Матраскин Брат• 02 декабря 2024

А вас не бесит лицемерие фразы "рак-не приговор"?

Тут много тем про онко. Есть много заблуждений, много чужого опыта. Сама имею этот диагноз. И данная фраза бесит. Естественно, знаю (и знала много) людей с этим диагнозом. Очень мало знаю примеров, когда кого-то рак отпустил более, чем на 10 лет. Я о реальных, подтвержденных гистологически случаях. А не когда бабе Мане из соседнего подъезда что-то удалили в груди и после того она ещё 30 лет прожила (а то, может, доброкачественная опухоль была).
ГЛЮкоза• 02 декабря 2024
Приговор був би, якби вмирали всі.
Тато оперувався років вже 40 тому.
Все гаразд.
Мені поставили діагноз 10 років тому. Хоча конкретно в моєму випадку чогось мені здається, що діагноз хибний.
Після лікування вийшла заміж, народила трьох дітей.
Моя сусідка - така ж історія. Поставили лімфому, лікувалася, вже 20+ років реміссія, теж пізніше народила трьох.
Ще одна знайома десь 15 років тому - видалення щітовідної залози, і ще одна знайома мами, теж саме, ендокринологія.
Звичайно, більшості, мабуть, не щастить. Мабуть . Але поняття ’приговор’ - це все ж таки про інше.
Давно без алко• 02 декабря 2024
Ответ дляОндатрова шуба
Не хочу вас огорчать, но побороть меланому невозможно если это не 1-2 стадия(
А чего мне огорчаться, живет уже после лечения хороший человек 15 лет , а вот вам стоит огорчиться - не так уж все знаете.
Дверной_Проем• 02 декабря 2024
Ответ дляВсе питаю зарання
У мого тата 2 стадія раку легень. Йому лише 57…операцію не можна, лише промені.
Ця фраза мене не бісить, а підтримує і обнадіює. Дай Бог 🙏
Не пигіть зворотнє, прошу. Всім здоров‘я ❤️
А чому не можна? Моєму робили
Все питаю зарання• 02 декабря 2024
Ответ дляДверной_Проем
А чому не можна? Моєму робили
Ниркова недостатність і діабет(
Сподівання на променеву
автор Матраскин Брат • 02 декабря 2024
Ответ дляГЛЮкоза
Приговор був би, якби вмирали всі.
Тато оперувався років вже 40 тому.
Все гаразд.
Ну ви зараз про легкі випадки пишете (якщо можна так сказати). А якщо рак підшлункової, наприклад? Або рак мозку? Не знаю жодної людини, яка б хоча б 5 років з тим прожила.
Скіфська пектораль• 02 декабря 2024
сразу хочу пожелать вам здоровья и долгих лет.

