Ваша прЭлесть• 02 декабря 2024

После 35 лет уже не устроить личную жизнь?

Мужчины неприлично циничны, с огромным багажом прошлых отношений, не верят в любовь и т.д
Женщин видят только, как объект для удовлетворения низменных потребностей, полное отсутствие романтики.
Для качественных отношений остаются только мужчины младше на 8-12 лет?
Та никада в жизни• 02 декабря 2024
Ой я вообще уже верю в судьбу. Кто-то и старше устраивает, а кто-то и в 30 один
Любимка-анонимка• 02 декабря 2024
что вы будете делать с мальчиком после института?
кормить из ложечки?
Грамотний хвіст• 02 декабря 2024
Нет
Аристократка-тунеядка• 02 декабря 2024
Ответ дляЛюбимка-анонимка
кормить из ложечки?
после ’институтов’ инвалиды получаются? обоже...
автор Ваша прЭлесть • 02 декабря 2024
Ответ дляЛюбимка-анонимка
кормить из ложечки?
Мне 38, в 26-30 мальчики уже не после института))
Альфред Шнитке• 02 декабря 2024
Та ща. То від людини залежить. Якщо на обличчі кислиця, то звісно - в будь якому віці буде людина самотня.
Любимка-анонимка• 02 декабря 2024
Ответ дляВаша прЭлесть
35 лет - младше на 8-12 лет
Чучело-Мяучело• 02 декабря 2024
Всякі є) я вийшла заміж вдруге в 36.
Моя родичка в 49 вийшла заміж втретє за чоловіка на 10 років молодше.
Як би цинічно це не звучало, але дорослі чоловіки вибирають серцем і головою, тому треба бути ’ рентабельною’ на ринку наречених: гарно виглядати, бути умовно здоровою, активною. Чудовим бонусний буде гарна зарплата і своя квартира. Хворі, старі, товсті нікому не треба. І жінки, і чоловіки так само. Тому треба починати з роботи над собою
После шести ни-ни• 02 декабря 2024
Я в 38 вышла замуж 3 раз, в 39 родила сына, в 44 дочку, живем счастливо 10 лет
автор Ваша прЭлесть • 02 декабря 2024
Ответ дляЧучело-Мяучело
Всякі є) я вийшла заміж вдруге в 36.
Большинство этих ’дорослих чоловiкiв’ сами с лишним весом и без жилплощади, зато выбирают головой)) Прелесть какая))
Любимка-анонимка• 02 декабря 2024
Ответ дляВаша прЭлесть
это вы труситесь над квартирой?
Люблю джаз• 02 декабря 2024
Ответ дляЛюбимка-анонимка
это вы труситесь над квартирой?
Я трушусь) а почему нет? При мне соседку выселили, новый жених оказался аферистом. Потому, да! Я буду лучше сама всю оставшуюся жизнь, но в своей квартире
автор Ваша прЭлесть • 02 декабря 2024
Ответ дляЛюбимка-анонимка
это вы труситесь над квартирой?
А зачем над ней труситься?! Но превращать квартиру в приют для ’дорослих чоловiкiв’ нет желания))
Любимка-анонимка• 02 декабря 2024
Ответ дляВаша прЭлесть
просто вы сделали акцент именно на этом...
хм...
ну тряситесь...
кто то третий раз выходит - а кто то трусится
Борисфенка• 02 декабря 2024
Ответ дляВаша прЭлесть
Тоді доведеться йти в приживалки до чоловіка у форматі ’принеси, подай, подвинься’.
А якщо він ще й на 12 років молодше, то взагалі печалька.
Чучело-Мяучело• 02 декабря 2024
Ответ дляВаша прЭлесть
Ну і таке є. Я на сз шукала обох чоловіків. Було багато неліквідів, але були і нормальні. Зустрічалась з моряком у якого 2 квартира в Києві, ще один був банків. Теж дві квартири, але без ремонту новострої. Там і чоловіка зустріла. Айтішник. Квартира- дорога машина були. Більшість були симпатичні. Але тут у всіх вік +- 40 був. І високі вимоги до дружини. Я молодше на 5-6-7 років. Доволі успішна.
Хлопчики в 30, мабуть, хочуть дівчат 20 річних)) закохати і одружити на собі чоловіка 40річного не так і складно, якщо ти симпатична, харизматична, з гумором. Більшість в цій віковій категорії шукали конкретно жінку для життя. Для мене це було здивуванням. Мабуть, вже всі нагулялися
Пацан к успеху шел• 02 декабря 2024
Автор, с таким настроем мужа не найти. В ваших ответах романтикой не веет, один сплошной прагматизм. Может стоит задуматься, почему попадаются циники? Как в поговорке «яке йшло, таке здибало»
Дайте вподобайок• 02 декабря 2024
Вам отношения нужны или усыновить решили?)
Любимка-анонимка• 02 декабря 2024
Ответ дляДайте вподобайок
уже хоть как то - пока и тех не разобрали
Дайте вподобайок• 02 декабря 2024
Ответ дляВаша прЭлесть
Но тетеньки под 40 их явно просто так не интересуют
Любимка-анонимка• 02 декабря 2024
Ответ дляДайте вподобайок
ей за 35, не путайте пожалуйста
Дайте вподобайок• 02 декабря 2024
Ответ дляЧучело-Мяучело
Всякі є) я вийшла заміж вдруге в 36.
Вам приятно быть товаром?
Люблю джаз• 02 декабря 2024
Ответ дляДайте вподобайок
Так дяденькам под 30 что интересует в тетеньках под 40?
Чучело-Мяучело• 02 декабря 2024
Ответ дляДайте вподобайок
Вам приятно быть товаром?
Я ставлюся до всього раціонально. Я хотіла симпатичного, розумного, доброго, з квартирою, машиною і зарплатою. Чоловік мій дуже романтичний. Красиво залицявся. Сильно закохався і це одразу було помітно. І не думаю, що був фінансово зацікавлений, але чогось він не вибирав дівчат з фінансовими проблемами, лишньою вагою, які одразу навалили на нього купу своїх проблем. Закохався, але в ту, що об´єктивно була краще. Ну я теж чогось вибрала програміста на дорогій машині, а не полуалкоголіка, що живе з бабусею на Трої. Включати мозок у стосунках не так і погано. Особливо, якщо ми говоримо про довготривалі стосунки, партнерство і шлюб
Кавуся• 02 декабря 2024
Знакомая мужа встретила в 45, причем отличного. До этого было такое невероятное г...
Альфред Шнитке• 02 декабря 2024
Ща, розкажу Літо 2022 року, прифронтове місто, гуляю постійно в дворі з дитиною дитсадківського віку. І тут чоловік приблизно мого віку вітатися почав, потім іграшку дитині подарував ... На хвилиночку - в мене вік не молоденький, макіяж забула коли був на обличчі, плюс 20кг зайвої ваги, але і в такому віці та знайшовся залицяльник
Зяблик протестант• 02 декабря 2024
Девушки за 35 тоже циничны, большинство в поисках кошелька на ножках, который будет содержать не только её , но и парочку ее детишек. И всегда будет для нее на последнем месте, как бы ни были горячи ее чувства.
Потринділиця• 02 декабря 2024
В 34 встретила четвертого мужа,родила...
Сейчас 48-планирую пятого мужа
ПотеряласЯ Я...• 02 декабря 2024
Опишите мужчину с которым бы хотели завести семью...
Новорічна пальма• 02 декабря 2024
Ответ дляЧучело-Мяучело
так если женщина сама все имеет и самодостаточная.. зачем ей мужчинка с голым задом?)) чтобы что??!!