Добродійка• вчера в 23:13
Чоловік заснув, не дочекавшись мого повернення
Увечері після роботи поїхала у магазин.
Чоловік мав бути за головного. Діти тихо сиділи у іншій кімнаті, а він у цей час ліг спати.
Приїхала - спить. Діти не надто малі, раду собі дали. Але його навіть не збентежило те, що на дворі вже ніч, а мене немає вдома. Тобто навіть хвилювання ніякого, елементарно смс міг би написати: «я хочу спати, повертайся швидше».
Як вважаєте, це «дзвіночок», чи не звертати увагу? Ви б що подумали?
Зробіть вибір:
вже голосів:
Нічого страшного
Я б задумалась
Результат
Ангелок з ріжками• вчера в 23:16
Что должно было бы быть, если б вы побыстрее вернулись?
’Я хочу спать,возвращайся быстрее’
Укр_жіночка• вчера в 23:18
Трэш какой, представляю какая у него дрессура, что даже уснуть нельзя
Коли мовчу- приємна жінка• вчера в 23:17
Ответ дляКоржик
Я думаю, что у некоторых огромные тараканы в голове
В этот момент я себя чувствую святой женщиной)))
короткопамятна• вчера в 23:18
Які у нього були батьки? От у мене такий самий екземпляр, і його батькі такі самі.
Правда він дрихнув вдень, коли на нього лишала двох дітей 3 і 4 роки.
Коржик• вчера в 23:18
Ответ длякороткопамятна
Тоже без вашего разрешения спит?
короткопамятна• вчера в 23:19
Ответ дляКоржик
Тоже без вашего разрешения спит?
:) так, дописала, вдень при малих дітях, я не дозволяла.
Коржик• вчера в 23:20
Ответ длякороткопамятна
Вообще не разрешали днем спать? Типа, чтоб дети не видели, что папа спит?
Кумедна• вчера в 23:20
Ответ дляМerida
Это уже звучит как повод для разборок
Ну рубануть по приходу этого сопляка однозначно стоит
короткопамятна• вчера в 23:20
Автор, а взагалі, за назвою теми я подумала, що ви образились, бо він заснув, а ви сексом планували займатися:)
короткопамятна• вчера в 23:21
Ответ дляКоржик
Ну ви вже перекручуєте. Його завдання було дивитися за дітьми, а не дрихнути, коли мене не було.
Ума Палата• вчера в 23:23
Ответ длякороткопамятна
Такий хреновий чоловік, що ви аж погодок народили йому?
короткопамятна• вчера в 23:23
Ответ дляУма Палата
Саме так.
Капитанша• вчера в 23:23
Сподіваюсь ви трололо... ну не можуть бути такі зациклені на собі люди
вентиляторная• вчера в 23:24
Ответ дляМerida
Автор! Автор, прием-прием. Эта тварь еще спит?
Походу и автор уснула