моя троюродная сестра была больна,рак мж.
сделали операцию,одной груди нет и более 10лет прожила.
ей тогда было около 50 лет.
жива ли сейчас не могу сказать, связь прервалась.
ГЛЮкоза• 02 декабря 2024
А взагалі, дуже страшна хвороба, і реально вирок - це бас ((((
Однокласниця, молода жінка, померла. Жахлива хвороба і жахлива смерть, лікування нема.
Дверной_Проем• 02 декабря 2024
Ответ дляМатраскин Брат
Они не ’лишние’. Как они могут быть лишними, если рак обнаружили в 40 лет, например? Ну доживёт человек до 50. А если б не рак, то дожил бы до 70. Есть же разница?
А може би і не дожив, маса інших є хвороб
ГЛЮкоза• 02 декабря 2024
Ответ дляМатраскин Брат
Ну, так.
Так і фраза загальна.
Бо дійсно варіантів багато, і багато ’легких’ випадків - це дійсно не вирок.
автор Матраскин Брат • 02 декабря 2024
Ответ дляГЛЮкоза
Це доволі рідкісна хвороба.
Борисфенка• 02 декабря 2024
1. А що ви хочете почути? ’Рак - приговор, лягай і не ворушися’?
2. У моєї тітки був рак грудей, вирізали пухлину, опромінювали, живе вже 20 років після того.
3. Моя сусідка померла від інсульту в 48 років, не прокинулася.
Тому ваші причитання, що рано чи пізно помрете, безсенсові. Всі ми помремо, то що, не жити?
Ондатрова шуба• 02 декабря 2024
Ответ дляДавно без алко
Я желаю что бы этот человек был в пожизненной ремиссии. Я только раду буду этому.
Про меланому много знаю. Увы, пришлось изучить этот вопрос очень детально. 15 лет - не показатель. Есть случаи рецидива и через 20 лет(
ГЛЮкоза• 02 декабря 2024
Ответ дляБорисфенка
Мій вчитель, хлопець 35 років з розробки програмного забезпечення, просто не прийшов одного дня на заняття.
Вночі відірвався тромб.
автор Матраскин Брат • 02 декабря 2024
Ответ дляБорисфенка
Ви не зрозуміли тему. Я не про песимізм. А про те, що ця фраза доволі лицемірна. Хіба не можна якусь іншу фразу підібрати?
Борисфенка• 02 декабря 2024
Ответ дляМатраскин Брат
Яку? Наприклад?
Ви самі не знаєте, чого хочете.
Є ще багато банальних фраз ’Все буде добре’ тощо.
Дверной_Проем• 02 декабря 2024
Ответ дляМатраскин Брат
Вы не поняли. Людям удаляют орган без предварительной биопсии и на послеоперационный гистологии оказывается, что это не рак. Вы думаете, врачи говорят ’извините, мы вам зря удалили матку/грудь, там нет рака?. Конечно, договорятся с гистологом и напишут в карте, что то рак. Врачебные ошибки так и покрываются.
Мля.... та тут вавка похлєще раку
Борисфенка• 02 декабря 2024
Ответ дляГЛЮкоза
Вночі відірвався тромб.
Отож. Ніхто не знає, скільки йому відміряно, і диагнозів у всіх мішками, обирай любий.
Є тут одна, лімфовузли щупає.
Борисфенка• 02 декабря 2024
Ответ дляМатраскин Брат
У мене є приказка ’Якщо я видалю все, що радять лікарі, від мене одна шкура залишиться’.
Живу та й живу. Чого і вам раджу.
Ондатрова шуба• 02 декабря 2024
Ответ дляДверной_Проем
Мля.... та тут вавка похлєще раку
Ну справедливости ради, что-то в этом есть. Даже некоторые онкологи грешат тем, что не всегда проводят предварительную биопсию. А удаляя невусы не всегда отправляют их на гистологию, оценивают на глаз. И это реальные случаи. В наше время.
автор Матраскин Брат • 02 декабря 2024
Ответ дляБорисфенка
Яку? Наприклад?
Ви самі не знаєте, чого хочете.
Та нічого. Тема навіяна нещодавньою смертю однієї дуже хорошої і молодої жінки, яка за декілька років так і не змогла побороти цю хворобу. Хоча була невтомним бійцем. Напевно, цю фразу вона багато разів в своєму житті чула. Але їй це не допомогло. Думаю, під кінець навіть боляче зачіпало. Просто не треба казати пусті, нічого не значущі слова в якихось дуже делікатних випадках. Іноді краще промовчати.
Давно без алко• 02 декабря 2024
Ответ дляОндатрова шуба
ну що поробиш, але ж знаєте, 20 років життя..в приятльки син 19 років згорів за рік, як тільки не лікували, що тільки не робили, билися за кожен день життя..тай таке(
автор Матраскин Брат • 02 декабря 2024
Ответ дляДверной_Проем
Мля.... та тут вавка похлєще раку
Я дуже рада, що ви не стикалися з пропозиціями хірургів провести операцію без попередньої біопсії. Але таки випадки бувають.
Борисфенка• 02 декабря 2024
Ответ дляМатраскин Брат
А ця фраза ніяк і не допомогає. Просто не можна промовчати, а сказати і нема чого.
На днях була на похороні, які слова можна сказати, та ніякі. ’Мої співчуття’. Банально, але промовчати не можна.
Фоточки нема• 02 декабря 2024
Я очень Надеюсь, что вакцина от онко не фейк и вскоре рака не станет
Ондатрова шуба• 02 декабря 2024
Ответ дляДавно без алко
15 лет при меланоме 3 ст. - это показатель, не спорю. Пусть и дальше все будет хорошо
Дверной_Проем• 02 декабря 2024
Ответ дляВсе питаю зарання
Ниркова недостатність і діабет(
Сподівання на променеву
Ясно...
Білий Лосик• 02 декабря 2024
Мій дядько, рак яєчка - 4 стадія, живе вже біля 30 років, без рецидивів.
Упругая попка• 02 декабря 2024
Ответ дляПотеряласЯ Я...
Кроме рака есть куча других болезней от которых тоже умирают люди
протоколы везде одинаковые и в Европе всех лечат одинаково. Препараты доступны всем
Дверной_Проем• 02 декабря 2024
Ответ дляМатраскин Брат
Я багато з чим стикалися, на жаль. Але ні разу не стикнулась з операцією без попередньої біопсії
Bor bor• 02 декабря 2024
Вы знаете, нет, не бесит. Хотя моя мама умерла от рмж в молодом возрасте. При этом есть публичные люди, Кайли Миноуг, например, у которой после лечения рмж сколько уже лет прошло, 20? Достаточно много женщин после рмж в группе Афины в Фейсбуке. Всё очень индивидуально и зависит от конкретного случая, я именно про рмж говорю.