі судите? Контингент тут різний і є гарні пані, які виглядають добре, є доволі успішні бізнес-леді, багато щасливих в шлюбі. Я не працюю в сфері косметології, я лікар і бачу різних жінок. Обʼєктивно по фото автор виглядає значно старше за свій паспортний вік.
Кумедна• 02 декабря 2024
У автора такая внешность, что может быть и неухоженные 25 и ухоженные 50, явно небольшой городок/село
Швабристка• 02 декабря 2024
Ответ дляТримбулька
Будьте очень аккуратны 3 февраля
По возможности, не находитесь дома
Боже який капут 🤦🏽♀️🤦🏽♀️🤦🏽♀️🤦🏽♀️🤦🏽♀️
Швабристка• 02 декабря 2024
Ответ дляДомашка
Не виглядає вона старше
Фото це фото
Ви дивитеся на картинку вцілому, а я дивлюсь на деталі
В неї і близенько немає вікових змін на 40 років
Суджу так, по собі. І бачу, які тут мимри в 90%
Про свій бізнес і шлюб можете писати що завгодно. Хоч яхту собі припишіть на Кіпрі. Це ніхто не взнає
Фото це фото
Луковая• 02 декабря 2024
Ответ дляШвабристка
Не виглядає вона старше
Фото це фото
Удалено администрацией...
Кумедна• 02 декабря 2024
Увидела другие фото автора, общее ощущение помятости лица, как у любительниц прибухнуть или если человек болеет (почки, печень)
Подвійна веселка• 02 декабря 2024
Ответ дляЛуковая
Удалено администрацией...
Якщо об´єктивно,то ви гарно виглядаєте.Краще ніж автор.
люблю_тортики• 02 декабря 2024
Ответ дляШвабристка
Дуже приємна зовнішність
Ага, а в сфері косметології працюють одні розумні професорші, як ви
Пожарник• 02 декабря 2024
Ответ дляШвабристка
Саме так. Ну очевидно, що дівчина на фото нормально виглядає. Впевнена чоловікам подобається її зовнішність. І які блін 45... Це жах.
Пожарник• 02 декабря 2024
Ответ дляЛуковая
Удалено администрацией...
На цьому фото років 25-27 . Теж гарні.
Пожарник• 02 декабря 2024
Ответ дляШвабристка
Дуже приємна зовнішність
Не всі тут кукухою поїхали. Дякую! Теж такої думки. Гарна дівчина!!! А хто поливає брудом, так то заздрять 💯
Пожарник• 02 декабря 2024
Ответ дляКумедна
Это наверное вам уже 50. Так спешу вас расстроить, не выглядите вы так молодо как автор. Любой возраст женщины прекрасный, но не надо тут себя утешать и сравнивать с 25-30.. как тюнинг не наведи в 50, с 25-30-35 будете проигрывать.
Гербарія сушу• 02 декабря 2024
Ответ дляМаю рацію
Фото какие нашла в телефоне, с этого лета
Тут пишут про морщины, а у кого в почти 30 их нет, серьёзно? )
Даже в 20 уже у многих изменения есть на лице
В 25 тем более
Ну, а в 28 ещё больше, это кажется логичным
В 25 тем более
Вы очень милая. У вас ’пикантная’ внешность. Немножко похожи на персонажа мультфильма, кого то вроде Гаечки
Не слушайте местных. Тут понятие красоты, очень искажено у местных дам
Кумедна• 02 декабря 2024
Ответ дляПожарник
То, что автор плохо выглядит- это только ее заслуга, а не тех, кто ей об этом пишет)
А вы бы собой лучше занялись, в любом возрасте, и не только внешностью)
Пожарник• 02 декабря 2024
Ответ дляКумедна
Так это у вас проблема закомплексованности! Покажите фото мужчинам автора и спросите как она выглядит. Уверена, что многие скажут, что она симпатичная. И где блин автор плохо выглядит? Симпатичная! Да, не красотка одна на миллион, но внешность приятная, милая. Так что не надо тут ля ля, что она плохо выглядит)
Саджу все зарання• 02 декабря 2024
Ответ дляKsusci
Я почитала коменти, здивована, що вам 28.
У вас типаж такий, значить ви до 45 чи до 50 виглядатимете однаково)
Тут вам пишуть про якусь блефаропластику, то все брєд, не слухайте. А от брови, напевно додають віку. Більшість моїх знайомих плюс мінус 40 років зробили собі пудрові брови чи як вони звуться, так от мені ваші здалися схожими, тому і написала неправильно ваш вік.
І мені здається, що брови віку додають. В віці автора вони мають бути свої натуральні гарні.
Плакулька• 02 декабря 2024
Вы очень приятная! Не красавица , но это и не нужно. Позитивное впечатление. Я бы сказала 35 лет
Дама_с_караваем• 02 декабря 2024
25-30. Тяжело точно сказать. Вы приятной внешности, ничего не меняйте🩷
Каяспер• 02 декабря 2024
Ответ дляДомашка
Так покажите как в 44 можно дать фору молодухе 28 лет))) Только без фильтров)