Ніка Найз• 03 декабря 2024

До 5 лютого 2025 року треба оновити свої дані

Мільйони українців подадуть в розшук за неоновлення даних після 5 лютого 2025 року

До 5 лютого 2025 року треба оновити свої дані. Після, та категорія яке цього не зробила, потрапить до поля зору правоохоронних органів і система "Оберіг" перенесе їх автоматично в систему  порушників.
Вони переступлять ту межу законності на якій вони ще перебувають. Це питання не залякування чи примусу, це усвідомлення до вибору який держава дає.
автор Ніка Найз • 03 декабря 2024
А если поддержки США не будет, нам на головы перестанут падать кабы, ракеты, снаряды?
Запятая-точка• 03 декабря 2024
Ответ дляНіка Найз
По моему про эти ходовые темы говорят с марта или апреля 22 года.
Сейчас чаще всего. Выборы в Америке почти все решили
alenka3108• 03 декабря 2024
Ответ дляНіка Найз
Если бы не США , то Украины бы уже давно не было бы!
То йдіть байдена в сраку поцілуйте!
Mazhar21• 03 декабря 2024
Ответ дляНіка Найз
Для меня три тыс грн на дороге не валяются во время войны, даже при зарплате под 48-50 тыс.
А несовершеннолетние не могут получить?
автор Ніка Найз • 03 декабря 2024
Ответ дляЗапятая-точка
А после 5 февраля война пойдет на спад и так
Мне кажется Украина скорее пойдет в наступление, чем война закончится!
Запятая-точка• 03 декабря 2024
Ответ дляНіка Найз
Очень смешно
автор Ніка Найз • 03 декабря 2024
Ответ дляЗапятая-точка
Трамп президент не Украины , а США, напоминаю, и отличий его от Байдена я не вижу.
автор Ніка Найз • 03 декабря 2024
Ответ дляMazhar21
А несовершеннолетние не могут получить?
Да
автор Ніка Найз • 03 декабря 2024
Ответ дляЗапятая-точка
Очень смешно
В Европе 14 бригад готовятся! Для чего?
Запятая-точка• 03 декабря 2024
Ответ дляНіка Найз
Так увидите ещё. Украина ни о чем страна и ничего не решает. Решает только Америка.
Teonaa• 04 декабря 2024
Ответ дляvidivan
піпець.. самі собі придумали жорсткі закони, а люди тепер мають скакати під цю дудку
Весною чи коли - вже було масове оновлення. Шо, кожні пів-року?