ДинамоКит• 02 декабря 2024

Хто отримував того року пільги по УБД?

Хто отримував того року пільги і розуміється. В кабінеті сума, порівняно з літом, змінилася на 300 грн. Оплата за опалення 2500 грн (Київ, централізоване опалення). По нормах у нас квартира не велика по площі на трьох, тому 100відсотків (так сказали при оформленні)за опалення мало б бути…
По всьому іншому, співпадає по нормах 75% на трьох…
оксюморон• 02 декабря 2024
По УБД пільга 75% і є.
100% то з інвалідністю.
автор ДинамоКит • 02 декабря 2024
Ответ дляоксюморон
По УБД пільга 75% і є.
100% то з інвалідністю.
Питання не в цьому. Норма на опалення 20 кв на особу, це не точна цифра, на 3 особи -60, якщо квартира менша, то на всю площу дають 75% , а не на норму. Я це мала на увазі
автор ДинамоКит • 02 декабря 2024
Ответ дляоксюморон
По УБД пільга 75% і є.
100% то з інвалідністю.
Мене цікавить чому доплата за опалювальний сезон 300 грн на квартиру…якщо рахунок 2500, то 75% це не 300 грн Опалення централізоване, не самі опалюємо!
неДоЖиру• 02 декабря 2024
А в каком кабинете вы видите цифры?
У нас вообще цифры непонятные и даже в ПФ нам не смогли внятно объяснить.
( Мы с отоплением ещё сумму не получали)
автор ДинамоКит • 02 декабря 2024
Ответ длянеДоЖиру
А в каком кабинете вы видите цифры?
В кабінеті пенсійного фонду чоловіка (вкладка «мої пільги», там є нарахування вже за листопад)
неДоЖиру• 02 декабря 2024
Ответ дляДинамоКит
О, дякую!
автор ДинамоКит • 02 декабря 2024
Ответ длянеДоЖиру
О, дякую!
Напишете, будь ласка, чи у Вас суттєва різниця з попередніми місяцями. Можливо щось у нас пропустили…
Та легко!• 02 декабря 2024
Ответ дляДинамоКит
Норма на опалення 21 кв.м на кожну особу, та 10,5 кв.м на домогосподарство. На 3 пільговиків - 73,5 кв.м.
Сформулируйте вірно запитання, вас турбує саме послуга опалення або загальна сума пільги?
Кили и Манджаро• 02 декабря 2024
То може це пільга за жовтень? Опалення включили в кінці місяця.
автор ДинамоКит • 02 декабря 2024
Ответ дляТа легко!
Мене цікавить загальна сума пільги на опалення.
З того, що знайшла, то виходить, що норма не на площу йде, а типу 0,0383 Гкал на 1 м.кв і ще коефіцієнт на поверховість будинку. Тобто, якщо наша компанія опалює задуже, то це наші проблеми. Є норми….які, на жаль, далеко від дійсності.
Я правильно розумію? А то я вже трохи заплуталася.
автор ДинамоКит • 02 декабря 2024
Ответ дляКили и Манджаро
За жовтень було плюс 100грн. Можливо…
Та легко!• 02 декабря 2024
Ответ дляДинамоКит
Все вірно прораховуєте. Коефіцієнт поетажності (два варіанти) може бути різний залежно від області проживання. Потім ще на пільгову площу и на процент пільги.
автор ДинамоКит • 02 декабря 2024
Ответ дляТа легко!
Дякую!