Шумелка Мышь• 03 декабря 2024
Вперше так, що "зносить дах" від малознайомого мужчини. Сім´я, дім, діти
і ніби все ок, і ніколи не розуміла, як таке може. Але виявилось, що може. І це дуже складно, коли в думках ти "не з сім´єю". Як повернутись? Додам, що бачились 4 рази, я не встигла розгледіти в ньому якийсь негатив за цей період, далі приводів для зустрічі ніби немає, кожен тримає дистанцію, він знає що я одружена. Обмінялись телефонами, я тільки перевіряю його статус, що це мені дає не знаю, соромно, хочу вийти з цього нафантазованого світу, поділіться порадами. Мені 37.
Кофе в лобби• 03 декабря 2024
Ответ дляМядуза аля моргонер
И я такое переживаю. Но уже проходит. Мне 45. Замужем 14 лет.
Добро пожаловать в наш клуб🤝
Завжди з рушником• 03 декабря 2024
Ответ дляТут как тут
Чи стали всі щасливі та утворились нові родини . Зараз син мого екс чоловіка живе у нас , готується до вступу в універ .
Всім краще , ніж триматись за застарілу конструкцію
Ну якщо чоловік застаріла конструкція, нахіба ви з такими чоловіками живете? Живуть і зраджують, ще і потім тут створюють теми про чоловіків кобелів. А самі? Нормально покинути застарілу конструкцію, і шукати нового чоловіка, а не намахувати свого, трахаючися по кутках.
Кофе в лобби• 03 декабря 2024
Ответ дляЗабризкана водою
😁
Я смотрю,нас много,хоть корпоратив устраивай предновогодний😁
Шумелка Мышь
• 03 декабря 2024
Ответ дляЗабризкана водою
Займіть свої думки зараз чимось корисним і позитивним.
І не боріться з собою.
Прийміть. Не чекайте, що пройде
І не боріться з собою.
Прийміть. Не чекайте, що пройде
знаєте, я коли приймаю, то починаю сумувати. в мене немає радості від того, що я відчуваю симпатію до себе. навпаки, я думаю, що а якби ми були вільні (доречі, я так і не знаю, чи він не одружений, але без обручки на руці) все складалося б іншим чином. так, не факт, що краще ніж зараз, але ж є відсоток вірогідності, що і краще.
Шумелка Мышь
• 03 декабря 2024
Ответ дляКофе в лобби
а давайте)))
Кофе в лобби• 03 декабря 2024
Ответ дляШумелка Мышь
а давайте)))
Только надо подумать как связаться.Не хочется открываться здесь.
Шумелка Мышь
• 03 декабря 2024
Ответ дляКофе в лобби
Прикольно было бы, в группе в вайбере такие списались, условно, Свет, ну что, ты как, как муж, дети, тот второй...)? какая динамика событий?) не зная друг друга легче)
Забризкана водою• 03 декабря 2024
Ответ дляШумелка Мышь
Тоді пишіть собі схему
Я хочу бути з цим чоловіком чи зі своїм?
Якщо в сім´ї, то стоп.
Якщо з ним, то дійте.
Життя просте. Не ускладнюйте його ❤️
Якщо в сім´ї, то стоп.
Якщо з ним, то дійте.
Життя просте. Не ускладнюйте його ❤️
Шумелка Мышь
• 03 декабря 2024
Ответ дляЗабризкана водою
Та, будемо тут спілкуватися 😁
тут такі теми рідко, щось я погортала, по суті мало. зараз скину вам одну цитату з якось іншої теми, трохи мене спустила з небес на землю, тимчасово)
Шумелка Мышь
• 03 декабря 2024
Це першаЭто вы так думаете;(
А как оно на самом деле будет с чужим человеком...другой запах, другие руки, другое все...да и зачем вам просто секс? Нет, не надо. Уважайте себя. Не делайте так. Ваш муж этого не заслуживает..Это грязно и пошло.
Шумелка Мышь
• 03 декабря 2024
Друга
Все придумали себе, понимаете? У меня тоже такое было. Потом неприятно так от своей глупости. Тем более, Вы даже с ним не спали, ну что можно знать о мужчине, если не спишь с ним? Не чувствуешь его запах, не знаешь, какой помятый он встает с утра, какой бука, если встает в плохом настроении, как решает бытовые проблемы и как относится к жизни. Как можно любить? За что? Вы себе образ наполировали, просто осознайте это.
Забризкана водою• 03 декабря 2024
Автор, у мене бувало різне в житті.
Головне - жити чесно.
Якщо вже хочете з тим чоловіком бути, то спочатку йдіть від свого.
Головне - жити чесно.
Трусиковед• 03 декабря 2024
Ответ дляШумелка Мышь
дякую. ви правильно мене почули. в моїй родині загалом все ок, для багатьох ми приклад сімейного подружжя. можливо, я не нагулялась тоді? я навіть не знаю, як воно буває з іншим...
Так, не нагулялися( це і є проблема ранніх шлюбів. Мені теж 37. Було достатньо чоловіків.
В принципі, все в мене було і багато разів. Другий шлюб - мій свідомий вибір і чоловіка я б не проміняла ні на кого. Тим паче, в мене є сексуальний досвід і я розумію різницю....у Вас такої переваги немає і зараз це вилізло
Забризкана водою• 03 декабря 2024
Ответ дляТрусиковед
Не вірю в це. Абсолютно.
Не можна нагулятися.
Я просто всіх закликаю. Живіть чесно.
Перед собою, чоловіками, дітьми.
Не можна нагулятися.
Я просто всіх закликаю. Живіть чесно.
Перед собою, чоловіками, дітьми.
Забризкана водою• 03 декабря 2024
У знайомої чоловік проходить 7 хімію зараз.
