Добродійка• 05 декабря 2025
Чоловік заснув, не дочекавшись мого повернення
Увечері після роботи поїхала у магазин.
Чоловік мав бути за головного. Діти тихо сиділи у іншій кімнаті, а він у цей час ліг спати.
Приїхала - спить. Діти не надто малі, раду собі дали. Але його навіть не збентежило те, що на дворі вже ніч, а мене немає вдома. Тобто навіть хвилювання ніякого, елементарно смс міг би написати: «я хочу спати, повертайся швидше».
Як вважаєте, це «дзвіночок», чи не звертати увагу? Ви б що подумали?
Результат:
вже голосів:
85 (74.56%)
Нічого страшного
17 (14.91%)
Я б задумалась
12 (10.53%)
Результат
вентиляторная• 05 декабря 2025
Ответ дляMs. Откровенность
Автор, шо там? Підкинь хмизу, бо зараз цей вогонь погасне ))
Сейчас должно выясниться, что он во сне произносил имя другой женщины
Асталависта бэйби• 05 декабря 2025
Если это случилось 1-2 раза то, то ничего страшного, устал. Люди ложаться спать гораздо раньше не просто так, а реально когда уже вырубает.
Ms. Откровенность• 05 декабря 2025
Автор, мне не можемо підтримувати тему так довго без додаткового гімна на вентилятор ))
Давай жгі
вентиляторная• 05 декабря 2025
Ответ дляМerida
А дети услышали
И это имя их учительницы по физре 🤣
ГейСюда• 05 декабря 2025
Ну сейчас, когда сыну 16, муж.может спать когда захочет, но мне всегда позвонит. Раньше, пока ребенка не уложит,не ляжет. Но я всегда могла на него ребенка оставлять.если б он заснул раньше, подумала б что заболел.
Амелі на мілені• 05 декабря 2025
Это вообще два разных мира мужчины и женщины. Ни один мужчина не нагоняет себе и 10% тревожности от общего размера тревожности жены. Он хочет спать - ляжет спать. Она всех накормит, проследит что б перемылись, пр готовит всё на завтра, и только потом идёт спать. А там муж - наконец-то то ты перестала суетится и пришла меня удовлетворить.
Баланс. Всегда нужен баланс. Между своими интересами и общесемейными
вентиляторная• 05 декабря 2025
Ответ дляЭта_Шикарна)
Автор, детей хоть спать уложите, а то поздно уже... Муж жив ещё?
Знаете анекдот:
Возвращается пьяный папа домой, дома тишина, все спят. Он белочку поймал и начинает на кухне посуду бить, хлопать дверями, орать матом. Жена и дети вышли из комнат, а он на них зыркает и говорит «Чё, не спится без папки?»
Донька подруги• 05 декабря 2025
Ответ длякороткопамятна
:) так, дописала, вдень при малих дітях, я не дозволяла.
А я думала, що я виношу мозок своєму, а тут таке
Кручу хвости• 05 декабря 2025
Это трындец головного мозга. Человека вырубило, нет, драма. Что это за жизнь, что заснуть нельзя без разрешения.
Ловлю капці• 05 декабря 2025
Господи, кругом одни дзвиночки...дыхнул, кашлянул, уснул.
Как вы живёте
Не кую, не мелю• 05 декабря 2025
Над чим задуматись? Що втомлена людина заснула і не під ти кутом вас в ’хвіст’ поцілувала? Маячня яка, фу.
Мир Мир Мир!• 06 декабря 2025
ви ніколи не засинали миттєво від втоми/недосипу? там не те що смс написати, просто не вловлюєш той момент, коли вирубився, вже коли просинаєшся розумієш, що спав. рубить реально миттєво
Броніки для Моніки• 06 декабря 2025
Нічого б не подумала. Я б здивувалась як би він почав мені писати і дзвонити.
Оябунчик• 06 декабря 2025
Мене вчора вирубило в 19 годині і проспала до 23. Дитина 6 років тихенько себе занімала , а чоловік прийшов у 20 години , зварив їсти, залишив мені відбівні і салат, нагодував дитину, помив її , вклав спати і сам ліг. зараз хропить , а я тут з вами тусуюся. Що він подумав? Мабуть, Вхоркалася, втомилася і отрубилася , що спить так міцно нічого не чуючи.