энциклопУдия• 02 декабря 2024
Вы бы вышли замуж за гинеколога?
Или ревновали бы к его работе? Ведь работа то связана непосредственно с женщинами
Кусюче сонечко• 02 декабря 2024
Ответ дляэнциклопУдия
Может и лучше,но на мой взгляд в данной области мужчинам не место.И мне к примеру в жизни всегда попадались хорошие женщины гинекологи,и когда я рожала были одни женщины врачи и все сюсюкались,так что от пола профессионализм точно не зависит и это не более чем миф.По моему женщинам любительницам гинекологов мужчин просто не хватает мужского внимания в жизни,и не важно замужем они или нет
я стоматолог
думаете каждому ухажеру заглядываю в рот или от вида зубов меня тошнит? Нет. Это заблуждения недалеких.. Это просто работа - остальное, просто жизнь
Поліцейський патруль• 02 декабря 2024
Ответ дляНезнакомлюся
До нього ж приходять всі з проблемами. А не здорові дівчата/ жінки. Він просто знає, шо можна цепонути. І як ісі лумають, шо молочниця то просто так буває. То не просто так, то сигнал , що треба шукати зппп яке її провокує. Тому, скоріш за все, просто по брезгував
Только чуткая женщина могла написать мне что мною побрезговал мужчина. Будьте счастливы! Вам этого явно не хватает! Пусть вас любят, не брезгуют, а целуют, вы этого достойны!!!!!!
Хочу наколоти губи• 02 декабря 2024
Ответ дляэнциклопУдия
Вы волшебная прям😂
Незнакомлюся• 02 декабря 2024
Ответ дляэнциклопУдия
У вас проблеми з головою це точно!
Незнакомлюся• 02 декабря 2024
Ответ дляПоліцейський патруль
Дякую. А вам буде про що задуматися
.
Поліцейський патруль• 02 декабря 2024
Ответ дляНезнакомлюся
Дякую. А вам буде про що задуматися
.
А вам будет по словам вашим) моргайте, моргайте, и не делайте вид, что унижать посторонних своим ядом это достойно. Всё вы поняли. Ваші речі вам на плечі.
Незнакомлюся• 02 декабря 2024
Ответ дляПоліцейський патруль
Ви реально не можете логічно мислити і розуміти шо до чого, чи прикидаєтеся? Я не намагаюсь вас принизити, а я пояснюю, якщо ви не розумієте ситуації .
До тож скільки тут тем, молочниця кожного місяця, а я була у лікаря я здорова. А від чого вона,ніхто навіть не хоче думати. А з жіночими ’прикрасами’ до якого лікаря всі йдуть, ці ’ здорові’ дівчата? Ви , знаючи, що ваш партнер потенційний носій чогось ’ прекрасного’ будете з ним ризикувати? Звісно ні.
Шикаю і викаю• 02 декабря 2024
в подруги папа був гінеколог, замутив не з пацієнткою, а з медсестрою, там нічні оті чергування зло
Незнакомлюся• 02 декабря 2024
Ответ дляПоліцейський патруль
Я вже вище писала, що маю знайомого, уроога. Він не зраджує дружині, знаєте по якій причині? Бо боїться за своє здоровья і знає що можна ’ в подарунок’ підхватити собі. І які потім наслідки для здоровья будуть .
Незнакомлюся• 02 декабря 2024
Ответ дляШикаю і викаю
У мене знайомий хірург, так з медсестрою закритий. дружина в декреті а він на чергуванні з медсестрою, але потім і одружився на цій медсестрі, 2 дітей народили. Але, вона знаючи, що звабила його сексом, тому протягом їхнього 10 річного сіменного життя, каже, що кожного ранку відпускає на роботу його з пустими яйцями, щоб не хотілось йому нічого і нікого.
Шикаю і викаю• 02 декабря 2024
Ответ дляНезнакомлюся
Той теж звалив , продали гарну велику квартиру, купили дві маленькі для нього та дружини, пожив пару років з молодухой та повернувся, але вже без квартири
Шикаю і викаю• 02 декабря 2024
Ответ дляНезнакомлюся
Він просто немає потреби зраджувати. Як би хотів , робив би, і ніщо б його не зупинило.
Незнакомлюся• 02 декабря 2024
Ответ дляШикаю і викаю
Не впевнена, але ви також можете бкти праві.
там у них і вдома все стерільно, аж неудобно в квартиру заходити , просто занадто брезгливиий і це видно в дрібницях .
Шикаю і викаю• 03 декабря 2024
Ответ дляНезнакомлюся
Просто знаю історію, коли лікар венеролог одружилась з пацієнтом, який в неї гонорею лікував
Тобто, й лікарі теж люди ))