Ви знаєте, можна уявляти все, що завгодно.
Але!!!! Якщо у Вас хороший чоловік, а не вистачає з ним метеликів, то ГОВОРІТЬ про це.
Говоріть!!!! Дійте.
Якщо ж обрали іншого, то теж - сказали своєму і вперед.
Говоріть!!!! Дійте.
Трусиковед• 03 декабря 2024
Ответ дляЗабризкана водою
Не вірю в це. Абсолютно.
Не можна нагулятися.
Я просто всіх закликаю. Живіть чесно.
Перед собою, чоловіками, дітьми.
Не можна нагулятися.
Я просто всіх закликаю. Живіть чесно.
Перед собою, чоловіками, дітьми.
Можна нагулятися)
Я нікому не зраджувала. Просто прожила свою юність яскраво, з романтичним пригодами, переживаннями, емоціями. А тепер ціную тепло сімейного вогнища. Якщо в житті нічого по суті не було, то, звичайно, хочеться це відчути. Це нормально
Забризкана водою• 03 декабря 2024
Ответ дляТрусиковед
Можна нагулятися)
Я не вірю в це ’нагулятися’
KROX@• 03 декабря 2024
Ответ дляШумелка Мышь
я ставлю себе на місце свого чоловіка, відчуваю себе сволотою, і не можу себе взяти в руки, що це?
понеслась манда по кочкам
KROX@• 03 декабря 2024
Ответ дляЗабризкана водою
Автор, я теж давно в шлюбі і часто бувають різні емоції.
Ну, так є. Ми живі люди.
Прийміть це. Перестаньте себе винити. Просто скажіть собі так: ’Як це супер відчувати різні емоції! Я жива! У мене метелики!’
Далі - йдете до чоловіка і кажете: ’Вася, я так хочу любові більше від тебе ... (перераховуєте, що саме хочете)’.
А далі насолоджуєтеся своїми почуттями, життям і живете СОБІ в радість
Ну, так є. Ми живі люди.
всі баби-козли
Додекаэдр• 03 декабря 2024
Ответ дляШумелка Мышь
мне 37, в браке 15 лет, но вместе с мужем 17. сейчас со мной что-то необычное, не такое как бывало - легкий флирт на работе и т.д. реально какае-то - химия. и я и он это почувствовали 100% и затаили дыхание как быть дальше
Мне было 42. В браке на тот момент тоже 17 лет. Увидела его - и поняла, что пропала. Это реально химия. Какое то ненормальное притяжение. И бороться с ним бесполезно. Я была впервые по настоящему счастливой. Несмотря на возраст и мужа. Жизнь одна. И я буду жить каждый день, как последний. Прошло уже 2,5года. Я также счастлива с тем человеком. На семье это никак не отражается.
Скажений гудзик• 03 декабря 2024
Хай і ваш чоловік так само за іншою жінкою думає. Приємно вам?
Ответ дляДодекаэдр
Ви нас хочете обманути чи саму себе? Як може не відображатися на сім´ї те, що ви постійно брешете своєму чоловіку в очі, що ви ведете подвійне життя, що ви по факту вже розрушили власну сім´ю?
Якщо хоча б хтось один зраджує в шлюбі, це вже не про сім´ю і не про любов. Це вже просто зручне вигідне співмешкання, у кожного по своїм причинам, це просто спільні проекти, наприклад, у вигляді вирощування дітей, сімейного бізнесу, тощо. Сім´я це коли шлюбне ліжко чисте, тобто не опорочене зрадою. А любов це вірність.
Кавуся• 04 декабря 2024
Ответ дляКітті_
Так, а хто зраджує? Про зраду ніхто ні слова не писав. Писали про романтику, метелики, відчуття життя, фантазії, флірт. А чоловіки не в курсі. І не треба. Блін, як почитала: чесно скажи, розведись-не обманюй© Ну маячня ж. Сім´я сім´єю, все інше фантазії та невеличка радість в жахітті, що оточує..
Додекаэдр• 04 декабря 2024
Ответ дляКітті_
А никто и не говорил, что семья - это про любовь. Семья скорее построена на ответственности, привязанности, общий быт, ребенок. У нас с мужем отличные отношения, он родной человек для меня. Но любви никогда между нами не было. Спим мы отдельно, так что шлюбне ліжко залишається чистим) С мужем не сплю уже давно.
Тут как тут• 04 декабря 2024
Ответ дляШумелка Мышь
Це першаЭто вы так думаете;(
Автор ,я вышла замуж за 3.муж ( идеально правильный нормальный скучный , любовник который меня проснул вытащил с болота и напомнил,что я могу очень хорошо зарабатывать, а не быть берегиней, хорошей женой, и вот когда я пришла в норму, после милого семейного болота ’папа умный, мама красивая’ дети дом ....тогда встретила человека , который мне дал и дает все .
Но ,будучи куколкой-шансов простроить свою , как я хочу жизнь,00000000
вместе 13 лет плываем
Тут как тут• 04 декабря 2024
Ответ дляДодекаэдр
я тоже так думала, до 33, сейчас это бред.Без любви-не имеет смысла никакого .
Про лижко-убили
Ответ дляКавуся
Нічого подібного, тут багато хто прямо підштовхує автора на зраду, типу ’життя одне, біжи пригай по йухам, поки ще не пізно!’ Так, життя одне, тому треба прожити його чесно, достойно. Адже відповідати все рівно доведеться у свій час, віриш ти в це чи не віриш, перед Всевідцем. Якщо автор прагне утриматися від зради, то треба боротися з спокусливими думками, думки без задоволення бажань лише спричиняють страждання. І взагалі треба намагатися повернути романтику і метелики у життя з своїм чоловіком, це можливо, якщо не лінитися працювати над цим.