тогдалия• Изменено 03 декабря 2024
Как справляться с таким подростком?
12 лет, девочка.
Нечего не бережет, вот недавно побила стекло телефона, прямо экран, не защитное.
В школе часто что-то теряет, месяц назад кофту с физры не принесла домой. И не нашли ее. В детстве одела чужие сапоги и пришла в них из школы.
Я думала что перерастет но нет.
Как можно побить экран телефона??????? Я в шоке.
Не знаю как ей объяснить это, одежду тоже не бережет
Больше ни у кого из знакомых нету такого
Я думала что перерастет но нет.
Пешеходик• 03 декабря 2024
Ответ длятогдалия
Дитина має берегти речі, а не бути ниряхою
Вона це спецом все робить? Якщо ні. То це такий характер. Чим більше ви її ламати будете тим більше в неї шанс вирости безхарактерною.
Элька-Карамелька• 03 декабря 2024
Добавлю. Кроме телефона с другими вещами тоже не бережливый, бесит...из последнего просил обувь DC, купила, заметила момент небрежности - сказала - порвешь/убъешь, будет следующая пара с секенда или дешёвый ноунейм.. и так про все вещи - говорю сразу, что нового не будет. Так бесит, стараешься, зарабатываешь, покупаешь и оп, снова что то надо купить, потому что испортил
Пешеходик• 03 декабря 2024
Ответ дляТракторні війська
Можливо у вашої доньки РДУГ? Не кричіть на неї, вона не винна. Краще знайдіть доказового лікаря і він вам пояснить як бути з такими дітками
Ви не собі?
Тракторні війська• 03 декабря 2024
Ответ дляLizavel
Пошли диагнозы
Якщо ви необізнаність в чомусь, то це не означає що цього не існує....
Пешеходик• 03 декабря 2024
Ответ дляТракторні війська
Та навіщо ті лікарі тільки вчаться стільки років
Зайшов сюди тут тобі ща півсекунди поставлять всі діагнози
Оце так цабе• 03 декабря 2024
Мой 8 стекол побил и 3 раза экран меняли на старом телефоне.Ну,вот как-то побил
А у нас макарошки• 03 декабря 2024
Автор, у наших дітей нема ’вещизма’, люба річ у них тільки річ, а не ’богатство’ .
А акуратність, уважність до деталей прийде, але трішки пізніше... вона у вас наразі в пубертаті...їй і так важко, внутрішні переживання, гормони, зміни в тілі і тд і тп...а ви тут зі своєю коХтою))))
Давайте простіші речі, які не жалко....
Перша на селі• 03 декабря 2024
Ответ дляТракторні війська
У мого старшого РДУГ, ніколи нічого не губив, екрани не бив, чистий та охайний. Взгадайте, яка в мене молодша нейротипова дитина
Розумна Губка• 03 декабря 2024
Ответ длятогдалия
Да, холерик.
Быстрая и резкая, шустрая.
Уронила
Быстрая и резкая, шустрая.
Уронила
У меня сыну 12 лет
Он уже столько раз разбивал экран !
У подруги дочери почти 14 ,такая же история
Мне 43 ,уронила телефон и стекло защитное треснуло
Он уже столько раз разбивал экран !
Птица Говоруша• 03 декабря 2024
Ответ длятогдалия
Оооо впізнаю себе в цій фразі. Моя теж в 12 губила кросівки, шарфи, фізкультурну форму, з табора з чужими і без своїх речей приїжджала...за книжки взагалі мовчу. Їх забувала в метро, маршрутках, лавках в парку і т.д. Зараз людині виповнилося 15 і в неї підросла молодша сестра, яка намагається все ’позичити’😂. От тепер всі речі на місцях і бажано, так щоб молодша не дістала і нічого не губиться. Веде суворий облік. Видно ’охайність’ і зосередженість приходить з віком. Хоча авторе, вона досі росте і може не вірно оцінити ’розмах крил’, тому тарілки-чашки по хаті літають регулярно. Бо повернулася і щось зачепила, розповідала , жестикулюючи руками і впустила. Так що я замінила весь посуд на люмінарк, постелила ’рядно’ на кухні і чекаю поки мій холерик перестане рости , освідомить свої габарити і позбавиться незграбності. Тож вам бажаю терпіння. Ще трошки і буде їй 18, от тоді будете сумувати за своїм незграбним каченятком :)
Живчик-счастливчик• 03 декабря 2024
Ответ длятогдалия
Мне 41 год и я ни разу в жизни не била экран телефона.
Может пару раз теряла карандаши, но не так как она
У вас в 12 лет был телефон?
західний_діалект• 03 декабря 2024
Ответ длятогдалия
Авторе, ви пережили 90сті. Такі люди (в більшості) дуже бережливі. Тому що знали цінність речам і що заміни просто не буде. Ваша донька не така. Для неї речі - то просто речі, які можна купити. Вона за замовчанням не «має» берегти речі, цьому треба вчити. Вас навчили обставини життя, а її навчіть Ви.
західний_діалект• 03 декабря 2024
Ответ дляЭлька-Карамелька
Тому що таке середовище - культура безкрайнього та швидкого споживатства.
Невісточка ж• 03 декабря 2024
Ответ длятогдалия
Не было, но одежды я никогда не теряла
Так у нас было-то, одно на себе, одно в стирке)
Вы никогда ничего не били, не роняли, не ломали случайно?
А подростки импульсивны и каждый день, как в новом теле.
Не создавайте ребёнку травму на ровном месте.
Налитое яблочко• 03 декабря 2024
Ответ дляСирОжино пирОжино
Бо і одягу у вас було мабуть єдині джинси та светр... як і у всіх.
О, звідки ви знаєте?))
У мене ще спідниця була.
Синя, гофрована така
Як же я хотіла джинсову спідницю
. Як у інших дівчат...
У мене їх зараз п´ять. Різних.)))
Закрила гештальт))
У мене ще спідниця була.
Синя, гофрована така
Як же я хотіла джинсову спідницю
. Як у інших дівчат... У мене їх зараз п´ять. Різних.)))
Закрила гештальт))
А я з косою• 03 декабря 2024
Ответ дляМеряю линейкой
Не было у нее, мне тоже 41...
Интересно кто вам рукалицо поставил😀
Мне 42 и могу подтвердить, не было в нашем детстве телефонов. Радиотелефоны и пейджеры появились мне лет 15-16 было, мобильные кнопочные ещё позже
Малая Налегке• 03 декабря 2024
Ответ длятогдалия
Не было, но одежды я никогда не теряла
Мой сын раз пришел без футболки после физры, потом без кроссовок, второй раз без зонта, третий без свитера (этот успели забрать, лежал в классе), четвертый без ланч бокса, и т.д. И как-то живём... Как носит вещи, вообще молчу,- за сезон убивает дорогую обувь (которую я годами ношу), потому что если брать дешевле, то убьет за месяц.
Янка-угомонись• 03 декабря 2024
Ответ дляПтица Говоруша
А навіщо на люмінарк замінили, щось ще менші шматочки були?