Мільйони українців подадуть в розшук за неоновлення даних після 5 лютого 2025 року
До 5 лютого 2025 року треба оновити свої дані. Після, та категорія яке цього не зробила, потрапить до поля зору правоохоронних органів і система "Оберіг" перенесе їх автоматично в систему порушників.
Вони переступлять ту межу законності на якій вони ще перебувають. Це питання не залякування чи примусу, це усвідомлення до вибору який держава дає.
Запятая-точка• 03 декабря 2024
Ответ дляНіка Найз
По моему про эти ходовые темы говорят с марта или апреля 22 года.
Сейчас чаще всего. Выборы в Америке почти все решили
alenka3108• 03 декабря 2024
Ответ дляНіка Найз
Если бы не США , то Украины бы уже давно не было бы!
То йдіть байдена в сраку поцілуйте!
Запятая-точка• 03 декабря 2024
Ответ дляНіка Найз
Мне кажется Украина скорее пойдет в наступление, чем война закончится!
Очень смешно
Запятая-точка• 03 декабря 2024
Ответ дляНіка Найз
Трамп президент не Украины , а США, напоминаю, и отличий его от Байдена я не вижу.
Так увидите ещё. Украина ни о чем страна и ничего не решает. Решает только Америка.