Ніка Найз• 03 декабря 2024
США розчаровані тим, що Україна вирішила не знижувати мобілізаційний вік до 18 р
Адміністрація президента США Джо Байдена веде останні переговори, щоб надати Україні додаткове озброєння на мільярди доларів, але водночас американські посадовці розчаровані відмовою України знижувати мобілізаційний вік до 18 років. Про це повідомляє "Громадське" з посиланням на Washington Post.
karkusha.biz.ua• 03 декабря 2024
cу... проамериканские пусть сами идут воевать. Все равно почти вся земля распродана в руки западников разных рангов, так они хотят получить ее еще и ценой жизни самих украинцев. Да пошли они. Мы все равно численностю не превзойдем хоть с 10 лет призывай, нахер такая война
ludmila905• 03 декабря 2024
Ответ дляНіка Найз
Идут торги! Старая администрация уже все что можно дала, ей можно и отказать! Новая пока не решила, давать или нет!
Если даст, возраст мобилизации будет 18-25, не даст, значит все.
Де ви це взяли,звідки?Ви дивилися що Зеленський відповів на зниження віку?
’Для чого знижувати вік якщо немає вдосталь зброї?Нам вистачає мобілізованих зараз,але немає зброї’
Не нагнітайте із зниженням мобілізаційного віку,на данний час ніхто знижувати не буде,до весни ,так точно.
А далі можливо,не з 18,але з 22-23 років.Можливо не означає що 💯 відсотків.
Ответ дляludmila905
Если хватает мобилизованных, то почему в бусы тянут новых,а? И повестки шлют?
Ответ дляLizavel
Мужчины не зарегистрированы в Дие, не качали Оберіг, Резерв итд. Прячутся многие
Что там оцифровано, у многих звание не подтягивает в Резерве
Дия всего лишь платформа которая подтягивает все реестры на себя
Мужчины есть везде! Начиная паспортной , налоговой базами и заканчивая Хэлси визитами к урологуЁ
Ответ дляmymoly
Які факти. От які. Навіть якщо в мене є дія, я не буду оформлювати тисячу, питання мене порахують чи ні. Якщо поразують то який зв´язок 1000?
И карты у вас нет, и ни зарплаты пенсии не получаете? не прописаны нигде, на выборы не ходите, и в поликлинику не обращаетесь?
ludmila905• 03 декабря 2024
Ответ дляLizavel
Це питання не до мене.
Напевно вже порахована кількість військовозобов´язаних з 25 до 60 років,які можуть воювати.
Ответ дляmymoly
То який тоді зв´язок с тисячею. Нехай тоді без тисячі рахують. І якщо в них все все є, навіщо оновлення данних, щоби що?
Да никто ничего считать не будет! С чего взялась эта легенда что кто то будет считать? Это нецелевой фонд денег которые власть не может использовать по назначению! вот и все!
Ответ дляludmila905
так и есть.зеля говорит нам ракеты и оружие надо